U16 vaikinų rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „U16 vaikinų rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „U16 vaikinų rinktinė“.

Lietuvos išeivijos krepšinio deimantas Nojus Indrušaitis – apie nugalėtojo mentalitetą, nerealią atmosferą rinktinėje ir prestižinių JAV universitetų dėmesį

Lietuvos jaunimas šią vasarą spindi. U16 vaikinų ir U18 merginų rinktinės iškovojo aukso medalius, U20 vaikinų rinktinė Europos čempionate iškovojo sidabrą. Prie šio spindėjimo prisidėjo paskutinę minutė prie U16 vaikinų rinktinės prisijungęs išeivijos lietuvis Nojus Indrušaitis.
2022-08-21

Nuo pat pradžių pergale Europos čempionate tikėjęs Tomas Purlys: „Visi kartu padarėme didelį dalyką“

Lietuvos jaunimas šią vasarą spindi. U20 vaikinai iškovojo Europos čempionato sidabrą, U18 merginos – auksą, o dabar iš Šiaurės Makedonijos grįžo Tomas Purlys ir jo vadovaujama U16 rinktinė, kuri Lietuvai padovanojo dar vieną aukso medalių komplektą. Finale mūsiškiai įveikė ne ką kitą, o Ispanijos šešiolikmečių rinktinę. „Jaučiamės gerai, nuostabiai. Pirmiausiai – labiausiai norėčiau padėkoti visiems Lietuvos gyventojams, kurių arenoje buvo labai daug, kurie stebėjo mus.