vaidas zubrikovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaidas zubrikovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaidas zubrikovas“.

Lietuvos boksininkai - Baltijos šalių čempionato nugalėtojai

Baltijos šalių olimpinio bokso čempionato nugalėtoja tapo Lietuvos komanda. Mūsiškiai nugalėjo estus 5:3, o mačas su latviais baigėsi lygiosiomis 4:4. Latvijos boksininkai nugalėjo estus 6:2. Lietuvos ir Latvijos komandos surinko po lygiai taškų, tačiau tarpusavio mače, kuris baigėsi lygiosiomis, lietuviai dvi kovas laimėjo aiškia persvara, todėl Lietuvos komandai buvo įteikta 10 tūkst. litų kainavusi pereinamoji taurė.
2008-09-30

Olimpiados atrankos bokso turnyre - dar dviejų lietuvių pergalės

Dar du lietuviai antradienį iškovojo pergales Italijoje vykstančio 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių Europos zonos bokso atrankos turnyro aštuntfinalyje. Svorio kategorijoje iki 64 kg Egidijus Kavaliauskas 17:9 nugalėjo baltarusį Aslanbeką Kozajevą ir trečiadienį ketvirtfinalyje susitiks su kroatu Borisu Kataliničiumi, kuris 10:5 įveikė čeką Zdeneką Chladeką.
2008-02-27

Tarptautiniame jaunimo bokso turnyre Vokietijoje į finalą iškopė tik P. Kasiulevičius

12-ą kartą Vokietijoje surengtame tarptautinime jaunimo (iki 19 metų) bokso turnyre "Brandenburg Cup" į finalą pateko vienas Lietuvos atstovas.Šeštadienį pusfinalyje Paulius Kasiulevičius (svorio kategorija iki 91 kg) aiškia persvara trečiajame raunde nugalėjo vokietį Nilsą Griwenką.Lietuvos boksininko varžovu finale bus kitas Vokietijos atstovas Vahagnas Sahayanas, pusfinalyje 21:16 įveikęs kanadietį Simoną Keaną.