valencija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valencija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valencija“.

Paaiškėjo „Barcelonos“ varžovas Ispanijos čempionato ketvirtfinalyje: lengva nebus

Pergalingai Ispanijos reguliarųjį sezoną baigė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ir Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (29/5) ekipa. Katalonų klubas namie 86:57 (23:15, 18:11, 21:18, 24:13) sutriuškino Mursijos UCAM (16/18) krepšininkus. Pirmąją vietą reguliariajame sezone užėmusi „Barcelona“ ketvirtfinalyje susitiks su Valensijos „Valencia“ komanda, kuri būtent Mursijos krepšininkus galiausiai aplenkė vos viena pergale. R.Jokubaitis per 23 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvit.
2023-05-25

Giedraičio spindesio neužteko – „Valencia“ sugrįžta į Eurolygą

Pirmadienio vakarą paaiškėjo Europos taurės čempionai. Lemiamose rungtynėse Valensijos „Valencia“ krepšininkai namuose 89:63 (17:18, 29:15, 17:11, 26:19) įveikė Berlyno ALBA, bei laimėjo seriją 2 – 1. R. Giedraitis šiame mače buvo naudingiausias ALBA žaidėjas. Lietuvis per 27 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 5/9 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, 4 sykius prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.
2019-04-15

Ispanijoje sulaikyta tautiečius išnaudojusi lietuvių gauja

Ispanijoje sulaikyta tautiečius darbui išnaudojusi lietuvių gauja. „Šiandien Ispanijos žiniasklaida pranešė, kad sulaikyta 12 žmonių, pavadinkime gauja, kuri kitus lietuvius išnaudojo darbui (...). Atsiveždavo lietuvius ir žemės ūkyje įdarbino, bet nemokėdavo atlyginimų“, - antradienį žurnalistams sakė Lietuvos konsulas Valencijoje Tomas Irnius. Jo teigimu, gauja sulaikyta Sevilijoje. Kaip rašo portalas sevilla.abc.es, tarp 12 sulaikytųjų yra ir nusikalstamo susivienijimo organizatoriai.
2015-02-24

J. Mourinho po lygiųjų pažėrė kritikos savo auklėtiniams

Madrido „Real“ strategas Jose Mourinho pareiškė, kad tikėjosi daugiau iš savo žaidėjų pirmose Ispanijos čempionato rungtynėse su „Valencia“ ekipa, rašo ispanų leidinys „Marca“. Rugpjūčio 19 dieną savo aikštėje „Real“ su „Valencia“ dvikovą baigė lygiosiomis – 1:1. 10-ą mačo minutę Gonzalo Higuainas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, tačiau 42-ą minutę „Valencia“ puolėjas Jonas rezultatą išlygino.
2012-08-20

Ispanijos greitkelyje pastebėti priešserijiniai „Porsche 918 Spyder“

Hibridinis automobilis „Porsche 918 Spyder“ – vienas iš paslaptingiausių priešserijinių automobilių, kurį vokiečiai vis dar „treniruoja“ prieš kitais metais įvyksiantį debiutą. Todėl galima įsivaizduoti nuostabą, kai Ispanijos greitkelyje netoli Valencijos buvo pastebėti net trys „918 Spyder“. „Youtube“ naudotojas „Ampalonso“ pastebėjęs greitkelyje tokius „briliantus“ iš karto stvėrė savo telefoną, ir pradėjo filmuoti.
2012-07-31

Europos taurės turnyro pusfinalis: vilniečiams prireiks fortūnos šypsnio

Šeštadienį, balandžio 14 dieną, krepšinio sirgaliai džiaugsis įspūdingu reginiu - dėl Europos taurės čempionų titulo Chimkuose susigrums keturios geriausios turnyro komandos - Vilniaus „Lietuvos rytas“, Sankt Peterburgo „Spartak“, Valensijos „Basket“ bei šeimininkai Maskvos srities „Chimki“ ekipa. Portalas Krepsinis.net pamėgins apžvelgti artėjančią vilniečių pusfinalio dvikovą su Ispanijos krepšininkais.
2012-04-13

Fantastiškas R. Valentienės tritaškis atnešė „Viči Aistėms“ pergalę Eurolygoje

Fantastišką tritaškį nuo lentos aidint finalinei rungtynių sirenai pataikiusi Rima Valentienė padovanojo Kauno „Viči  Aisčių“ (2/7) komandai antrąją pergalę Eurolygos turnyre. Kaunietės savo aikštelėje 73:72 (17:16, 22:14, 12:25, 22:17) palaužė grupės lyderę Valensijos „Ros Casares“ (7/2) ekipą.
2011-12-07

S. Vettelis: man lenktynės pasirodė nuobodžios

„Formulės-1“ lenktynėse sekmadienį vokietis Sebastianas Vettelis iškovojo šeštąjąą pergalę šį sezoną ir jau 77-iais taškais lenkia artimiausią varžovą. Sebastianas Vettelis, „Red Bull“: „Nekreipiu dėmesio į skirtumą, sezonas ilgas. Taip, sezono pradžia fenomenali. Pasistengsime tęsti ir kiekvienoms lenktynėms ruošimės atskirai. Be jokios abejonės, neturime stipriai rizikuoti, bet tikslas lieka tas pats – laimėti lenktynės.
2011-06-27

Lietuvių vedama „Armani Jeans“ ekipa nepaliko vilčių R.Javtoko klubui

Įtikinamą pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Milano „Armani Jeans“ (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) ekipa, kuri svečiuose 80:69 (23:14, 21:14, 22:15, 14:26) įveikė Roberto Javtoko atstovaujamą Valensijos „Power Electronics“ (1/3) komandą.