vadimas jančiukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vadimas jančiukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vadimas jančiukas“.

M. Savėno klubas Rusijoje išplėšė lygiąsias

Rusijos pirmosios futbolo lygos 19 turo rungtynes Manto Savėno Novotroicko „Nosta“ (30 tšk.) ekipa antradienį namuose baigė lygiosiomis 2:2 (1:0) su Jekaterinburgo „Ural“ (34 tšk.) futbolininkais bei 22 komandų turnyre tebėra šešta. Lietuvis šiame mače žaidė iki 65-os minutės, o po M. Savėno perdavimo pirmąjį įvartį į svečių vartus įmušė Dmitrijus Podružka (41 min.). Antrojo įvarčio autorius į ketvirtąją vietą čempionate užimančios „Ural“ komandos vartus - Vadimas Jančiukas (80 min.
2008-06-25

M. Savėno ekipa Rusijoje – jau šešta

Aštuntą pergalę Rusijos pirmosios futbolo lygos septynioliktose rungtynėse iškovojo bei 22 komandų turnyre iš aštuntosios vietos į šeštąją pakilo Manto Savėno Novotroicko „Nosta“ (29 tšk.) ekipa. Antradienį namuose „Nosta“ futbolininkai 1:0 (0:0) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje esančią Podolsko „Vitiaz“ (22 tšk.) komandą. Lietuvis šiame mače žaidė iki 89-os minutės. Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Vadimas Jančiukas (27 min.
2008-06-18

M. Savėno klubas neatsilaikė prieš Rusijos pirmojo diviziono lyderį

Trečiąjį pralaimėjimą Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionato 13 turo mače patyrė penktą vietą 22-jų komandų turnyre užimantis Manto Savėno Novotroicko „Nosta" (22 tšk.) klubas. Sekmadienį namuose „Nosta" futbolininkai 1:3 (0:1) nusileido diviziono lydere tapusiai Machačkalos „Anži" (26 min.) vienuolikei. M. Savėnas žaidė visą susitikimą ir 61-oje minutėje buvo įspėtas. Garbės įvartį šeimininkams mačo pabaigoje pelnė Vadimas Jančiukas (90 min.
2008-05-26

M. Savėno klubas Rusijoje - šeštas

Penktąjį pergalę Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionato 11turo mače iškovojo ir į šeštą vietą 22-jų komandų turnyre pakilo Manto Savėno Novotroicko „Nosta" (19 tšk.) klubas. Ketvirtadienį svečiuose „Nosta" futbolininkai 2:0 (2:0) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje esančią Vladikaukazo „Alanija" (16 taškų) vienuolikę. M. Savėnas žaidė visą susitikimą, o abu įvarčius nugalėtojams pelnė Vadimas Jančiukas (15 ir 45 min.). Čempionate pirmauja Jekaterinburgo „Ural" (24 tšk.
2008-05-16

M. Savėno klubas Rusijos pirmajame futbolo divizione lieka šeštas

Ketvirtą pergalę Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionato 9 turo mače iškovojo šeštąją vietą 22-jų komandų turnyre užimantis Manto Savėno Novotroicko "Nosta" (16 tšk.) klubas. Pirmadienį namuose "Nosta" futbolininkai 2:1 (0:0) įveikė dvidešimtojoje pozicijoje esančią Uljanovsko "Volga" (4 tšk.) vienuolikę. Lietuvis šįsyk žaidė iki 85-os minutės. Po įvartį nugalėtojams pelnė Andrejus Pazinas (53 min.) ir Vadimas Jančiukas (75 min.
2008-05-06

M. Savėno vienuolikės pergalė Rusijos pirmajame divizione

Antrą pergalę Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionate iškovojo bei į ketvirtąją vietą iš aštuntosios 22 komandų turnyre pakilo Manto Savėno Novotroicko "Nosta" (8 tšk.) klubas. Trečiadienį "Nosta" futbolininkai, kurių gretose lietuvis vėl nežaidė, svečiuose 4:1 (1:1) sutriuškino dvyliktojoje pozicijoje esančią Briansko "Dinamo" (6 tšk.) komandą. Du įvarčius nugalėtojams šiame mače pelnė Vadimas Jančiukas (7 ir 48 min.