universiada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „universiada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „universiada“.

VDU krepšininkai tapo studentų 3x3 pasaulio čempionato nugalėtojais

26-ojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionato išvakarėse džiugios naujienos iš Dohos (Kataras): Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai sekmadienio vakarą tapo pasaulio universitetų 3×3 krepšinio čempionato nugalėtojais. VDU komandos žaidėjai Augustinas Mikštas, Gabrielius Čelka, Eimantas Žilius ir Nojus Lebskas Katare per apdovanojimų ceremoniją kilo ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio ir aukštai iškėlė mūsų šalies vėliavą.
53
2023-11-13

Teterevkova užsitikrino vietą dar viename Universiados finale

Kinijos mieste Čengdu vykstančiose pasaulio universitetų žaidynėse (Universiadoje) sekmadienio popietę pusfinalyje pasirodė Lietuvos atstovė Kotryna Teterevkova. Pusfinalyje lietuvė 50 m distanciją įveikė per 31,13 sek. ir antrajame pusfinalyje liko trečia. Bendroje įskaitoje lietuvė taip pat liko trečia užsitikrindama vietą dar viename finale.
137
2023-08-06

Ankstų rytą į baseiną šokę Teterevkova ir Keblys prasilaužė į Universiados pusfinalius

Kinijoje tęsiasi pasaulio universitetų žaidynės, kuriose ankstų sekmadienio rytą atrankose pasirodė du Lietuvos atstovai. Moterų 50 m krūtine rungtyje startavo jau du Universiados aukso medalius pelniusi Kotryna Teterevkova, o vyrų 50 m laisvuoju stiliumi atrankoje į baseiną šoko Jokūbas Keblys. K. Teterevkova 50 m krūtine rungties atrankoje distanciją įveikė per 31,59 sek. ir savo plaukime paliko visas varžoves už nugaros, o bendroje įskaitoje liko trečia.
2023-08-06

Teterevkova iškovojo antrąjį Universiados aukso medalį, Šidlauskas nepateko į finalą

Kinijos mieste Čengdu tęsiasi pasaulio universitetų žaidynės. Šeštadienio popietę į baseiną šoko Kotryna Teterevkova, kuri kovojo dėl antrojo medalio šiose žaidynėse. Sportininkė 200 m distanciją įveikė per  2 min. 22,86 sek. ir finišavo pirma taip užsitikrindama Universiados aukso medalį. Finale antra liko Pietų Afrikos plaukikė Kaylene Corbett, kuri finale 200 m krūtine įveikė per 2 min. 22,95 sek.
2023-08-05

Šidlauskas užsitikrino vietą dar viename pasaulio universitetų žaidynių pusfinalyje

Šeštadienio rytą Lietuvos sporto universitete studijuojantis Andrius Šidlauskas šoko į Universiados baseiną ir sėkmingai pateko į vyrų 50 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį. 26-erių panevėžietis distanciją įveikė per 28,29 sek. ir tarp 48 kvalifikacijos dalyvių buvo 14-as. Ryte geriausiai pasirodė pasaulio čempionas, 100 ir 200 m krūtine rungtyse aukso medalius čia iškovojęs Haiyangas Qinas iš Kinijos.
2023-08-05

Šidlauskas pasaulio studentų žaidynėse – penktas, o Teterevkova pateko į antrą finalą

Kinijos mieste Čengdu vykstančiose pasaulio universitetų žaidynėse plaukikas Andrius Šidlauskas iškovojo penktą vietą vyrų 200 m plaukimo krūtine finale. Lietuvos sporto universitetui atstovaujantis 26-erių panevėžietis nuotolį įveikė per 2 min. 12,16 sek. ir finišavo penktas. Universiados čempionu tapo pasaulio rekordininkas Haiyangas Qinas iš Kinijos. Jis pasiekė naują varžybų rekordą (2 min. 8,09 sek.). Asmeninis A. Šidlausko karjeros rekordas yra 2 min. 9,20 sek.
2023-08-04

Kotryna Teterevkova plauks dar viename Universiados pusfinalyje

Kinijos mieste Čengdu tęsiasi pasaulio universitetų žaidynės. Vakar olimpinį normatyvą 100 m krūtine rungtyje pasiekusi ir aukso medalį pelniusi plaukikė Kotryna Teterevkova penktadienio rytą sėkmingai pateko į antrąjį varžybų pusfinalį. Moterų 200 m plaukimo krūtine kvalifikacijoje 21-erių vilnietė distanciją įveikė per 2 min. 30,18 sek., užtikrintai laimėjo trečiąjį atrankos plaukimą, o bendroje įskaitoje tarp 21-os sportininkės užėmė antrąją vietą.
2023-08-04

Neįprastas vaizdas universitetų žaidynėse: po Somalio atstovės bėgimo – kritikos lavina ir kaltinimai nepotizmu

Čengdu (Kinija) vykstančiose pasaulio universitetų žaidynėse sirgaliai išvydo neįprastą vaizdą moterų 100 m bėgime. Trumpiausioje bėgimo distancijoje, kurią pajėgesnės studentės įveikė per 11-12 sek., Somalio atstovė Nasra Abukar Ali sugaišo...21.81 sek. Ne 100, o 200 m distancijai įprastesnį rezultatą pasiekusi afrikietė „sudrebino“ internetą – vaizdo įrašas iš jos bėgimo greitai apskriejo pasaulį.
2023-08-03

Puikios žinios: Navikonis iškovojo sidabrą, Teterevkova – auksą ir bilietą į Paryžiaus žaidynes

Tomas Navikonis pasaulio universitetų žaidynėse iškovojo sidabro medalį. Lietuvos plaukikas 200 m plaukimo laisvu stiliumi finale distanciją įveikė per 1 min. 47,73 sek., pagerino karjeros rekordą ir finišavo antras. Lieutuvos plaukimo federacija netrukus savo socialiniuose tinkluose pasidalino ir dar viena džiugia žinia. Olimpinį normatyvą pasiekė ir bilietą į Paryžiaus olimpines žaidynes siučiupo Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova.
2023-08-03

Šidlauskas Universiadoje iškovojo bronzos medalį

Andrius Šidlauskas trečiadienio popietę šoko į pasaulio universitetų žaidynių baseiną, kur kovojo 100 m plaukimo krūtine finale.  A. Šidlauskas distanciją įveikė per 58,89 sek. ir užėmė 3 vietą. Tiesa, A. Šidlauskui nepavyko įvykdyti olimpinio šios rungties normatyvo (59,49 sek.). Primename, jog asmeninis panevėžiečio karjeros rekordas yra 59,12 sek. Auksą šioje rungtyje iškovojo kinas Qinas Haiyangas, o sidabru pasidabino lenkas Aleksanderis Kalusowskis.