Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tynecastle“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tynecastle“.

Nesutarimai dėl Kauno arenos valdymo koncesijos (papildyta)

Nors Ūkio banko investicinė grupė (ŪBIG) buvo vienintelė Kauno miesto savivaldybės paskelbto arenos valdymo koncesijos konkurso dalyvė bei laimėtoja, arenos operatore ji kol kas nevadinama, nes derybos su savivaldybe dėl koncesijos vykdymo sutarties sąlygų patvirtinimo dar neprasidėjusios. Antradienį spaudos konferencijoje ŪBIG atstovai, pristatę Kauno Nemuno saloje statomos arenos valdymo planus ir jos veiklos viziją, pabrėžė, kad tie planai ambicingi, bet tikrai bus įgyvendinti.

Edinburgo “Hearts” sužaidė lygiosiomis, bet medaliai nutolo

Sekmadienį labai svarbiose rungtynėse santykinę nesėkmę patyrė "lietuviškasis" Edinburgo "Hearts" klubas, kuris savame „Tynecastle“ stadione 1:1  sužaidė lygiosiomis su trečioje pozicijoje esančių ir keturiais taškais daugiau turinčiu "Aberdeen". "Hearts" pirmavo po 14 minutę Andriaus Veličkos pelnyto įvarčio, tačiau  Barry Nicholsonas rezultatą išlygino paskutinę rungtynių minutę.   “Hearts” atsilieka nuo “Aberdeen” 4 taškais, o iki pirmenybių pabaigos lieka vos du turai.