uefa čempionių lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „uefa čempionių lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „uefa čempionių lyga“.

Neįtikėtinas „Real“ vartininko Th. Courtois vakaras padėjo „Real“ iškovoti 14-ą Čempionų lygos trofėjų

Šeštadienio vakarą „Stade de France“ stadione paaiškėjo naujieji Europos futbolo karaliai. Įspūdingo grožio UEFA Čempionų lygos finale pergalę rezultatu 1:0 (0:0) šventė karališkasis Madrido „Real“ klubas. Vienintelį rungtynių įvartį 59-ą rungtynių minutę pelnė Vinicius Junioras, o tikra vakaro žvaigžde tapo 30-metis „Real“ vartų sargas iš Belgijos Thibaut Courtois. Finale belgas į neviltį varė visus Jurgeno Kloppo ekipos puolėjus.
2022-05-29

UEFA Čempionų lyga: ar į ketvirtfinalį žengs visi favoritai?

Turino „Juventus“, „Sevilla“, „Leipzig“ ir „Barcelona“ šią savaitę sieks revanšuotis varžovams antrosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse ir iškopti į kitą etapą. Sudėtingiausia yra „Barcelona“ situacija. Pirmąjį mačą Katalonijos klubas namie Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkams pralaimėjo net 1:4. „Barcelona“ Ispanijos čempionate užima antrąją vietą. Barselonos ekipa 3 taškais atsilieka nuo pirmaujančio Madrido „Atletico“ ir už šią ekipą žaidė vienu maču daugiau.
2021-03-09

„Ajax“ tęsia pasaką Čempionų lygoje: Londone įveikė „Tottenham“

Amsterdamo „Ajax“ futbolininkai nusiteikę pratęsti pasakiškai sėkmingą sezoną UEFA Čempionų lygoje – pirmose pusfinalio rungtynėse Eriko Ten Hago auklėtiniai Londone 1:0 (1:0) įveikė vietos „Tottenham Hospur“ ir prieš atsakomąjį susirėmimą įgijo įvarčio persvarą. Jis vyks gegužės 8 dieną, Amsterdame. Tuo tarpu Londone vienintelį ir pergalingą mačo įvartį 15-ąją minutę pelnė Donny van de Beekas, sulaukęs puikaus Hakimo Ziyecho perdavimo.
2019-05-01

Šiaulietės nepasinaudojo puikia proga, o pačios praleido šešis „Barcelona“ įvarčius

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės gavo skaudžią legendinės „Barcelona“ pamoką. Šiaulietės pirmąsias UEFA Čempionių lygos aštuntfinalio rungtynes namie pralaimėjo 0:6 (0:2). Progą įmušti turėjo ir šeimininkės, tačiau momentas baigėsi kuriozu. Pirmajame kėlinyje viešnios kontroliavo kamuolį ir bandė kurti pavojingus momentus. „Gintros-Universiteto“ futbolininkėms teko gintis. Atsilaikyti pavyko iki kėlinio pabaigos. Sėkmingai žaidė vartininkė Greta Kaselytė.
2017-11-08

„Gintra-Universitetas“ UEFA Čempionių lygoje susitiks su Šveicarijos čempione „Zurich Frauen“

Rugsėjo 1-ąją UEFA būstinėje Šveicarijoje ištraukti UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalio („Round of 32“) burtai, kurie Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandą suvedė su Šveicarijos klubu. Su nerimu burtų traukimo ceremoniją prie kompiuterių ekranų stebėjusi visa Lietuvos čempionių delegacija išgirdusi savo klubo pavadinimą nuščiuvo, o po kelių akimirkų sužinojo, kad šešioliktfinalyje teks suremti ginklus su galingu varžovu – Šveicarijos čempione „Zurich Frauen“ ekipa.