ukičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ukičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ukičius“.

Kroatijos rinktinė pasaulio čempionate turės verstis be R. Ukičiaus

Graikijos čempionu su Atėnų „Panathinaikos“ tapęs Roko Leni Ukičius nusprendė, jog šį rudenį Pasaulio taurės varžybose Ispanijoje Kroatijos nacionalinės komandos marškinėlių neapsivilks. 29-erių metų 196 cm ūgio krepšininkas praėjusių metų Europos pirmenybėse patyrė abiejų pėdų Achilo sausgyslių traumą ir viso sezono metu buvo kamuojamas jos padarinių, todėl vasarą paskirs poilsiui.
2014-06-08

R. Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose patiesė „Panathinaikos“ klubą

Kiek netikėtą pergalę Eurolygos turnyro A grupėje pasiekė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (3/2) ekipa, kuri svečiuose po itin sėkmingo ketvirtojo kėlinio 79:67 (17:23, 21:18, 20:17, 21:9) įveikė Jono Mačiulio atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ (2/3) klubą.
2012-11-09

J. Mačiulis vedė „Panathinaikos“ klubą į antrąją pergalę

Nesunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Jono Mačiulio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (2/1) klubas, kuris svečiuose 85:67 (23:19, 27:19, 19:12, 16:17) sutriuškino Liublianos „Union Olimpija“ (1/2) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę A grupėje.
2012-10-26

Graikai nebelaukė Š. Jasikevičiaus: Atėnų komanda pasirašė sutartį su R. Ukičiumi

Atėnų „Panathinaikos“ klubas nebesitiki pratęsti sutarties su Šarūnu Jasikevičiumi, todėl sukirto rankomis su Roko Leni Ukičiumi. Oficialiai paskelbta, kad Graikijos vicečempionai su kroatu sudarė dvejų metų kontraktą. Nuo 2010 metų Stambulo „Fenerbahce Ulker“ marškinėlius vilkėjęs gynėjas praėjusį sezoną Eurolygoje rinko po 11,1 taško, atkovodavo 2,8 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.
2012-07-23

S. Vidalis, R. Ukičius ir J. Gordonas sustiprino „Unicaja“ klubą

Eurolygoje artėjantį sezoną dalyvausianti Malagos „Unicaja“ ekipa sustiprino sudėtį Sergi Vidaliu, Roko Ukičiumi ir Jamontu Gordonu.. Tai patvirtino komandos direktorius. Praėjusį sezoną 31 metų 198 cm ūgio S.Vidalis atstovavo San Sebastiano „Lagun Aro“ klubui ir Ispanijos čempionate rinko po 11,9 taško, atkovojo po 5,1 kamuolio ir atliko po 2,2 rezultatyvaus perdavimo. Krepšininkas komandoje pakeis išvykstantį kapitoną Bergi Rodriguezą.
2012-06-26

Smūgis „Fenerbahce Ulker“: vienas lyderių praleis dalį „Top 16“ etapo

Prieš Naujuosius metus Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubą sukrėtė nemaloni naujiena. Vienas Turkijos grandų lyderių Roko Ukičius patyrė traumą, dėl kurios praleis dalį Eurolygos „Top 16“ etapo. Spėjama, jog pirštą treniruotės metu susilaužęs gynėjas nežais nuo keturių iki šešių savaičių. Šį sezoną Eurolygoje 27 metų 196 cm ūgio R.Ukičius vidutiniškai rungtyniaudavo po 26 minutes, rinkdavo 9,7 taško, atkovodavo 2,5 kamuolio bei atlikdavo 2,1 rezultatyvaus perdavimo.