valletta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valletta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valletta“.

Nykštukė Malta: didesnis stadionas, techniška rinktinė ir ambicijos laimėti

Lietuvos futbolo rinktinės laukia priešpaskutinis pasaulio čempionato atrankos turnyro išbandymas. Lietuviai ketvirtadienį gali užsitikrinti penktąją F grupės vietą. Takalyje mūsiškių varžovė – mįslingoji nykštukė Maltos komanda. 17 tūkstančių vietų stadionas – kaime Maltos plotas beveik 207 kartus mažesnis nei Lietuvos. Jis siekia 316 kvadratinių kilometrų. Lietuvoje gyvena per šešis kartus daugiau žmonių nei Maltoje. Joje skaičius nesiekia pusės milijono.
2017-10-05

T. Radzinevičius pelnė pirmą įvartį Maltos pirmenybėse

Buvęs Marijampolės „Sūduvos“ atakų lyderis Tomas Radzinevičius pelnė pirmąjį įvartį Maltos futbolo čempionate ir padėjo savo komandai iškovoti tašką. „Valletta“, kuriai atstovauja T.Radzinevičius ir kurios vartus gina Džiugas Bartkus, sužaidė lygiosiomis 1:1 su „St. Andrews“ ekipa. 35-erių T.Radzinevičius pasižymėjo 32 rungtynių minutę. Ziga Kastrevečius iš „St. Andrews“ rezultatą išlygino 55 minutę. D.Bartkus žaidė visas rungtynes, o T.Radzinevičius 76 minutę buvo pakeistas.
2017-01-29

Pelno iš sirgalių niekas neskaičiuoja

Vos neatsitiko taip, kad „Ekranas“ Čempionų lygos turnyro trečiojo etapo rungtynes su baltarusiais būtų žaidęs Kaune. Tuomet gausus sirgalių būrys būtų pradžiuginęs kauniečius verslininkus, o Panevėžiui atkišta špyga.
2011-07-23

„Ekrano“ varžovų gretose – „Manchester United“ nuskriaudęs puolėjas

Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“ antradienį pradeda  kovą UEFA Čempionų lygoje. Triskart iš eilės A lygos nugalėtojai išvyko į Maltą, kur susitiks su stipriausia šios šalies ekipa „Valletta“, praneša LFF. Reikia įvertinti varžovą Čempionų lygos antrajame atrankos etape „Ekranas“ priims vieną iš dviejų komandų, kuri jau pradėjo kovas turnyre.