valentinas jeriomenko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valentinas jeriomenko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valentinas jeriomenko“.

„Trakai“ įveikė „Žalgirį“ ir įpūtė kovos dėl titulo laužą

Intriga A lygoje įsidegė atvira liepsna. Į kovą dėl titulo grįžo „Trakai“, pirmą sykį šiame sezone įveikę Vilniaus „Žalgirį“ ir sumažinę atsilikimą turnyro lentelėje iki septynių taškų. Pergalę riteriams atnešė vienintelis Dinijaro Biljaletdinovo smūgis – 1:0 (1:0), o vicečempionai bent trumpam grįžo į antrąją vietą. Ją vėl susigrąžinti stengsis Marijampolės „Sūduva“, savo rungtynes ture žaisianti savaitgalį.
2017-10-12

„Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją nutraukė riteriai

Michailo Šyškos įvartis paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę vilčių kovoti dėl titulo neprarandantiems „Trakams“ laikinojoje sostinėje ir nutraukė šešių iš eilės „Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją – 2:1 (1:0). Iš dugno lipantys žalgiriečiai sugebėjo išlyginti rezultatą mačui artėjant prie pabaigos, bet dar vieno taško į savo taupyklę neįsidėjo. Pirmajame kėlinyje į stadioną susirinkę žiūrovai momentais lepinami nebuvo.