tyleris farraras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tyleris farraras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tyleris farraras“.

I. Konovalovas tęsia Ispanijos kalnų šturmą

Atgavę jėgas po poilsio dienos, penktadienį „Vuelta a España“ dalyviai vėl tęsė lenktynes Ispanijos kalnuose. Lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 147-as ir bendroje įskaitoje dar labiau nutolo nuo lyderio poziciją išsaugojusio A. Valverde's , nukritęs iš 120 į 129 vietą. 12 etapo 179,3 km distancijoje „Almería – Alto de Velefique“ dviratininkų laukė išbandymas 4 įkalnėse, kurių paskutinė (1 kategorijos) laukė finalinėje atkarpoje.
2009-09-11

„La Vuelta“: kalnų etape Ignatas Konovalovas finišavo 32-as

11 etape, kurį masiniame sprinte laimėjo amerikietis Tyleris Farraras („Garmin-Slipstream“), aplenkęs belgą Ph. Gilbert („Silence-Lotto“) ir italą M. Marcato („Vacansoleil“), lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 32-as ir bendroje įskaitoje pakilo į 120 vietą (+59 min. 08 sek.). Distancija „Murcia – Caravaca de la Cruz“ (200 km) prasidėjo 1 kategorijos įkalne Alto Collado Bermejo, kurios viršukalnė (1.200 m) yra pati aukščiausia visame Murcijos regione.
2009-09-09

„La Vuelta“: Ignatas Konovalovas 174-as

6 etape, kurį laimėjo slovėnas B. Bozićius („Vacansoleil“), lietuvis I. Konovalovas („Cervélo“) finišavo 177-as (+6 min. 55 sek.), o bendroje įskaitoje pakrito į 174 vietą, padidindamas skirtumą nuo vėl lyderiaujančio A. Greipelio („Columbia“) 16 sek. 8 sek. Bendrosios įskaitos 5-tukas - su A. Greipeliu priešakyje - išliko nepakitęs, tačiau visi, išskyrus T. Booneną, sumažino skirtumą iki pirmaujančio vokiečio: 1. André Greipelis (GER/Columbia) 24 val. 21 min. 13 sek.
2009-09-04

I. Konovalovas tęsia „La Vuelta“ lenktynes

Po vienos poilsio dienos, „Vuelta a España“ lenktynėse toliau važiuoja Ignatas Konovalovas ir dar 195 dviratininkai (iškrito Ch. Wegelius („Silence-Lotto“), Ch. Horneris („Astana“) ir R. Kiserlovskis („Fuji-Servetto“)). Lietuvis, išvengęs traumos 4 etapo griūtyse, šiandien įveikė 5 etapą, kuris jau vyko Ispanijoje (temp. 36-40ºC), ir bendroje įskaitoje pakylėjo į 145 vietą (iš 176-tos), nors skirtumo nuo naujojo lenktynių lyderio André Greipelio („Columbia“) ir nesumažino (+9 min. 58 sek.
2009-09-03

„La Vuelta“: I. Konovalovas – vienas iš paskutiniųjų

Ignatas Konovalovas ilgiausiame „Vuelta a España“ lenktynių etape (4 etapas, 225,5 km), prasidėjusiame Olandijoje (Venlo) ir pasibaigusiame Belgijoje (Liège), finišavo 189-tas (iš 197), o bendroje įskaitoje prarado 108 vietą ir nukrito į 176-tą, nuo vis dar lyderiaujančio F. Cancellaros nutolęs 9 min. 4 sek.
2009-09-01

„La Vuelta“: lietuvis vis dar 108-tas

I. Konovalovas Ispanijos dviračių lenktynių 3 etape finišavo 72-tas, o bendroje įskaitoje išsaugojo 108 vietą ir nuo lyderio F. Cancellaros atsilieka 52 sek. Etapą laimėjo dviratininkas iš N. Zelandijos Nepaisant gausių griūčių vakarykščiame etape, šiandien lenktynes tęsė visi 198 dalyviai. Šios dienos lenktynės vyko Olandijoje ir maždaug 30 km – Vokietijos teritorijoje (nuo 92-o km). 3 etapo distancija „Zupthen – Venlo“ (189,7 km) buvo panaši į vakarykštę.
2009-08-31

„La Vuelta“: I. Konovalovo krytis žemyn (atnaujinta)

Po sėkmingo vakarykščio starto „Vueltos“ prologe, šiandien lietuvis I. Konovalovas bendroje įskaitoje netikėtai atsidūrė 99 vietoje, o lenktynių teisėjams peržiūrėjus paskutiniųjų distancijos kilometrų vaizdo įrašą ir perskaičiavus 2 etapo rezultatus,– 108 vietoje (+52 sek). Etapą laimėjo vokietisKaip ir buvo tikėtasi, antrosios lenktynių dienos etapas distancijoje „Assen – Emmen“ (Olandija) baigėsi masiniu sprintu.
2009-08-30

„La Vuelta 2009“: sėkmingas I. Konovalovo startas

Ispanijos dviračių lenktynių prologą – 4,8 km garsiojoje „Formulės–1“ trasoje Asene (Olandija) – lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis komandai „Cervélo“, įveikė 18-tas, o nuo atskiro starto lenktynes laimėjusio šveicaro Fabiano Cancellaros („Saxo bank“) atsiliko 22 sek. Nugalėtojas 9 sek. aplenkė belgą Tomą Booneną („Quick Step“) ir 12 sek.
2009-08-29

T. Vaitkus „Eneco Tour“ finale - 21-as! (papildyta)

Paskutinę „Eneco Tour“ lenktynių dieną, atskiro starto lenktynėse (7 etapas), Tomas Vaitkus pademonstravo geriausią laiką iš visų „Astanos“ narių (pateko į 20-tuką), o bendroje įskaitoje darsyk pagerino savo rezultatą, užėmęs 21 vietą (+1 min. 48 sek). Norvego triumfas – etape ir finale Paskutiniame „Eneco Tour“ etape vėl greičiausias buvo norvegas Edvaldas Boassonas Hagenas („Columbia“), 13,1 km nuvažiavęs per 16 min. 7 sek., ir galutinėje įskaitoje pelnęs nugalėtojo titulą (26 val. 49 min.
2009-08-25

T. Vaitkus lenktynėse Beneliukse 24-tas

Priešpaskutinę „Eneco Tour“ lenktynių dieną Tomas Vaitkus vėl pagerino savo rezultatą, bendroje įskaitoje pakilęs iš 26-os į 24 vietą. Nuo lenktynių lyderio, norvego Evaldo Boassono Hageno, lietuvis atsilieka 1 min. 15 sek. Lyderis nepasikeitė Priešpaskutiniojo, 6 etapo (tipas – lygumų), distancijoje „Genk (Belgija) – Roermond (Olandija)“, 163,3 km greičiausiai įveikė Edvaldas Boassonas Hagenas (3 val. 28 min. 58 sek.