van gulik

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „van gulik“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „van gulik“.

Dviratininkų lenktynėse Olandijoje lietuviai tarp prizininkų nepateko

Šeštadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse „Albert Achterhes Profronde van Drenthe“ dviratininkų lenktynėse 34-as finišavo Aidis Kruopis, o Ramūnas Navardauskas buvo 35-as. 39-ąją vietą užėmė Egidijus Juodvalkis, o 40-ąja pozicija tenkinosi Simas Kondrotas. Visi keturi Lietuvos dviratininkai 209 km distancijoje po 6 minutes ir 20 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui olandui Coenui Vermeltfoortui: 1. Coen Vermeltfoort (Olandija)      5 val. 08 min. 02 sek.
2008-04-13

M. Striška dviratininkų lenktynėse Olandijoje finišavo devintas

62-ą kartą sekmadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse "Ronde van Noord-Holland" dviratininkų lenktynėse devintas buvo "Jartazi Promo Fashion" komandos narys Mindaugas Striška.Lietuvos dviratininkas 212,6 km distancijoje finišavo kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Kenny Van Hummeliu - po 4 valandų 53 minučių bei 1 sekundės.