v. riaubiškis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. riaubiškis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. riaubiškis“.

Nerimo ženklai ligoninėse: COVID-19 užsikrečia vis daugiau medikų

Koronavirusu užsikrečiant vis daugiau gyventojų, užkrato neišvengia ir medikai. Ligoninės ir poliklinikos skaičiuoja, kad šiuo metu COVID-19 serga dešimtys jų darbuotojų. Nors skaičius iš šalies ir atrodo nedidelis, ligoninių vadovai situaciją sako stebintys su nerimu. Net ir vienas iškritęs darbuotojas apsunkina įstaigų darbą. Be to, bijoma, kad užsikrėtimų ligoninėse tik daugės. Pastarąją savaitę per parą vidutiniškai nustatomi 10 336 užsikrėtimai koronavirusu.

Ligoninėse – santūraus optimizmo nuotaikos, tačiau jau perspėja apie artėjantį, tikėtina, naują atvejų šuolį

Kai kurios šalies ligoninės dalijasi labai santūriu optimizmu – Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje po truputį mažinama COVID-19 pacientams skirtų lovų. Situacija nesikeičia tik Kauno regione – lovų skaičius išliks tas pats. Vis dėlto ligoninių atstovai pabrėžia, kad situacija ir toliau yra stebima, laukiama, kaip sergamumo kreivę pakeis į klases grėžę moksleiviai. Situacijai pablogėjus pasirengta lovų skaičių vėl didinti.

Moterį šokiravo Panevėžio ligoninės elgesys su jos tėvu: išvedė ir pastatė senolį ant gatvės

92-jų tėvą turinti Aušra Stančikienė sako susidūrusi su šokiruojančia patirtimi Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Pasak jos, su senjoru ligoninėje buvo elgiamasi nepagarbiai, o pasibaigus jo hospitalizacijai, iš ligoninės jis buvo išvestas ir paliktas tiesiog stovėti ant šaligatvio. Moteris mano, kad toks elgesys yra netinkamas. Ligoninė teigia dedanti visas pastangas, kad teikiamų paslaugų kokybė būtų kuo aukštesnė ir sako dėl šios situacijos dar negavusi jokio skundo.

Aiškėja daugiau detalių apie Panevėžyje sunkvežimio parblokštus vaikus: dėl sužalojimų prireikė ir operacijos

Ketvirtadienį kraupi nelaimė Panevėžyje sukrėtė vietos gyventojus. Pradėjęs riedėti sunkvežimis be vairuotojo rėžėsi į autobusų stotelę, kurioje buvo du vaikai. Vienas vaikas sunkvežimio buvo prispaustas, abu berniukai sužaloti ir išvežti į ligoninę. Kaip pasakoja mokyklos, kurią lankė berniukai direktorius, ir penktadienį ryte turimais duomenimis, abu berniukai naktį praleido ligoninėje. Vienam berniukui, pasak direktoriaus, prireikė operacijos. Ketvirtadienį popiet Panevėžyje įvyko avarija.

Panevėžio medikės klaidos kaina: dėl neįgalaus gimusio kūdikio – beveik penktadalis milijono eurų

Dėl apmaudžios gydytojos klaidos viso nėštumo metu sveikas buvęs kūdikis gimė neįgalus. Vaikui jau pusantrų metukų, tačiau jis nevaikšto, nekalba ir nemato. Atvejį tyrusi komisija dar praėjusią savaitę pripažino: dėl kūdikio negalios yra kalta Respublikinė Panevėžio ligoninė. Portalas tv3.lt dar praėjusiais metais rašė apie Egidijaus ir Živilės (pavardės redakcijai žinomos – aut. past.) sūnaus Marko Jono istoriją. Prieš pusantrų metų gimęs berniukas nevaikšto, nekalba ir nemato.

Laimingiausia diena virto tragedija: tėvai kaltina ligoninę, kad jų vaikas nevaikšto, nekalba ir nemato

Respublikinei Panevėžio ligoninei skrieja rimti kaltinimai – džiugias kūdikio sutiktuves ligoninė kaltinama pavertusi viena košmariškiausių dienų poros gyvenime. Tėvai įsitikinę, kad dėl apmaudžios gimdymą priėmusios gydytojos klaidos kūdikis gimė su daugybe sutrikimų – nemato, nekalba, apkritai yra vegetacinės būsenos. Egidijui ir Živilei (pavardės redakcijai žinomos – aut. past.) sūnaus gimimas turėjo būti laimingiausia gyvenimo diena. Kūdikis buvo labai lauktas, ilgai planuotas.

Lauko tualete kūdikį palikusi gimdyvė atsidūrė Panevėžio ligoninėje: paaiškėjo, kokia jos būklė

Anykščių rajone Šeimyniškėlių kaime lauko tipo tualete buvo rastas negyvas naujagimis. Paaiškėjo, kad kūdikį pagimdžiusi apie 20 metų moteris atsidūrė Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Gimdyvei buvo atlikti tyrimai, pasak medikų, ji šiuo metu jaučiasi stabiliai. Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovas spaudai Vytautas Riaubiškis tv3.lt informavo, kaip šiuo metu jaučiasi jauna moteris. „Ji jaučiasi normaliai, stabiliai. Jai atlikti tyrimai ir tiek.

Naujausias koronaviruso atvejis Panevėžyje: užsikrėtė jau Lietuvoje

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje koronavirusas nustatytas dar vienam pacientui, jis gydytas Gastroenterologijos skyriuje. Sekmadienio rytą surengtoje spaudos konferencijoje Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas patikino, kad pacientas į skyrių paguldytas kovo mėn. 26 d., o jau kitą dieną, pasireiškus koronaviruso klinikai, buvo  atliktas testavimas ir gautas teigiamas atsakymas. Pacientas yra vidutinio amžiaus.

Panevėžio ligoninėje koronavirusas nustatytas dar vienam pacientui

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje koronavirusas nustatytas dar vienam pacientui, jis gydytas Gastroenterologijos skyriuje. Kaip BNS informavo ligoninės atstovas spaudai Vytautas Riaubiškis, teigiamas atsakymas gautas šeštadienį, apie 15 pacientų perkelti į kitus skyrius, 13 medikų išsiųsti saviizoliacijai. „Turime blogą naujieną – Gastroenterologijos skyriuje vienam iš pacientų yra gautas teigiamas testo atsakymas. Visi medikai sutestuoti ir išsiųsti saviizoliacijai, karantinui į namus.
Aktualijos 2020-03-29

Ligoninėje atsidūrusio 4-mečio tėvai priblokšti: kodėl mums nepriklauso maitinimas?

Netikėtai ligoninėje su keturmečiu mažyliu atsidūręs tėvas nustebo sužinojęs, kad nemokamas maitinimas jam nepriklauso. Pasirodo, kartu su vaikais į ligoninę atsigulantys tėvai nemokamai maitinami iki vaikui sueina treji. Panevėžio rajone gyvenančios Indrės keturmetis netikėta susirgo vieną praėjusios savaitės naktį, todėl tėvai išgabeno jį į Panevėžio ligoninės Vaikų skyrių. Su mažyliu ligoninėje liko tėtis, kol pati Indrė liko namuose su keturių mėnesių kūdikiu.
REKLAMA
REKLAMA

STT krečia Panevėžio ligoninės vadovus

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumento klastojimo Panevėžio respublikinėje ligoninėje. Vakar Panevėžio ligoninėje STT Panevėžio valdybos pareigūnai paėmė tyrimui reikšmingus dokumentus.
Kriminalai 2015-08-19
Į viršų