vaida pikauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaida pikauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaida pikauskaitė“.

Europos treko čempionate Vokietijoje – penki Lietuvos atstovai

Spalio 18–22 dienomis Berlyne (Vokietija) vyksiančiame aštuntajame Europos dviračių treko čempionate Lietuvai atstovaus penki sportininkai. Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse dalyvaus apie 330 sportininkų iš 29 šalių. Čempionate jėgas išmėgins dukart pasaulio ir triskart Europos čempionė bei ketverių olimpinių žaidynių dalyvė 34-erių metų Simona Krupeckaitė, 21-erių metų Miglė Marozaitė, 19-metė Olivija Baleišytė, 22-ejų metų Vasilijus Lendelis bei jo bendraamžis Svajūnas Jonauskas.
2017-10-17

Senojo žemyno dviračių treko pirmenybėse lietuvaitės buvo tarp skrečo rungties autsaiderių

Prancūzijos užjūrio regione Gvadelupoje vykstančiame Europos dviračių treko čempionate moterų skrečo rungtyje Vaida Pikauskaitė užėmė 22-ą vietą, o Daiva Tušlaitė tarp 28 dalyvių liko 23-ia. 10 km (30 ratų) distanciją greičiausiai įveikė bei Europos čempionės aukso medalį iškovojo rusė Jevgenija Romaniuta. Sidabro apdovanojimą šioje rungtyje pelnė prancūzė Laurie Berthon, o bronza tenkinosi italė Elena Cecchini.
2014-10-18

Lietuvos dviratininkės iškovojo du Europos treko čempionato lenktynių aukso medalius

Lietuvos dviratininkės - 24-ejų metų Aušrinė Trebaitė, 25-erių metų Vilija Sereikaitė ir 21-erių metų Vaida Pikauskaitė - Panevėžyje vykstančio trečiojo Europos dviračių treko čempionato moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynėse iškovojo aukso medalius. Lietuvos trijulė finale penktadienį distanciją įveikė per 3 min. 25,237 sek. ir 1,849 sek.
2012-10-19

Lietuvos trijulė pasaulio treko čempionate – 13–ta

Antrąją dieną Apeldorne (Olandija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato moterų 3 km komandų persekiojimo lenktynių atrankos varžybose Lietuvos atstovių trijulė – Vilija Sereikaitė (24 m.), Aušrinė Trebaitė (22 m.) ir Vaida Pikauskaitė (19 m.) – užėmė 13 vietą. Merginos, distanciją įveikusios per 3 min. 31,851 sek., pranoko Lenkijos, Italijos bei Honkongo komandas. Iš viso atrankos varžybose buvo 16 komandų. Geriausiai pasirodė D. Britanijos komanda (3 min. 23,642 sek.
2011-03-24

Dviratininkė V. Pikauskaitė nepateko į skrečo rungties finalą

Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykstančio paskutinio, ketvirtojo, pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų skrečo atrankos varžybų antrojoje grupėje šeštadienį Lietuvos atstovė Vaida Pikauskaitė užėmė 13-ąją vietą ir nepateko į finalą. Atrankos varžybose dalyvavo 33 dviratininkės, suskirstytos į dvi grupes. Į finalą pateko po 12 sportininkių iš abiejų grupių.
2011-02-19

Dviratininkė V. Pikauskaitė pasaulio taurės varžybose Kolumbijoje - devinta

Kalyje (Kolumbija) vykstančio antrojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų 3 km persekiojimo lenktynių atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Vaida Pikauskaitė užėmė devintąją vietą. 19-metė lietuvė distanciją įveikė per 3 min. 44,584 sek. Atrankos varžybose dalyvavo 20 dviratininkių. Nugalėjo Naujosios Zelandijos atstovė Alison Shanks. Moterų daugiakovės varžybose Vilija Sereikaitė po trijų rungčių tarp 22 dalyvių užima 12-ąją vietą.
2010-12-18

Lietuvos dviratininkės pelnė sidabro medalius

Lietuvos dviratininkės – 23–ejų metų Vilija Sereikaitė, 22–ejų metų Aušrinė Trebaitė ir 19–metė Vaida Pikauskaitė – Pruškove (Lenkija) vykstančiame pirmajame Europos dviračių treko čempionate penktadienį pelnė sidabro medalius. Lietuvės 3 km komandų persekiojimo lenktynių finale nusileido Didžiosios Britanijos komandai – Keitei Katie Colclough, olimpinei vicečempionei Wendy Houvenagel ir Laura Trott. Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 14 komandų, mūsų šalies ekipa taip pat buvo antra.
2010-11-05

S. Krupeckaitė ir vėl skina pergales Dviračių treko čempionate

Penktadienį prasidėjusiame Lietuvos dviračių treko čempionate komandinio sprinto rungtyse paaiškėjo nugalėtojų poros. Pirmąją vietą pelnė pasaulio treko čempionės ir rekordininkės Simonos Krupeckaitės pora su Gintare Gaivenyte. Antrąją vietą užėmė Vilija Sereikaitė ir Gabrielė Jankutė. Trečiąją vietą pelnė Aušrinė Trebaitė ir Vaida Pikauskaitė. Trijų dienų trukmės čempionate dar paaiškės nugalėtojai sprinto ir kerino rungtyse.
2010-10-22

Dviratininkė V. Pikauskaitė laimėjo bronzą

Lietuvos dviratininkė Vaida Pikauskaitė iškovojo Sankt Peterburge (Rusija) vykstančio Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių treko čempionato bronzos medalį. 19-metė lietuvė trečiąją vietą užėmė jaunimo merginų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse. V. Pikauskaitė kovoje dėl bronzos įveikė prancūzę Fioną Dutriaux. Atrankos varžybose V. Pikauskaitė tarp 12 dalyvių buvo trečia (3 min. 46,196 sek.), o Aleksandra Sošenko – penkta (3 min. 46,665 sek.
2010-09-13

Simona Krupeckaitė laimėjo visas rungtis!

Savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje vykusiame atvirajame Lietuvos dviračių treko čempionate nepralenkiama buvo 26 metų pasaulio ir Europos čempionė Simona Krupeckaitė, kuri laimėjo visas rungtis, kuriose dalyvavo. Jau pirmojoje – hito – ji greičiausiai įveikė 500 metrų distanciją ir pelnė pirmą vietą. Antra vieta turėjo tenkintis nuolatinė Simonos konkurentė V. Sereikaitė, o trečiąją vietą iškovojo dar viena panevėžietė G. Gaivenytė.