valerijus ovčinikovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valerijus ovčinikovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valerijus ovčinikovas“.

Buriuotojai V. Andrulytei - Europos jaunimo čempionato sidabras

Lietuvos buriuotoja Viktorija Andrulytė Suomijoje vykusiame Europos jaunimo (iki 18 metų) "Laser 4.7" jachtų buriavimo čempionato merginų varžybose iškovojo sidabro medalį. 17-metė kaunietė per septynis plaukimus gavo 25 baudos taškus. Nugalėjo ispanė Patrisija Koro (Patricia Coro), gavusi 15 baudos taškų. Bronza atiteko slovėnei Kim Pletikos (38 b. tšk.). Milda Eidukevičiūtė tarp 82 klasifikuotų sportininkių liko 66-a (331 b. tšk.
2009-08-14

Europos čempionate lietuvė – antra

Suomijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 18 metų) „Laser 4.7“ jachtų buriavimo čempionato merginų varžybose Lietuvos atstovė Viktorija Andrulytė po keturių plaukimų užima antrąją vietą. 17-metė lietuvė turi 12 baudos taškų. Pirmauja ispanė Patricia Coro, gavusi 10 baudos taškų. Milda Eidukevičiūtė tarp 82 klasifikuotų sportininkių yra 67-a (166 b. tšk.). Vaikinų varžybose pirmauja italas Davide'as Domeneghetti (8 b. tšk.). Martis Pajarskas (44 b. tšk.