Madrido „Real“ strategas Jose Mourinho pareiškė, kad tikėjosi daugiau iš savo žaidėjų pirmose Ispanijos čempionato rungtynėse su „Valencia“ ekipa, rašo ispanų leidinys „Marca“.

Rugpjūčio 19 dieną savo aikštėje „Real“ su „Valencia“ dvikovą baigė lygiosiomis – 1:1. 10-ą mačo minutę Gonzalo Higuainas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, tačiau 42-ą minutę „Valencia“ puolėjas Jonas rezultatą išlygino.

Likusią rungtynių dalį Madrido komanda turėjo akivaizdų pranašumą ir penkis kartus daugiau siuntė kamuolius į varžovų vartus nei tai darė „Valencia“ (24 smūgiai į vartus prieš penkis „Valencia“ ekipos).

J. Mourinho pareiškė, kad jo auklėtiniams vertėtų atiduoti daugiau jėgų aikštėje, kad pradžiugintų komandos sirgalius. Trenerio žodžiais, „Real“ turėjo puikią galimybę sėkmingai startuoti čempionate, juo labiau, kad rungtynės vyko „Santiago Bernabeu“ stadione. Portugalų specialistas pareiškė, kad dvikova su „Valencia“ nebuvo pati geriausia, tačiau „Real“ turėjo laimėti.

J. Mourinho išskyrė varžovų vartininką Diego Alvešą, kuris padarė viską, kad Madrido komanda nelaimėtų. Treneris nesiskundė oro sąlygomis – buvo nepaprastai karšta, tačiau sąlygos visiems vienodos.

Rugpjūčio 19 dieną taip pat žaidė „Barcelona“. Katalonai čempionate startavo triuškinama pergale – 5:1 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus, o du įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi.