turkmėnistanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „turkmėnistanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „turkmėnistanas“.

Keisčiausias pasaulio diktatorius: nuo meilės žirgams iki reperio ir didžėjaus karjeros

Pasaulį sudrebino žinia, kad galimai mirė Turkmėnistano prezidentas Gurbanguly Berdymuchamedovas. Nesvarbu, kad faktinis šalies valdymas padovanotas sūnui Serdarui Berdymuchamedovui, realiai Turkmėnistaną valdo Gurbanguly. Gurbanguly valdo ir valdys šią šalį iki pasaulio pabaigos, kaip yra pats paskelbęs savo nutarimuose bei teisės aktuose.
2024-05-05

Meilė turkmėnui lietuvei pavirto tikru prakeiksmu: skyrybos – tik mirties atveju

Daugiau nei 20 metų Turkmėnistane gyvenusios ir su šios šalies gyventoju santykius užmezgusios Ramutės istorija šokiruoja. Moteris patyrė tai, apie ką dažniausiai tik girdime legendas – gyveno po vienu stogu su kitomis vyro žmonomis ir meilužėmis, patyrė smurtą, ir net galiausiai pabėgusi į Lietuvą, su kai kuriais praeities šešėliais yra priversta gyventi iki šiol.
85 2023-04-18

Šunų mylėtojui Vladimirui Putinui – netikėta Turkmėnistano prezidento dovana

 Nepaslaptis, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas – tikras šunų mylėtojas. Neseniai 65-ąjį gimtadienį atšventęs politikas gavo netikėtą Turkmenistano prezidento G. Berdimuhamedovo dovaną – turkmėnų veislės aviganį. Turkmėnistane šie šunys dar kitaip vadinami alabajais. „Mes turime bendą draugą. Jūs turbūt žinote, kad tai viena unikaliausių pasaulyje šunų veislių.
2017-10-11

A. Butkevičius pabūgo keliauti su verslininkais, šie jaučiasi atstumti

Joana Lapėnienė, LRT televizijos laida „Savaitė“, LRT.lt Buvusios ūkio ministrės Birutės Vėsaitės skrydis bendrovės „Arvi“ užsakytu lėktuvu kainavo jai ministrės postą. Gal todėl šią savaitę premjeras Algirdas Butkevičius apsisprendė į Turkmėnistaną vykti savarankiškai, o ne su verslininkais. Kelionė užsakomuoju reisu būtų trukusi apie 8 val., dabar Premjeras sugaišo 17 val. Bilietas būtų kainavęs 4 tūkst. Lt, dabar kainavo 6 tūkst. Lt.

A. Butkevičius domėjosi SGD importu iš Turkmėnijos

Šiandien Ministro Pirmininko vadovaujama delegacija pradėjo oficialų dviejų dienų vizitą Turkmėnistane. Lietuvos Vyriausybės vadovas atvyko į Turkmenbašio uostą prie Kaspijos jūros – gamtinių dujų eksporto ir naftos pramonės perdirbimo centrą. Delegaciją lydėjo Turkmėnistano vicempremjeras Chodža Muchamedovas, atsakingas už energetikos klausimus.

Turkmėnistane paskelbta amnestija

Turkmėnistano prezidentui Kurbankuly Berdimuchamedovui paskelbus amnestiją, šeštadienio rytą iš šalies kalėjimų išėjo daugiau kaip 3700 kalinių, tarp jų - 30 užsieniečių. Prezidentas, tęsdamas savo pirmtako Saparmurato Nijazovo tradiciją, skelbia amnestijas šaliai svarbiomis progomis. Ši amnestija susijusi su musulmonams švento ramadano mėnesio pabaiga. Turkmėnistano valdžia nenurodo, kiek nuteistųjų yra šalies kalėjimuose.
2011-08-27

Dvidešimt Centrinės Azijos metų

Centrinė Azija (CA) – vienas įdomiausių posovietinių regionų, tikra socialinių eksperimentų laboratorija, kur kiekvienas mėginys yra išskirtinis. Vidinė jo šalių politika yra mažai kam žinoma ir suprantama. Realiai po dvidešimties nepriklausomo gyvenimo (kai kada tiesiogine to žodžio prasme kankinimosi) metų jos vis dar yra tvirto tapatybinio ir institucinio valstybingumo, kurio istorinės tradicijos iki sovietmečio faktiškai niekada neturėjo, kūrimo proceso pradžioje.
2011-06-20

Lietuvoje lankysis Turkmėnistano Medžliso delegacija

Sausio 30-vasario 5 dienomis Lietuvoje lankysis Turkmėnistano Medžliso (parlamento) narių delegacija - Medžliso Ekonomikos ir socialinės politikos komiteto, Žmogaus teisių ir laisvių apsaugos komiteto, Tarptautinių ir tarpparlamentinių ryšių komiteto nariai, Vietos valdžios ir savivaldybių komiteto narys bei Jungtinių Tautų Vystymo programos (UNDP) Turkmėnistane atstovė. Svečiai dalyvaus parlamentiniuose mokymuose Seime, vietos savivaldos ir kitose institucijose.
titulinis 2011-01-30

„Ekranas“ šventė pergalę Turkmėnistane

Antrose Turkmėnistano prezidento taurės turnyro rungtynėse „Ekrano“ futbolininkai susitiko su Kirgizijos taurės laimėtojais „Abdish-Ata“. Lietuvos čempionų pranašumas nekėlė abejonių visų rungtynių metu, o mačo likimą „Ekranas“ išsprendė per pirmąsias 20 minučių. Rungtynes Panevėžio ekipa pradėjo kiek kitokios startinės sudėties nei pirmose Turkmėnistano prezidento taurės turnyro rungtynėse.
2010-02-23

„Ekranas“ kaunasi dėl Turkmėnistano taurės

Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai penktadienį išvyko į dešimties dienų viešnagę Turkmėnistane, kur dalyvauja tarptautiniame turnyre Turkmėnistano prezidento taurei laimėti. Turnyre iš viso dalyvauja aštuonios komandos, jos buvo suskirstytos į dvi grupes po keturias. Grupių varžybose komandos žais rato sistema, o į pusfinalį pateks dvi pirmąsias vietas užėmusios ekipos.
2010-02-22
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų