v. bimbaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. bimbaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. bimbaitė“.

Sumažėjo oro užterštumas – artimiausiomis dienomis kokybė liks gera

Pirmadienį fiksuojama pagerėjusi oro kokybė ir sumažėjęs oro užterštumas smulkiomis kietosiomis dalelėmis, pranešė Aplinkos apsaugos agentūra. Agentūra teigė, kad teršalai išsisklaidė jau vakar.  „Šiandien oro kokybė yra gera ir situacija dėl oro užterštumo smulkiomis kietosiomis dalelėmis pagerėjusi. Teršalai išsisklaidė jau vakar“, – tv3.lt teigė AAA oro kokybės vertinimo skyriaus vedėja Vilma Bimbaitė.
Aktualijos 2020-10-05

Rekordinis oro užterštumas: specialistai situaciją vadina išskirtine, o sostinės darželiai vaikų nebeleidžia į lauką

Spalio 1 d. duomenimis, oro tarša ir kietųjų dalelių kiekis ore visoje Lietuvoje normas viršija beveik 3 kartus. Aplinkosaugos ekspertai teigia, kad šios dienos yra vienos labiausiai užterštų per pastaruosius penkerius metus bei ragina saugotis ir, jei tik įmanoma, iš namų nekelti nė kojos.  Ketvirtadienį visoje Lietuvoje dangų aptraukė rūką primenanti migla, o ore buvo juntamos dulkės, kai kur netgi skleidžiančios šiek tiek nemalonų kvapą.

Dalis Klaipėdos gyventojų dar prieš sprogimą gamykloje pasijuto blogai ir išvyko iš miesto

Dar prieš sprogimą Klaipėdos gamykloje į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi gyventojai, kurie teigė pasijutę blogai. Gyventojai skundėsi, kad gerklę griaužia baisi smarvė, o kai kuriems pasidarė bloga: pradėjo pykinti ir dusinti. Pasakojo, kad kai kurie dėl to išvyko iš miesto. Penktadienį sutrikus technologiniams procesams įvyko sprogimas gamykloje „Orion Global Pet“ Klaipėdoje, ugniagesiai šiuo metu gesina po sprogimo kilusį gaisrą.
Į viršų