Valdas Mikužis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Valdas Mikužis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Valdas Mikužis“.

Latvijoje taškus išsidaliję ralio kroso lenktynininkai jau žvalgosi į Vilkyčius

Bauskės autokroso trasoje įvyko ketvirtasis Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato etapas. Permainingai besiklosčiusios lenktynės mūsų šalies atstovams baigėsi įvairiais scenarijais. Tačiau dabar visų pilotų mintys jau koncentruojamos į artėjantį penktąjį etapą, kuris rugpjūčio 11 d. įvyks Vilkyčių automobilių sporto komplekse. Bauskės automobilių sporto komplekse savaitgalį startavo ir keli ASK „Vilkyčiai“ nariai.
Prieš 13 min.

Ralio kroso varžybos Vilkyčiuose pažymėtos džentelmeniška kova ir permainingais finalais

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyko trečiasis Lietuvos ir Latvijos automobilių ralio kroso čempionato etapas. Jame kovoti dėl pozicijų bei svarbių metinės įskaitos taškų ryžosi daugiau kaip 70 dalyvių, suskirstytų į aštuonias klases. Ralio kroso varžybos Vilkyčiuose šįkart buvo visiška priešingybė birželio pradžioje vykusio Europos automobilių kroso čempionato etapo metu matytam vaizdui.
2024-07-01

Sekmadienį tarptautinėse ralio kroso varžybose Vilkyčiuose startuosiantys lietuviai lengvos kovos nesitiki

Jau artėjantį sekmadienį, birželio 30-ą dieną Vilkyčių automobilių sporto komplekse bus surengtas trečiasis Latvijos ir Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato etapas. Jame startuos daugiau nei septynios dešimtys dalyvių iš visų trijų Baltijos šalių. Dalyvių sąraše – gausu lietuvių, tačiau jie tikina, kad savo šalyje kovoti dėl pozicijų lengva nebus. „Super 1600“ kategorijoje registruoti šeši sportininkai. Mūsų šalies spalvas gins du dalyviai – Valdas Mikužis ir Rytis Gurklys.
2024-06-28

Ralio kroso varžyboms Vilkyčiuose artėjant: apie kokią intrigą byloja taškų lentelės?

Jau artėjantį sekmadienį, birželio 30-ą dieną Šilutės rajone, Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks trečiasis Latvijos ir Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato etapas. Nėra jokių abejonių, kad varžybos ir šįkart bus labai dramatiškos. Laukiančią intrigą galima nuspėti ir pažvelgus į visų klasių taškų lenteles po jau įvykusių dviejų etapų. Ralio kroso varžybos Vilkyčiuose visuomet sutraukia didžiules šios automobilių sporto šakos gerbėjų minias.
2024-06-26

Į Vilkyčius sugrįžta tarptautinės ralio kroso varžybos

Jau birželio 30-ą dieną, sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks trečiasis Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato etapas. Jo metu prie starto stos gausus būrys sportininkų iš visų trijų Baltijos šalių. Šios varžybos bus pirmosios iš dviejų numatytų mūsų šalyje, Vilkyčiuose. Prieš porą savaičių Vilkyčiuose nugriaudėjo įspūdingas ir didžiules žiūrovų minias sutraukęs Europos automobilių kroso čempionato etapas.
2024-06-19

Ralio kroso varžyboms Vilkyčiuose artėjant: ką sako aritmetiniai skaičiavimai?

Jau sekmadienį, rugpjūčio 6-ą dieną vienintelėje Lietuvoje veikiančioje ralio kroso trasoje – Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks penktasis, priešpaskutinis Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato etapas. Jame startuos beveik 70 dalyvių.
2023-08-04

Baltijos šalių ralio kroso meistrų akistatai pasirengęs Paulius Pleskovas: „Vilkyčiuose lengva nebūna“

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį, 6-7 dienomis Vilkyčių trasos žvyrą ir asfaltą gludins bei Džokerio rato rebusus spręs greičiausi ralio kroso pilotai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Suomijos. Iš viso per dvi renginio dienas tikimasi sulaukti trasoje besivaržančių pusšimčio dalyvių, pasiskirsčiusių į skirtingas klases pagal vairuojamą techniką. Pirmąją varžybų dieną, šeštadienį čia susitiks Lietuvos ir Latvijos ralio kroso sportininkai.
2022-08-01

Finišavo Baltijos šalių, Lenkijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato etapas

Lietuvos, Baltijos šalių ir Lenkijos ralio kroso čempionato etapai Vilkyčių autosporto komplekse – ideali proga palyginti, kaip per pastaruosius metus evoliucionavo ši išskirtinai daug emocijų trasoje generuojanti ir įspūdingų reginių žiūrovams sukurianti lenktynių disciplina. Deja, po dvi dienas trukusių kovų tenka pripažinti, kad kaimynai užsiaugino daugiau raumenų ir nuvažiavo kur kas toliau.
2019-07-28

Raminta, Valdas ir Normantas – Lietuvos automobilių sporto ateitis

Renaldas Gabartas Tradiciškai automobilių lenktynėse labiausiai laukiama galingiausios technikos startų: jei tik pilotams nepritrūksta „pilietinės drąsos“, būtent su ja atliekami įspūdingiausi lenkimai, toliausiai skriejama atsispyrus nuo tramplinų, sukeliamos didžiausios dulkių audros bei žiūrovų ovacijos.
2018-07-30
Į viršų