Tyleris Herro

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tyleris Herro“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tyleris Herro“.

„Heat“ neteko rezultatyviausio komandos žaidėjo

Majamio „Heat“ komandai atstovaujantis Tyleris Herro mažiausiai dvejoms savaitėms iškrito iš rikiuotės. Pranešama, kad krepšininkui po dviejų savaičių bus atlikti pakartotiniai tyrimai ir tada bus sprendžiamas tolimesnis likimas. T.Herro susižeidė čiurną. 23 metų 196 cm ūgio atletas šiame sezone NBA per 34 minutes vidutiniškai renka 22,9 taško, atkovoja po 5 kamuolius ir atlieka 4,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-11-10

Lemiamame mače „Heat“ gali sulaukti Herro pagalbos

Majamio „Heat“ komanda NBA finalo serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1-3 ir kitas mačas jai gali būti paskutinis šį sezoną. Vis dėlto, klubas tikisi pasitelkti dar nenaudotą ginklą šioje serijoje – gynėją Tylerį Herro. Pranešama, kad amerikiečio galimybės išbėgti į aikštę bus įvertintos prieš pat rungtynių pradžią, tad realu, jog jis galės padėti komandai lemiamame mūšyje.
2023-06-12

Herro sužaidė karjeros rungtynes ir atvedė „Heat“ į pergalę

Pergalę NBA iškovojo Majamio „Heat“ (15/15) ekipa. Eriko Spoelstra auklėtiniai svetimoje arenoje 111:108 (29:29, 37:23, 20:33, 25:23) palaužė Hiustono „Rockets“ (9/19) klubą. Tyleris Herro per 39 minutes įmetė 41 tašką (3/5 dvit., 10/15 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 4 klaidas. T.Herro pakartojo savo pataikytų tritaškių rekordą bei sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.
2022-12-16

Geriausias šeštasis NBA žaidėjas lieka Majamyje – 22-ejų gynėjas uždirbs įspūdingą sumą

Majamio „Heat“ planuoja pratęsti sutartį su atakuojančiu gynėju Tyleriu Herro. Kaip praneša „Bleacher Report“, pagal naują sutartį žaidėjas uždirbs 125 mln. JAV dolerių per penkerius metus. Praėjusiame sezone T.Herro buvo išrinktas geriausiuoju šeštuoju žaidėju. Jis tapo pirmuoju „Heat“ žaidėju, laimėjusiu šį titulą. Per savo trečią sezoną T.Herro viduriniškai pelnydavo po 20,7 taško, atkovodavo po 5 kamuolius ir atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus.
2022-06-29

„Heat“ snaiperis pripažintas geriausiu NBA šeštuoju žaidėju

Majamio „Heat“ snaiperis Tyleris Herro pripažintas geriausiu NBA šeštuoju žaidėju. Trečiąjį sezoną žaidžiantis krepšininkas kildamas nuo suolelio rinkdavo 20,7 taško, atkovodavo po 5 kamuolius ir atlikdavo po 4 perdavimus. Jis 56 rungtynes iš 66 pradėjo nuo suolelio. Antrąją vietą rinkimuose užėmė Klivlando „Cavaliers“ puolėjas Kevinas Love’as, trečiąją - Fynikso „Suns“ atstovas Camas Johnsonas.