tyleris merrenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tyleris merrenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tyleris merrenas“.

Auksinės golbolo rinktinės veteranas: manau, kad 25-ių metų, atiduotų sportui man užteks

Septinta pergale iš eilės Rio de Žaneiro vasaros parolimpinių žaidynių vyrų golbolo (aklųjų riedulio) turnyrą baigė bei aukso medalius pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo Lietuvos rinktinė. Penktadienį dvylikos komandų finale lietuviai 14:8 (5:1) nugalėjo JAV ekipą. 8 įvarčius nugalėtojams pelnė Genrikas Paviukianecas, 6 – Justas Pažarauskas. Keturiais įvarčiais amerikiečių gretose pasižymėjo Mattas Simpsonas, vienu - Josephas Hamiltonas, Darylas Walkeris, Tyleris Merrenas ir Andy'is Jenksas.