ugg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ugg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ugg“.

Sostinės policija sukelta ant kojų: dingo 10 ir 6 metų amžiaus vaikai

Sostinės policija sukelta ant kojų – dingo du mažamečiai vaikai. Kaip portalą tv3.lt informuoja Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, sekmadienį apie 13 val. abu vaikai išėjo iš namų, esančių adresu Žirmūnų g. Vilniuje. Tai Kateryna Siekachova, gimusi 2011 m. ir Mykyta Siekachov, gimęs 2015 m.  K. Siekachovai yra 10 m., jos ūgis 130 cm., liekno kūno sudėjimo, ilgi, rusvi plaukai.

Garsusis „Victoria Secret“ modelis laukiasi pirmagimio: įsiamžino nuoga

31-erių „Victoria Secret“ modelis Elsa Hosk kartu su mylimuoju Tomu Daly laukiasi pirmosios atžalos. Šia žinia moteris pasidalijo socialiniuose tinkluose. Negana to, moteris pasidalijo serija nuotraukų iš intymios nėštukės fotosesijos.  „Kurį laiką laikiau šį angelą savo pilve kaip paslaptį... Jaučiuosi be galo susijaudinusi ir laiminga, kad turėsiu kūdikį ir pradėsiu naują gyvenimo skyrių su savo svajonių vyru!“ – prie nuotraukų rašė E.Hosk.
2020-09-30

Chirurgas: populiarieji „Ugg“ batai veda ant operacinio stalo

 Britų chirurgas paskelbė informaciją, kuri sujudino žmones ir Europoje, ir visame pasaulyje. Jo teigimu, populiarieji „Ugg“ batai, kuriuos graibsto ir lietuviai, gali daryti didelę žalą juos nešiojančiųjų keliams. Maža to, po jų nešiojimo gali prireikti net ir operacijos, rašo news.com.au. Chirurgas Ian McDermottas, dirbantis Londone, tvirtina, kad problema yra ne tik su „Ugg“ batais, bet ir su visais minkštais batais, nes juose koja neranda tvirtos atramos.
2017-11-13

Tobulas ar ne? Gerbėjai susibarė dėl Evos Longorios suapvalėjusio kūno

Vos daugiau nei prieš mėnesį susituokusi aktorė Eva Longoria švyti iš laimės. Kartu su vyru, televizijos magnatu Jose Bastonu ir grupele draugų moteris atostogauja Meksikoje, kur grupelei paparacių parodė, kaip stipriai yra įsimylėjusi. Sutuoktiniai negalėjo atitraukti vienas nuo kito rankų ir net nepastebėjo, kad poilsiauja nudistų paplūdimyje. Visgi tai atostogaujančioms Holivudo garsenybėms problemų nesukėlė.
2016-07-22

Vaidas Baumila: man patinka, kai merginos avi kedus

Pastaruoju metu itin elegantišką išvaizdą demonstruojantis dainininkas Vaidas Baumila mados tinklaraščiui tryon.lt atskleidė, kokiomis taisyklėmis vadovaujasi kurdamas savo stilių. Atlikėjas taip pat įvardijo keletą dalykų, kurių reikėtų vengti, kad jūsų stilius netaptų tikra katastrofa. V. Baumila sako neesantis prisirišęs prie vienos kurios nors stiliaus kategorijos, o tiesiog rengiasi taip, kaip jam patinka. „Mėgstu, kai drabužiai jau būna jau parinkti, tarpusavyje suderinti.
2015-11-27

„UGG“ batų kopijos: nudiriamas gyvų usūrinių šunų kailis

Tūkstančiai Britanijos gyventojų pirkdami netikrus „UGG“ batus, net neįtaria, kad jie buvo pagaminti nulupant kailį gyvūnui dar esant gyvam. Šiems batams gaminti naudojamas usūrinių šunų, dar vadinamų mangutais, kailis, kurie veisiami ir auginami Kinijoje. Žiaurūs vaizdai sukrėtė aktyvistus už gyvūnų teises, todėl reikalaujama sustabdyti „UGG“ imitacijos batų gamybą ir jų klaidingą ženklinimą.
2011-10-06
Į viršų