vaizdas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaizdas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaizdas“.

Plinta žadą atimanti nuotrauka iš Klaipėdos: parodė visiems

Šį savaitgalį Klaipėdoje užfiksuotas neeilinio išskritinumo dangus. Kuomet visoje Lietuvoje kepino karštis, Klaipėdoje buvo įamžintas apsiniaukęs ir bauginantis dangus.  Nuotraukose pasirodė gamtos didybė.  Pasidalijo kadrais Vakar, birželio 30 dieną, Klaipėdoje buvo užfiksuotas tamsiais debesimis pasipuošęs dangus. Šie kadrai buvo paviešinti „Klaipėdos paplūdimių“ „Facebook“ puslapyje apie 23 valandą nakties, kuomet danguje pasirodė tamsūs debesys.
2024-07-01

Vairuotojams – naujovė: nuo liepos 1 dienos išdavinės naujas korteles, štai kaip viskas atrodys

Nuo šių metų liepos 1 d. „Regitra“ pradės teikti naują paslaugą – išdavinėti vairuotojo kvalifikacijos korteles. Jos bus skirtos tiems vairuotojams, kurie užsiima komerciniu keleivių ar krovinių vežimu sunkiasvoriu transportu ir jų vairuotojo pažymėjimuose nėra galimybės įrašyti 95 kodo. Kitaip tariant, šios kortelės bus išduodamos daugiausiai vairuotojams iš trečiųjų šalių arba asmenims, kurie nėra nuolatiniai Lietuvos gyventojai.

Siaubingas vaizdas Jungtinės Karalystės ligoninėse – pacientai koridoriuose

Pacientų gydymas ligoninių koridoriuose JK tapo „normaliu reiškiniu“, nors tai yra nesaugu ir nepriimtina pacientų atžvilgiu, teigiama slaugytojų profsąjunga – Karališkosios slaugos kolegijos (RCN) – ataskaitoje.

Vaizdo kameros užfiksavo tikrą pragarą – žaibas trenkė į namą ir prasidėjo košmaras

Praėjus keletui dienų po to, kai rašėme apie gaisrą netoli Surviliškio miestelio, su žurnalistais susisiekė pragarišką vakarą išgyvenę degusios sodybos gyventojai. Dabar jau aišku – į namą tikrai trenkė žaibas, mat jo trenksmą užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros. Paaiškėjo ir dar vienas faktas – jei ne šalia įsikūrę ūkininkai Župerkai, nuostoliai būtų kur kas didesni, o gal ir šeima būtų likusi be pastogės. Visą vaizdo įrašą galite matyti čia.

Paskelbė siaubą keliantį vaizdo įrašą iš Utenos: štai ką vyras išvydo prie parduotuvės

Utenos mieste gyventojas užfiksavo žadą atimantį vaizdą prie parduotuvės. Griebė kamerą ir nufilmavo. „Štai Lietuviškasis smauglys! Utenos miestas. Šalia prekybos centro!!“, – rašo Vitalijus. „Brrrrr....šalia kurio čia prekybos centro?!!!“, – rašo Daiva. „Reikėjo įpilti vandens į kokį indą, perkaitęs“, – teigia Dalia. „Ar pernešėte į saugią vietelę?“, – klausė Rita. „Kokiu būdu reikėjo pernešti? Rankomis?“, – klausė Regina. – Taip. Jie nenuodingi. Tik, kad šnypščia ir tiek.

Vaizdelis gamtoje paliko be žado – gyventojai negali atitraukti akių nuo dobilų jūros

Važiuojant Lietuvos keliais grožiu pavergia kiek akys užmato liepsnojanti purpurinė dobilų jūra. Žmonės lipa iš automobilių, braido, gulasi, uosto, tarp žiedų pozuoja, fotografuojasi, vaizdais plačiai dalijasi viešojoje erdvėje. Gyventojai dalijasi vienas už kitą gražesniais kadrais su purpuriniais dobilais. Žmonės purpurinius dobilus fiksuoja Kaišiadorių, Prienų, Biržų ir kitose apylinkėse.

Pamatę, kas vyksta danguje, gyventojai negalėjo patikėti savo akimis: griebė kameras

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį danguje virš Kauno rajono praskriejo švytintis objektas. Kol gyventojai stebėjosi, specialistai paaiškino, kas tai buvo. „Pastebėtas neatpažintas objektas, praskridęs per visą dangų, Kulautuvos raj., 22.55 val. iš rytų į vakarus“, – teigė naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nuotraukas atsiuntusi skaitytoja.

Kaunietį pribloškė vaizdas prie „McDonald’s“: ar tikrai pareigūnai gali taip elgtis?

Naujienų portalo „Kas vyksta“ Kaune skaitytojas užfiksavo neįprastą vaizdą. Prie greito maisto restorano „McDonald’s“ automobilių eilėje stovėjo policijos pareigūnai su įjungtais švyturėliais. „Suprantu, kad policininkai nori pavalgyti ar išgerti kavos. Tik kyla klausimas ar pareigūnai su švyturėliais turi pirmenybę ir „McDonald’s“ eilėje?“, – klausė kaunietis.

Naujos detalės po kraupios vyro mirties: laukuose rastas visiškai nuogas ir kruvinas

Kėdainių kraštą sukrėtė didelė nelaimė – prieš porą dienų laukuose šalia kelio rastas visiškai nuogas vyras, jo kūnas buvo kruvinas. Deja, medikams vyro gyvybės išgelbėti nepavyko. „Rinkos aikštę“ pasiekė Kėdainių rajono gyventojų informacija. Šie pranešė, jog į darbą važiuojantis kaimo gyventojas šalikelėje, laukuose, pamatė kraupų vaizdą – gulintį visiškai nuogą žmogų. Šis buvo kruvinas, purvinas. Apie įvykį nedelsiant buvo informuotas Bendrasis pagalbos centras.

Lėktuve pasigirdo klyksmai: keleivius užpuolė tarakonai

Indijos pigių skrydžių bendrovės „IndiGo“ keleiviai pradėjo spiegti iš išgąsčio, kai lėktuve pastebėjo vaikštančius tarakonus, ir skubėjo išlipti iš lėktuvo. Socialiniuose tinkluose pasidalintą vaizdo įrašą apie šią šiurpą keliančią patirtį peržiūrą daugiau nei 115 tūkst. žmonių. „Tarakonai ir maisto zonoje (tiesą sakant, ir bet kur kitur), yra tiesiog siaubinga“, – rašė Indijos aviacijos žurnalistas Tarunas Shukla, pasidalijęs šiuo vaizdo įrašu.
2024-03-09
REKLAMA
REKLAMA

Išvydęs vaizdelį Kauno parke žodžių į vatą nevyniojo: „Gėda“

Antradienio pavakarę pasivaikščioti į Draugystės parką išėjęs naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas apstulbo – pėsčiųjų takai nevalyti, todėl pensininkui mėgiamame parke teko klampoti per pusnis. „Esu pensininkas ir gyvenu šalia Draugystės parko. Išeinu pasivaikščiot, o čia še, tau, nevalyti visiškai pėsčiųjų takai. Ar nėra pas mus kas tuo užsiima? Gėda bendrovės švaros valdžiai. Jiems sakyk ar nesakyk – vis vien vienodai rodo“, – nenuvalytais takais piktinosi pensininkas.
2024-01-17

Kaunietė pro langą užfiksavo neįtikėtiną vaizdą: nustebs net visko matę

Kaunietė Neringa Vaznelytė vienoje „Facebook“ grupėje pasidalino neįtikėtinu vaizdu, kurį pamatė per savo daugiabučio namo langą – bėgančią visą stirnų bandą. Tokį vaizdą žmonės galėtų tikėtis pamatyti kur nors atokiame miške, kur žmonės retai užsuka, tačiau šį vaizdą pamatyti tiesiog pro namų langą pasiseka pamatyti retam. Žmonės pasidalino savo nuomone Žmonės komentaruose pasidalino savo liūdesiu apie kertamus miškus ir kad stirnos dėl to mieste ieško maisto: „Miškus iškirsti baigia.
2024-01-15

Paskelbė neįtikėtiną vaizdą iš Švenčionių rajono: sunku patikėti

Kad išvystume stebuklą, kartais tiesiog pakanka pakelti akis į viršų. Būtent taip ir padarė Švenčionių rajono gyventoja, kuriai pavyko užfiksuoti neįtikėtino grožio kadrus. „Labas rytas iš Švenčionių rajono 2023-12-28 08:28 -2 C°“, – ketvirtadienį pasidalijo Edita. Kiek anksčiau įspūdingais vaizdais dalijosi estas Egon Lakovits. Vaizdas užfiksuotas sekmadienį žvelgiant iš Kooraste kaimo, Estijoje, į pietus nuo Tartu.

Vaizdas gamtoje vyrą paliko be žado – negalėjo patikėti, kad jam pasisekė nufilmuoti šį reiškinį

Kad išvystume stebuklą, kartais tiesiog pakanka pakelti akis į viršų. Būtent taip ir padarė lietuvis Norvegijoje. „Kas per reiškinys? Norvegija Sandvoll rytas“, – klausia Andrius. Estui Egon Lakovits taip pavyko užfiksuoti neįtikėtino grožio kadrus. Vaizdas užfiksuotas sekmadienį žvelgiant iš Kooraste kaimo, Estijoje, į pietus nuo Tartu. Sinoptikai ragina Lietuvoje stebėti ir fiksuoti išskirtinius vaizdus.

Pamačiusi vaizdelį parduotuvėje Žaneta išbėgo neatsisukdama: „Išprotėjote“

„Vakar po darbo užsukau į parduotuvę nusipirkti produktų vakarienei, bet vos įėjus man akys ant kaktos iššoko. Apsisukau ir keliavau ieškoti kuo mažesnės parduotuvėlės – negaliu patikėti, kokia dabar „mėsmalė“ visur, kur tik nueini“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Žaneta. Tik įėjus į didesnį prekybos centrą nėra net kur kojos padėti – visi kaip pašėlę griebia viską, ką tik pamato, tempia didžiausius maišus ir stumia pilnus vežimėlius.
2023-12-21

Užfiksavo neįtikėtiną reiškinį: pamačius griebė kamerą

Kad išvystume stebuklą, kartais tiesiog pakanka pakelti akis į viršų. Būtent taip ir padarė estas Egon Lakovits, kuriam pavyko užfiksuoti neįtikėtino grožio kadrus. Vaizdas užfiksuotas sekmadienį žvelgiant iš Kooraste kaimo, Estijoje, į pietus nuo Tartu. Sinoptikai ragina Lietuvoje stebėti ir fiksuoti išskirtinius vaizdus.

Ši nuotrauka internautus veda iš proto: įdėmiai įsižiūrėkite

Mokyklos zonoje važiuojantys vairuotojai kelyje matė mažą mergaitę, kuri tarsi iš niekur atsirasdavo. Šioje zonoje buvo įrengti įspėjamieji ženklai, tačiau niekas negalėjo paruošti vairuotojų tam, ką jie netrukus išvys. Ženklai su užrašu „Skubate mokyklos zonoje? Rimtai?“ veda prie mažos mergaitės, kuri aiškiausiai matoma iš 100 metrų atstumo, bet dingsta, kai vairuotojas priartėja.
2023-12-16

Pamatęs, kas vyksta prie kelio, lietuvis griebė kamerą ir užfiksavo: „Staiga viskas nušvito“

Pakėlę akis į dangų kai kurie lietuviai išvydo žadą atimantį dangaus reiškinį – geminidų meteorų lietų. Jis puikiai matomas pragiedrėjusioje Lietuvos padangėje. Štai, kokius neįtikėtinus kadrus pavyko užfiksuoti. Praėjusią naktį gyventojai dalijosi žinutėmis, kad laukia įspūdingų kadrų: „Medžioja kas šiandien meteorus? Per pusvalandį nuo 22 iki 22.30 val. šunį vedžiodamas 17 pastebėjau, 5 iš jų ypač ryškūs.

Vaizdas Babėnų miške pribloškė: gamtininkas siunčia žinią visiems

Babėnų šile mėgstančius pasivaikščioti kraštiečius pasitinka gana neįprastas vaizdas – miške, šalia tako, kažkas papuošė augančią gyvą eglutę. Žmones ši mintis žavi, o gamtininkai pateikia idėjų, kaip papuošti lauke augančias eglutes natūraliai ir netradiciškai. Beje, jie pataria puošti ne miške, o kieme augančius Kalėdų medelius. Žinoma kėdainietė sportininkė Justė Lukošiūtė, kaip ir kiti kraštiečiai, mėgsta pasivaikščioti ar pasportuoti Babėnų šile.

Paskelbė šiurpą keliantį vaizdo įrašą iš Kauno: skubiai kreipiasi gyventojų pagalbos

Besibaigiant savaitgaliui „Kas vyksta Kaune“ pasiekė pranešimas apie Kalniečių parke kenčiančias žuvis. Užšalus tvenkiniui, orą jos gaudo nedidelėje properšoje telkinio pakraštyje. „Kauno Kalniečių parko tvenkinyje masiškai dūsta žuvis. Kuo skubiau reikėtų imtis veiksmų – kirsti saugias aptvertas eketes ar pasirūpinti „burbuliatoriais“. Gaila vargšių… Gal žinosite, kam šią žinią perduoti ir kas galėtų būti atsakingi“, – vėlų sekmadienio vakarą vaizdo įrašu dalijosi skaitytoja.

Į mišką nuėjusi Rita pamatė įspūdingą dalyką – kad kiti patikėtų, ėmė filmuoti

Tokiu metu grybauti į mišką turbūt niekas nebeina, nes grybų tiesiog nėra – iki žiemos liko vos kelios dienos, jau iškrito ir pirmasis sniegas. Tačiau Kėdainių rajono gyventojai net ir tokiu metu miške pavyko rasti tikrą grybų karalių – sveikutėlį baravyką. Moteris teigia, kad nėra anksčiau girdėjusi, kad tokiu metu kas grybų rastų. Pelėdnagių seniūnijos Beinačių kaimo gyventoja Rita Lankelienė dirba su neįgaliaisiais bei socialinę atskirtį patyrusiais žmonėmis.

Užfiksavo neįtikėtiną reiškinį Vilniaus rajone: truko vos kelias minutes

Atšalus orams kartais dar galime pasidžiaugti saulės spinduliais. Gamta suformuoja tam tikrus reiškinius, kurie priverčia akimirkai sustoti ir pasigrožėti. Šį kartą socialinio tinklo „Facebook“ „Orai ir klimatas Lietuvoje“ puslapis pasidalino saulės stulpo užfiksuotais kadrais. Antradienį anksti atsikėlę gyventojai turėjo progą išvysti įspūdingą reiškinį. Vilniaus rajone prieš 8 val. ryto gyventojai užfiksavo saulės stulpą ir dalinosi įspūdingais kadrais.

Pačiame Kėdainių centre užfiksuotas nemalonus vaizdas – prašo padėti

Pačiame Kėdainių miesto centre kasdien galime pamatyti ne itin akiai malonių vaizdų – asocialūs asmenys čia ne tik prašinėja pinigų, rengia puotas, bet ir šlapinasi, kimba prie praeivių. Tokio vaizdo neapsikentę vienos centre įsikūrusios parduotuvės atstovai kreipėsi į policiją ir į Kėdainių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių.

Paviešino siaubą keliančius vaizdus iš Kauno: „Tikrai ten viskas gerai su juo? Nenugrius?“

Pirmadienį kauniečiui klausimų sukėlė magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 0,00 km estakados būklė. Vyras dalijosi nuotraukomis ir svarstė, ar tokios estakados kolonos gali atlaikyti didelį transporto priemonių srautą. „Tenka ilgai stovėti kamštyje važiuojant į darbą nuo 9 forto link „Megos“. Kažkaip labai kelia nerimą viadukas nuo „Megos“ link Marijampolės. Tikrai ten viskas gerai su juo? Nenugrius?“ – pirmadienį nuotraukomis ir klausimais dalijosi kaunietis.

Nufotografavo, kas vyksta Vilniuje: vaizdas sostinės centre primena sovietmečio eiles

Socialiniuose tinkluose išplito nuotraukos, kuriose matomos didelės eilės prie Vilniuje, Vytenio g. 54 esančio padalinio. „Maisto banko“ atstovai paaiškino, jog sekmadienį maistas dalinamas buvo priešpaskutinį kartą. Paskutinį kartą tokia akcija bus vykdoma gruodžio mėnesį, tuo tarpu kitais metais numatomi pokyčiai. Pasak paramos koordinatorės Linos Šatienės, tokios eilės nėra įprastas reiškinys.

Pamatęs reklamą kaunietis pritrūko žodžių: „Nesuprantu, čia rimta ar ne?“

Pirmadienį kauniečiams už akių užkliuvo lauko reklama, kurioje reklamuojamas energinis gėrimas. Gyventojai kreipėsi į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ su spėlionėmis, kurias sukėlė reklamoje pamatyta žinoma pavardė – buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo.  Kauniečiai liko nustebinti šios reklamos ir negalėjo suprasti, tai tikra ar ne bei kaip Trumpas sutiko reklamuotis.
2023-10-05

Išvydusi, ką ištatuiravo meistras, mergina apsipylė ašaromis: norėjo visai ne to

Moteris tikėjosi linksmos tatuiruotės, tačiau pasibaisėjo išvydusi rezultatą – daugelis nesuprato, kaip ji galėjo to nepastebėti tatuiravimo proceso metu. Kai kurie žmonės prieš darydamiesi tatuiruotę metų metus kankinasi ieškodami tobulo stiliaus ir tinkamos vietos, o daugelis kitų jas darosi tiesiog spontaniškai – sėda į menininko kėdę dėl įspūdžių arba tiesiog norėdami ant odos ko nors lengvo ar neįprasto.
2023-10-01

Šis užrašas ant kiosko sukėlė daug klausimų – nejaugi niekas nepastebėjo?

Antradienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo užfiksuoti vaizdai Sukilėlių prospekte. Ant spaudos kiosko kaunietis pastebėjo užrašą su išpiešta vėliava. Skaitytojo atsiųstoje nuotraukoje matyti, jog ant kiosko išpiešta vėliava su užrašu „Slava rossii“. „Labai originaliai „papuoštas“ Kauno spaudos kioskas, esantis prie namo Sukilėlių pr. 75. Jau gerą savaitę.

Užfiksuoti išskirtiniai vaizdai, kaip surandamas dingęs grybautojas – perspėja visus

Pasieniečiai iš sraigtasparnio surado Plungės rajono miške dingusį grybautoją Pasieniečių sraigtasparnio įgula Plungės rajone surado 72-ejų vyrą, išvakarėse išėjusį į mišką grybauti ir iš jo negrįžusį. Į VSAT Aviacijos valdybą pagalbos kreipęsi policininkai informavo apie dingusį vyrą, kuris pirmadienį po vidudienio išėjo grybauti į mišką Plungės rajone. 72-ejų žmogui negrįžus, buvo informuota policija.

Siaubą sukėlė nuotrauka pajūryje: ekspertas paaiškino, iš kur galėjo atsirasti šis gyvūnas

Baltijos jūra vis dažniau į Lietuvos pajūrį išmeta nuostabą keliančius, mūsų kraštams nebūdingus gyvūnus. Praėjusią savaitę netoli Juodkrantės aptikta 160 cm durklažuvė, dar vadinama kardžuve. O štai šią savaitę Šventojoje užfiksuotas gyvūnas ant kojų sukėlė ne tik žurnalistus, bet ir gyvūnų teisių globėjus.

Nuėjusi grybauti Lorita nustėro: „Graudžiai graudu“

It pasiutę ėmę dygti grybai į miškus vilioja ir Kėdainių rajono grybautojus. Pernaravos seniūnijos Pelutavos kaimo gyventoja Lorita Brigienė irgi patraukė į mišką grybų ieškoti, tačiau tai, ką ji rado miške, ją, švelniai tariant, šokiravo. Moteris aptiko tikrą padangų sąvartyną – ne vieną dešimtį padangų ir kitokių automobilio dalių. „Graudžiai graudu“, – ištarė Pelutavos kaimo seniūnaitė L. Brigienė.

Po kraupaus vaizdo miške – naujausia tarnybų žinia: aiškėja detalės, kad nugaišusius gyvūnus vilko nuolat

Nuėjusi grybauti Tauragės apskrityje esančiame miške Agnė išvydo šokiruojantį vaizdą. Įžengusi į mišką moteris aptiko gaišenų krūvą ir didžiulį dvoką. Iškart pranešė tarnyboms. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba naujienų portalui tv3.lt teigia, kad šiuo metu vyksta tyrimas. Panašu, kad ūkininkas galėjo taip atsikratyti gyvūnų liekanų. Atliekos šioje teritorijoje galėjo būti paliekamos nuolat, nes rasta kaulų ir kitų liekanų.

Pamatytas vaizdelis pribloškė: be jokių skrupulų ir dar prie vaikų

Sekmadienį popiet pačiame Kauno centre pamatytas vaizdelis „Kas vyksta Kaune“ skaitytoją pribloškė. Vyras gamtinius reikalus atliko tiesiog viduryje muzikinio teatro sodelio. „Nors šiais laikais, atrodo, turėtų jau niekas nestebinti, vis dėlto, žmonės niekada nepaliauja šokiruoti savo veiksmais. Sekmadienio popietę viduryje miesto, tiesiai priešais muzikinį teatrą, kur parkelyje sėdi pilna žmonių, mamų su kūdikiais, ateina vyras ir be jokių skrupulų prieš vaikus apšlapina medį.

Šokiruojantis vaizdas: negavęs užmokesčio įmonės vadovas terasą supjaustė į gabalus

„Kas būna, kai nesumoka“, – toks vaizdo įrašas socialiniuose tinkluose išplito žaibiškai. Tūkstančiai žmonių dalinasi vaizdu, kaip Kauno įmonės vadovas į gabalus supjausto paties naujai pagamintą medinę terasą, nes, jo, teigimu, terasos užsakovas neatsiskaitė. Trumpame video matoma, kaip kaunietis išsitraukia iš autobusiuko elektrinį pjūklą ateina prie blizgančios naujos terasos.

Užfiksavo neįtikėtiną reiškinį danguje: žadą atėmė tūkstančiams – svarstė, kas tai

Savaitgalį matė ne vienas šį vaizdą ir todėl kilo natūralus klausimas kas tai per reiškinys. Sinoptikai ir ekspertai atsako – tai toks reiškinys vadinamas amalu. Jo metu tolumoje matomas žaibavimas, tačiau nebūna girdimas griaustinio garsas. Šis reiškinys dažniausiai susidaro tuomet, kai perkūnijos debesys yra tiesiog per toli nuo stebėtojo, už maždaug 40–150 km. Esant mažesniam atstumui griaustinio garsas (ypač naktį kai ramu) jau gali pasiekti stebėtojo ausis.

Išgirdusi svetimos moters žodžius Palangoje nutarė nebetylėti: „Žmonės, gana“

„Visai neseniai ilsėjausi Palangoje. Tiesą pasakius, džiaugiuosi, kaip susitvarkė mūsų pajūris. Žinoma, visada galima rasti minusų ir piktintis, tačiau šį kartą aš norėčiau atkreipti visų žmonių dėmesį į mūsų pačių elgesį“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Milda. Daugelis žmonių piktinasi, kad mūsų pajūryje nėra tualetų, tačiau juk tai nėra tiesa. Tikrai pajūryje yra įrengta nemažai tualetų, tačiau iki jų reikia nueiti.
2023-08-17

Perskaičiusi Juozo Statkevičiaus žodžius nutarė netylėti: „Reikia pasakyti garsiai“

„Jau daugybę metų seku dizainerį Juozą Statkevičių socialiniuose tinkluose ir negaliu atsižavėti vienu jo bruožu – atvirumu. Ir, žinokite, negaliu nepastebėti vieno dalyko“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Inga. Vieni jį dievina, kiti nekenčia, bet būkime teisingi, pasisako jis taikliai, išdėsto tai, ko kiti nedrįsta. Jam pirštu bedus į Palangoje visai po jo langais vykstančias statybas kilo daugybė diskusijų, vieni palaikė, atsirado ir pykstančių.
156 2023-08-11

Pamatytas vaizdas Pabradės kavinėje pribloškė: „Po to visą savaitę gydėmės“

Sunku patikėti, kad tai dar galima aptikti Lietuvoje, bet pasirodo galima. Ačiū skaitytojai už nuotraukas ir komentarą:  „Sveiki, užsukite i „Varnelę“ Pabradėje. Aš labai nusivyliau ten maistu, o kai užėjau į kavinės tualetą, mane pritrenkė. Kartu ir „turtas“, ir indus plauna. O už maistą sumokėjome 33 eur, bet po to visą savaitę gydėmės.“ Likę tik klozeto pamatai Tad kas išsiilgę iššūkių, rekomenduoju apsilankyti šioje kavinėje. Garantuoju, įspūdžiai išliks ilgam.
159 2023-08-03

Pamatęs, kas vyksta sankryžoje, alytiškis griebė telefoną: vaizdas sujaudino šimtus

AlytusPlius.lt skaitytojas atsiuntė unikalų vaizdo įrašą. Ankstyvą rytą,  7.30 val., gulbės su gulbiukais keliavo Alytaus žiedine sankryža, esančia Naujojoje gatvėje, ties išvažiavimu link Kauno.
2023-08-01

Vaizdas pajūryje pribloškė visus: paaiškino, kas tai

Liūdnai pagarsėję varpą primenantys padarai  sukėlė tikrą šurmulį Argentinoje, kai atvykę į paplūdimį netoli Rio Grandės gyventojai aptiko tūkstančius į krantą išplautų šių padarų. 25 centimetrų ilgio, daktariškos dešros spalvos padarai savo pravardę pelnė dėl akivaizdaus panašumo į vyriškus lytinius organus, rašo mirror.co.uk. Įprastai šie gyviai gyvena jūros dugne, tačiau smarkios audros šioje vietovėje išplovė juos į krantą netoli Multilaro paplūdimių, esančių į šiaurę nuo Rio Grandės.
313 2023-07-21

Užfiksavo reto grožio reiškinį Anykščiuose: parodė visiems

Vakar dienos pavakarę Anykščiuose padangė nusidažė visomis įmanomomis spalvomis. Tamsūs debesys, pranašaujantys lietų buvo nugesinti svajingų saulėlydžio šviesų. Vaizdelis, kuriuo „Orų entuziastų“ grupėje pasidalino kadrą užfiksavęs Vladas Banys, sulaukė daugybės reakcijų. Štai taip vakar vakare Anykščiuose „nusitapė“ dangus. Vladas sako, kad tokį vaizdelį virš geležinkelio jam pavyko įamžinti 21:30 val. „Na ir vaizdelį pagavot, kaip iš fantastinio filmo“, – neatsistebėjo viena moteris.
694 2023-07-19

Pamačiusi, ką tautiečiai veikia prie ežero, Laura pratrūko: „Skauda širdį“

„Šį savaitgalį, tikriausiai kaip ir daugelis lietuvių, praleidau prie ežero. Šį Lietuvą užklupusį karštį ištverti tikrai nebuvo lengva, bet dar sunkiau buvo stebėti, kaip prie ežero elgiasi jaunimas“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Laura. Kartu su savo vyru ir mažuoju sūneliu nutarėme savaitgalį nuvažiuoti prie ežero. Šį ežerą esame su šeima pamėgę jau seniai, o ir girtaujančių bei rėkaujančių žmonių ten netekdavo matyti.
2023-07-17

Pamačius, kaip lietuviai grįžta iš pajūrio, griebė kamerą: „Ar mes pradėsime vienas kitą gerbti?“

Sekmadienio popietę magistralę A1 sukaustė milžiniška spūstis. Kol vieni tik riedėjo Kauno link, atsirado gudresnių, kurie transporto priemonių virtinę nusprendė lenkti kelkraščiu. Toks vairuotojų poelgis neliko nepastebėtas – į juos viešai kreipiasi spūstyje buvęs kaunietis. „Kai vis dėlto yra lygesnis už visus kitus arba kuomet 15 min. kai kam gyvybės ar mirties klausimas. Vaizdai šiandien apie 15 val.
393 2023-07-10

Vilniaus rajono apylinkėse – kvapą gniaužiantis vaizdas: pasigrožėkite

Vilniaus rajone – kvapą atimantis vaizdas, kuris sužavės kiekvieną žiūrovą. Vaizdo įraše matyti mėlynai sužydėjusi ruginio vikio pieva. Vaizdo įrašu iš paukščio skrydžio perspektyvos „Orų entuziastų“ grupėje pasidalinęs Marius Kamarauskas padovanojo kitiems „Facebook“ vartotojams kvapą atimančius vaizdus. „Neapsakomas grožis“, – rašė viena moteris.
2023-06-21

Pamačiusi, kas vyksta Lietuvoje, griebė fotoaparatą: vaizdas atima žadą

Pražydę spalvoti augalai pakelėse, įvairiausiose pievose vilioja gyventojus iš skirtingų Lietuvos regionų. Štai mėlynai nusidažiusią linų pievą Mosėdyje pavyko užfiksuoti Augustinai Piečienei. Moteris teigia, kad šį linų lauką gali aplankyti kiekvienas, kadangi vis yra visai šalia pagrindinio kelio. Pasidalinusi mėlynuojančia linų pievos nuotrauka ir augalo kadrais iš arti „Orų entuziastų“ grupėje, Augustina rašė: „Ir pražydo linai lyg dangus mėlynai.
366 2023-06-21

Kėdainių apylinkėse – kvapą gniaužiantis vaizdas: būtina pamatyti

Kėdainių rajono Akademijos miestelyje – kvapą gniaužiantis vaizdas. Čia, netoli mokyklos esančioje Jaunimo gatvėje, pražydo įspūdingas ramunių laukas. Tūkstančiai gėlyčių traukia smalsuolių žvilgsnius, o nuotraukos iš Kėdainių rajono jau sklinda po visą Lietuvą. Ramunių rojus – taip pavadinusi savo užfiksuotus įspūdingus vaizdus paviešino Dotnuvos seniūnijos Vainotiškių kaimo gyventoja Aušra Kuusienė.
2023-06-13

Jurbarko gatvėje užfiksuotas vaizdas pribloškė gyventojus: gėda ir šlykštu

Jurbarko „Šviesos“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame – nuotrauka, o joje – pačiame miesto centre besišlapinantis vyras. „Jurbarko švaruoliai“ – laiške ironizuoja nuotrauką atsiuntęs jurbarkietis. Nuotrauka daryta aikštelėje prie mažosios „Maxima“ parduotuvės. Gamtos reikalo prispaustas vyras nesiteikė net paėjėti už kampo, o nusilengvino visiems matant. Toks elgesys traktuojamas, kaip nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas, už kurį numatyta administracinė atsakomybė.

Važiuodamas iš Kretingos Algirdas pamatė žadą atimantį vaizdą: parodė visiems

Važiuodamas keliu iš Kretingos link Šiaulių, Algirdas Malakauskas nustebo pastebėjęs, kokia gražia spalva nusidažė pakelyje buvusi pieva. Išlipęs iš automobilio vyras įamžino kvapą atimantį vaizdą ir juo pasidalino socialiniuose tinkluose, kad ir kiti suspėtų šiuo vaizdu pasigerėti! Pasidalinęs nuotrauka „Facebook“ grupėje „Ką pamatyti Lietuvoje“, Algirdas Malakauskas rašė: „Dobilų jūra“. Pasak vyro, pasigrožėti vaizdu gali visi norintys, kadangi šis dobilų laukas yra visai šalia Kretingos, va...
480 2023-05-31

Vaizdelis Palangoje pritrenkė kaunietę: „Jūs gal tyčiojatės?“

„Ar jau susiplanavote šios vasaros kelionę į lietuviškąjį pajūrį? Deja, mūsų verslininkai visai išėjo iš proto, nes vaikštant Palangoje atrodo, kad lupikavimas vyksta vidury baltos dienos“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Kamilė. Papasakosiu trumpai, kodėl taip nustebau. Važiavau į pajūrį kelioms dienoms. Pailsėjau, įkvėpiau gaivaus oro ir, žinoma, nuėjau į legendinę J.Basanavičiaus gatvę Palangoje. Man patinka, kai žmonių ten nėra daug.
2023-05-04

Vaizdas pamiškėje sukrėtė praeivę: negalėjo patikėti, ką mato

Švenčionių rajone, šalia Vaičiūkiškės kaimo netoli miško pamatytas vaizdas šiukšlių konteineryje ne juokais išgąsdino vietinę gyventoją. Indrė kreipėsi į naujienų portalą tv3.lt. „Mano šios dienos radinys. Švenčionių rajone, šalia Vaičiūkiškės kaimo, prie pagrindinio kelio esančiame posūkyje į mišką, konteineryje išmesta šerno galva.
Į viršų