vanoli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vanoli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vanoli“.

Oficialu: Rusiją palikęs Adas Juškevičius rungtyniaus Italijoje

Permės „Parma“ komandos gretas palikęs Adas Juškevičius oficialiai papildė Kremonos „Vanoli“ klubą iš Italijos. Sutartis galios iki šio sezono pabaigos. Kremonos klubas aukščiausioje Italijos lygoje šiuo metu su 5 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų yra priešpaskutinis, penkioliktas.
2022-03-07

Eimantas Bendžius rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie pergalės

Be pralaimėjimų Italijos taurės turnyre rungtyniauja Sasario „Dinamo“ (3/0) klubas, kurio marškinėlius vilki Eimantas Bendžius. Lietuvio ekipa rezultatu 98:87 (28:21, 21:18, 26:26, 23:22) pranoko Kremonos „Vanoli“ (1/2) krepšininkus. 28 minutes žaidęs E.Bendžius pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, padarė 3 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.
2021-09-11

Italijoje iš penkių lietuvių geriausiai sekėsi Tautvydui Lydekai

Sekmadienį vakare ant Italijos krepšinio lygos parketų išbėgo penki lietuviai. Visų jų komandos šventė pergales namuose. Geriausiai sekėsi Tautvydui Lydekai. Vidurio puolėjo Brindizio „Happy Casa“ 75:72 (22:17, 22:13, 16:24, 15:18) įveikė Emilijos Redžo „Grissin Bon“. T. Lydeka per 20 minučių pelnė 16 taškų. Lietuvis pataikė penkis dvitaškius iš septynių ir šešias baudas iš devynių. Aukštaūgis atkovojo septynis kamuolius, išprovokavo šešias pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.
2018-05-07

Italijoje – dar vienas puikus Gedimino Oreliko pasirodymas

Gediminas Orelikas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, atvedęs „Reyer“ į pergalę namie – 92:81 (30:25, 23:21, 23:13, 16:22). Venecijos krepšininkai nugalėjo Kremonos „Vanoli“. Šeimininkai rungtynes pradėjo 7:2, bet „Vanoli“ rezultatą išlygino (7:7), o vėliau pirmavo 20:12. „Reyer“ spurtavo 8:0 (23:22). 33-ąją minutę Venecijos komanda buvo priekyje 85:62. „Reyer“ atliko 25 rezultatyvius perdavimus, „Vanoli“ – 13. G. Orelikas per 20 minučių pelnė 21 tašką ir buvo rezultatyviausias Venecijos ...
2017-10-22

Galingas pasirodymas: Artūras Gudaitis surinko įspūdingą dvigubą dublį

17 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių. Toks buvo Artūro Gudaičio sekmadienis. 24-erių puolėjas atvedė „AX Armani“ į pergalę svečiuose. Milano krepšininkai 76:60 (14:18, 22:15, 18:13, 22:14) nugalėjo Kremonos „Vanoli“. Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 20:14. Tada „AX Armani“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išsiveržė į priekį (21:20). 25-ąją minutę Milano komandos pranašumas išaugo iki 10-ies taškų (48:38). „AX Armani“ rungtynes baigė spurtu 8:0. A. Gudaitis buvo rezultatyviausias bei daugiau...
2017-10-01

Italijoje – fantastiškas Simo Jasaičio pasirodymas

Italijos krepšinio lygoje pralaimėjimą patyrė Milano „Emporio Armani“ (20-4) su Mantu Kalniečiu. Milano ekipa išvykoje 74:85 (20:22, 20:20, 13:18, 21:25) nusileido Pistojos „The Flexx“ (11-13) krepšininkams. 21 minutę žaidęs M. Kalnietis pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Richardas Hickmanas su 13 taškų buvo rezultatyviausias „Emporio Armani“ gretose, o nugalėtojams 15 taškų pelnė Michele Antonutti.
2017-03-26

Beno Veikalo komanda Italijos krepšinio čempionate užima ketvirtą vietą

Keturioliktą pergalę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XXII turo rungtynėse iškovojo ketvirtoje vietoje esantis Avelino „Sidigas“ (14/8) klubas su Benu Veikalu, sekmadienį namuose 81:77 (23:20, 19:16, 19:12, 20:29) įveikęs vienuoliktojoje pozicijoje esančius kantu „Acqua Vitasnella“ (9 pergalės ir 13 pralaimėjimų) krepšininkus. Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 2 taškus, sugriebė 4 kamuolius ir kartą prasižengė.
2016-03-06

Debiutuodamas Italijos krepšinio lygoje D. Zavackas padėjo klubui iškovoti trečiąją pergalę

Trečiąją pergalę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XIV turo rungtynėse iškovojo ir į penkioliktąją vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo Kremonos "Vanoli" ekipa, kurioje debiutavo Donatas Zavackas. Sekmadienį namuose Kremonos krepšininkai 69:64 (17:13, 18:19, 15:17, 19:15) įveikė dvyliktojoje pozicijoje esantį Kazertos "Pasta Reggia" (6 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubą.
2014-01-06

R. Kaukėnui vėl trūko kairiojo kelio raiščiai

Atlikus išsamius medicininius tyrimus paaiškėjo, jog Sienos „Montepaschi“ gynėjui Rimantui Kaukėnui, Italijos lygos rungtynėse su Kremonos „Vanoli-Braga“, trūko kairiojo kelio raiščiai. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes lietuvis surengė greitą ataką, kurios metu jį bandė sustabdyti Terrence'as Roderickas. Pusiausvyrą praradęs R.Kaukėnas nukrito ant parketo ir patyrė kelio traumą.
2011-11-29

J. Mačiulis atsidūrė Italijos vidutiniokų akiratyje

Sunkią traumą besigydantis puolėjas Jonas Mačiulis atsidūrė Italijos vidutiniokų akiratyje. Šios šalies žiniasklaida skelbia, jog krepšininką savo gretose norėtų matyti dvyliktoje vietoje praėjusį sezoną baigusios Kremonos „Vanoli“ ekipos vadovai. Neseniai sutartį su vyr. treneriu Tomo Mahoričiumi pratęsęs klubas, anot žiniasklaidos, sugebėjo išvengti krizės padarinių ir kitam sezonui planuoja konkurencingo šalies elitiniams klubams dydžio biudžetą.