vaidotas paškevičius

 

Vaidotas Paškevičius yra lenktynininkas, pasižymintis savo dalyvavimu 2022 metų Dakaro ralyje. Jo specializacija – sunkvežimių kategorija, kurioje jis demonstruoja savo įgūdžius ir techninį sugebėjimą. Vaidoto Paškevičiaus dalyvavimas šioje prestižinėje ir reikalaujančioje lenktynių serijoje rodo jo profesionalumą ir aistrą automobilių sportui, ypač sunkvežimių lenktynių segmente.

Dakaro naujienas sekite portale tv3.lt.

Vaidotas Paškevičius siekia išlaikyti sportinę formą: ištisus metus dalyvaus ralio varžybose

Penktadienį Lazdijuose prasideda pirmasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „7bet Rally Lazdijai“. Išties gausiame dalyvių sąraše galima rasti ir ne vieną Dakaro ralio lenktynininką. Vienas jų – „SV Technika Racing“ pilotas Vaidotas Paškevičius. Dakare sunkvežimiu lenktyniaujantis sportininkas šiemet ketina varžytis visame Lietuvos automobilių ralio čempionate ir Lazdijuose pasirodys prie „Mitsubishi Lancer Evolution“ vairo.
2024-05-17

Savaitgalį vykusiame „Rally Sarma 2024“ ralyje – dalyvių gausa iš Lietuvos

Savaitgalį Latvijoje įvyko tradicija tapusios „Rally Sarma 2024“ varžybos, kuriose prie starto linijos stojo būrys ekipažų iš Lietuvos. Kasmet vykstantis „Rally Sarma“ ralis dalyvius iš visų Baltijos šalių traukia ne tik itin kompaktiška trasa, bet ir lenktynių savaitgalio trukme. Jeigu įprastos ralio varžybos tęsiasi ir trunka ne mažiau kaip dvi dienas, „Rally Sarma“ dalyviai visus greičio ruožus įveikia per vieną dieną.
2024-02-13

Latvijoje įvyksiančiame „Rally Sarma“ dalyvaus būrys ekipažų iš Lietuvos

Šį savaitgalį, vasario 10 dieną, Latvijoje įvyks tradicija tapęs žiemos ralis – „Rally Sarma“. Jis – šiemet ypatingas, mat būtent „Rally Sarma 2024“ atidarys Baltijos šalių ralio čempionato sezoną. Be abejonės, latviškame ralyje didžiąją dalį dalyvių sudarys vietiniai lenktynininkai, tačiau tarp 59 varžybų dalyvių galima išvysti ne vieną lietuvišką pavardę. Pirmąjį startinį numerį organizatoriai įteikė ekipažui iš Estijos – Egonui Kaurui bei Allanui Birjukovui.
2024-02-06

Šiaudo griebęsi „SV Technika Racing“ mechanikai užvedė sunkvežimio variklį, bet išgirdo tai, ko bijojo

Trečiame Dakaro greičio ruože sunkvežimio gedimą patyrusi „SV Technika Racing“ komanda pranešė, kad dėl rezultato šių metų Dakare jie jau nebekovos ir lenktynės jiems baigtos. Visgi išaušus rytui ekipažas nusprendė griebtis šiaudo ir padaryti viską, kad finišą jie galėtų pasiekti bent jau „Dakar Experience“ kategorijoje. Mechanikai suskubo į dykumą, kur tebestovi sugedęs sunkvežimis. Jiems pavyko užvesti variklį, tačiau agregato skleidžiami garsai bylojo vieną – jis lenktynėms nebetinkamas.
2024-01-09

Su sunkvežimiu Dakare dalyvavę lietuviai nepasiduoda: sieks užbaigti varžybas

Trečioji Dakaro ralio diena „SV Technika Racing“ ekipai buvo kaip niekada sudėtinga. Didelių ambicijų turėjęs Vaidoto Paškevičiaus, Albert Veliamovič ir Gyčio Gaspariūno ekipažas susidūrė su technikos gedimais. Dakaro ralio prologe pademonstravę devintą rezultatą, pirmame greičio ruože finišavę penkti, o antrame etape kurį laiką net lyderiui įkandin važiavę lietuviai vakar susidūrė su tokiomis techninėmis problemomis, kurių išspręsti būdami trasoje jau negalėjo.
2024-01-09

Ketvirtasis Dakaro etapas: Laisvydas Kancius finišavo 4-as, Vaidotas Žala išsilaikė dešimtuke

Dakaro ralio dalyviai ir jiems talkinantys komandos nariai šią naktį turėjo praleisti atskirai. Vakar prasidėjusi maratoninė dalis privertė varžybų dalyvius patogias lovas iškeisti į palapines ir miegmaišius.  Šiandien ralio dalyvių laukė 299 kilometrų ilgio greičio ruožas. Vadovaujantis organizatorių pateikta informacija, greičio ruožą sudarė 87% žvyro, 6% smėlio, 7% kopų ir 1% akmenimis padengtų kelių.
2024-01-09

Iš Dakaro traukiasi pirmasis Lietuvos ekipažas: sunkvežimio trijulė susidūrė su rimtomis problemomis

Trečioji Dakaro ralio diena „SV Technika Racing“ ekipai buvo paskutinioji 2024-ųjų metų lenktynėse. Ambicijų patekti į greičiausių sunkvežimių komandų dešimtuką nestokojusi Vaidoto Paškevičiaus, Albert Veliamovič ir Gyčio Gaspariūno trijulė šiandien buvo priversta sudėti ginklus – neatlaikė jų sunkvežimio variklis.
2024-01-09

Ketvirtasis Dakaro etapas: kuriuo laiku startuos lietuvių ekipažai?

Sausio 9-ą dieną Dakaro ralio dalyviams reikės įveikti antrąją maratoninio etapo dalį. Nors antroji maratono dalis bus šiek tiek trumpesnė (299 km), tačiau tai nereiškia, jog lenktynininkų laukia lengva diena. Organizatoriai tvirtina, jog ketvirtasis etapas bus greitas ir klastingas. Nors akmeninis nusėtų ruožų bus gerokai mažiau, tačiau būtent jie gali tapti kliūtimi daugeliui dalyvių.
2024-01-08

Trečiasis Dakaro etapas: Vaidotą Žalą aplenkęs Benediktas Vanagas finišavo dešimtuke

Pirmadienį 10 lietuvių ekipažų vėl rikiavosi prie Dakaro ralio starto linijos, kur jų laukė jau trečiasis greičio ruožas. Šįkart lenktynininkai savo jėgas išbandė klasikiniame maratone.  Šio greičio ruožo išskirtinumas buvo tas, kad komandos vakare technikų pagalba naudotis galės vos pora valandų. Visgi lengvumu etapas nepasižymėjo, tad lenktynininkams teko pasisaugoti.
2024-01-08

Dakaro ralyje – baudos keturiems Lietuvos ekipažams

Sekmadienį po antrojo Dakaro ralio greičio ruožo teisėjai nubaudė net 4 Lietuvos ekipažus. Didžiausią baudą iš lietuvių – 4 min. – gavo Rokas Baciuška. Jis pripažino stipriai viršijęs greitį specialioje zonoje. „Desertui gavome 4 min. baudos, nes vienoje atkarpoje šturmanas padarė klaidelę ir, kur buvo leidžiama važiuoti 30 km/val. greičiu, mes važiavome 50 km/val. Rytoj startuosime jau su lyderiais, todėl turėtų būti geriau“, – po finišo pasakojo R.Baciuška.
2024-01-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų