v. korobovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. korobovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. korobovas“.

Dėl Europos čempionato medalių kovos devynios Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų įgulos

Birželio 3-6 dienomis Poznanėje (Lenkija) vyks Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame bus išdalinti 29 medalių komplektai. Į juos pretenduos daugiau negu 600 baidarininkų ir kanojininkų iš 35 valstybių. Lietuvai Europos pirmenybėse atstovaus penkios baidarių ir keturios kanojų irkluotojų įgulos. „Europos čempionatas bus paskutinės svarbios tarptautinės varžybos prieš Tokijo olimpines žaidynes.
2021-06-02

Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai liko be olimpinių kelialapių

Vengrijos Segedo trasa nebuvo sėkminga Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojams. Tokijo olimpinių žaidynių Europos žemyno atrankos varžybose mūsų šalies atstovams nepavyko iškovoti olimpinių kelialapių. Jiems lieka paskutinė galimybė laimėti kelialapius pasaulinėse atrankos varžybose. Vienviečių baidarių 200 m distancijoje vienu iš favoritų laimėti kelialapį buvo laikomas 2018 m. pasaulio ir Europos vicečempionas Arturas Seja. Tačiau finalas lietuviui nesusiklostė. Nuotolį per 37,14 sek.
2021-05-13

Du lietuviai tapo pasaulio čempionais

Du lietuviai – baidarininkas Artūras Seja ir kanojininkas Vadimas Korobovas – tapo pasaulio jaunimo (iki 23 metų) pasaulio čempionais. 22-ejų A. Seja Bulgarijos Plovdivo mieste triumfavo vienviečių baidarių 200 metrų rungtyje, trasą įveikęs per 34,537 sekundės. Prieš tai lietuvis buvo greičiausias pusfinalyje – 34,150. 200 metrų rungties finalo finišo liniją pirmas kirto ir kitas lietuvis – 21-erių kanojininkas V. Korobovas. Jis nuotolyje sugaišo 38,534 sekundės.
2018-07-28

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – unikalus pasiekimas

Trakuose vykusiame Lietuvos baidarių ir kanojų čempionate, paskutinę čempionato dieną dėl medalių kovos vyko ilgiausiausiose – 1000 ir 5000 metrų distancijose. 1000 m dviviečių baidarių varžybose užtikrintą pergalę iškovojo Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas. Olimpiečiai distanciją įveikė per 03:21,311 sek ir įtikinamai aplenkė artimiausius persekiotojus. Dar vieną – trečią aukso medalį iškovojo pasaulio jaunių čempionas Vadimas Korobovas, kanojininkas laimėjo 1000 m vienviečių varžybas.