vaičiulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaičiulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaičiulis“.

Lietuvis Europos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate iškovojo bronzos medalį

Įspūdingu finišu, akimirka aplenktu varžovu ir iškovotu bronzos medaliu savo debiutą Europos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate pažymėjo 800 m distanciją bėgęs Edvinas Vaičiulis. Pirmą kartą tarptautinėse varžybose dalyvavęs 20-metis klaipėdietis nustebino šaltais nervais, geru pasirengimu ir ištverme. Didžiąją dalį penktas buvęs E. Vaičiulis į lyderius kibo paskutinėje rungties fazėje. Pirmieji du – čempionu tapęs norvegas Tobiasas Allersas-Hansenas (2 min. 00,90 sek.
688 2023-08-25

Slidininkams – sunkūs išbandymai trasoje

"Dabar didelį dėmesį skiriame tiems slidininkams, kurių akys dega noru slidinėti", - į ateitį optimistiškai žvelgia rinktinės trenerė Kazimiera Strolienė Ignalinoje vyko Lietuvos slidinėjimo čempionatas. Šeštadienį buvo surengtos varžybos klasikiniu stiliumi, o sekmadienį daugiau nei 100 dalyvių startavo laisvu stiliumi. Pirmąją dieną, šeštadienį, klasikiniu stiliumi vyrų grupėje 7,5 km distancijoje nugalėjo Modestas Vaičiulis. Antrąją vietą užėmė Lukas Jakeliūnas.
2015-01-05

Lietuvos slidinėjimo čempionatas: naujoje trasoje prireikė ir fotofinišo

Nors pirmajame Lietuvos čempionato etape šalies rinktinės lyderių nebuvo, trasoje vyko atkakli kova. Vienoje distancijoje nugalėjo olimpietis, praneša lnsaski.lt. Sausio 24-25 d. Ignalinoje vykęs etapas buvo perkeltas iš pirmojo sausio savaitgalio dėl nedėkingų orų: tada nebuvo nei šalčio, nei sniego. Bet kaip tik praėjusį savaitgalį visi favoritai buvo Italijoje, kur ruošėsi trečiadienį prasidėsiančiam pasaulio jaunimo slidinėjimo čempionatui, todėl Lietuvos pirmenybėse negalėjo dalyvauti.
2014-01-28

Lietuvos slidininkai – šeštajame dešimtuke

Estijoje vykusio pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etapo vyrų sprinto lenktynėse klasikiniu stiliumi Lietuvos atstovai Modestas Vaičiulis ir Aleksejus Novoselskis užėmė atitinkamai 58-ąją ir 59-ąją vietas. Nugalėjo norvegas Eirikas Brandsdalis. 22-ejų metų M. Vaičiulis 1,4 km distanciją įveikė per 3 min. 33,57 sek. 25-erių metų A. Novoselskis jam pralaimėjo 0,63 sek. Lenktynėse dalyvavo 78 slidininkai.
2011-01-24

Lietuvos slidininkai komandų sprinte Čekijoje – aštuoniolikti

Čekijoje vykusio dešimtojo pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etapo vyrų komandų sprinto lenktynėse (6x1,6 km) klasikiniu stiliumi sekmadienį Lietuvos atstovai - 21-erių metų Modestas Vaičiulis ir 25-erių metų Aleksejus Novoselskis užėmė 18-ąją vietą. Lenktynėse dalyvavo 23 komandos. Asmeninėse 1,6 km sprinto lenktynėse laisvuoju stiliumi M. Vaičiulis tarp 64 dalyvių buvo 49-as, o A. Novoselskis - 56-as.
2011-01-17

Lietuvos slidininkai – tarp autsaiderių

Suomijoje vykstančių pasaulio slidinėjimo taurės varžybų vyrų 1,4 km sprinto atrankos varžybose Lietuvos atstovas Modestas Vaičiulis pranoko 26 varžovus ir užėmė 99-ąją vietą. Geriausiai pasirodė Suomijos atstovas Niklas Collianderas – 3 min. 3,95 sek. 21-erių metų M. Vaičiulis jam pralaimėjo 16,12 sek. Kitas Lietuvos atstovas - 25-erių metų Aleksejus Novoselskis liko 115-as (+20,18 sek.
2010-11-26

Slidininkas M. Vaičiulis varžybose Suomijoje – dvyliktas

Suomijoje vykusių tarptautinių slidinėjimo varžybų vyrų 1,2 km sprinto varžybose Lietuvos atstovas Modestas Vaičiulis užėmė 12-ąją vietą. 21-erių metų lietuvis atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 104 slidininkai, distanciją įveikė per 3 min. 17,79 sek. ir užėmė 18-ąją vietą. Į ketvirtfinalius pateko 30 slidininkų. 25-erių metų Aleksejus Novoselskis (3.23,24) liko 53-ias. M. Vaičiulis ketvirtfinalio grupėje užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį. Jame lietuvis liko paskutinis, šeštas.