Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „turino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „turino“.

Ronaldo ir visa „Juventus“ komanda patys sutiko 4 mėnesius negauti algų

Kol futbolo pasaulis sustojęs, ryškiausi jo žmonės stengiasi kaip įmanydami padėti pasaulinei kovai su pandemija virtusiu koronaviruso protrūkiu. Kone kasdien pranešama apie dar vieno futbolininko finansinę pagalbą gydymo įstaigoms ar net patiems klubams. Šįkart kilnų žingsnį žengė Cristiano Ronaldo su visa Turino „Juventus“ komanda. Turinas įsikūręs Šiaurės Italijoje, kur ligos protrūkis vienu metu buvo bene didžiausias pasaulyje.
2020-03-29

Du lietuviams puikiai pažįstami Italijos krepšinio klubai – ant išnykimo ribos

Vos prieš kelis mėnesius Vilniujes svečiavęsis ir Europos taurės rungtynėse prieš „Rytą“ rungtyniavęs Turino „Fiat“ klubas po kelių dienų gali būti išbrauktas iš krepšinio žemėlapio. Kartu su rimtomis bėdomis susiduria ir legendinis Sienos „Montepaschi“. Kaip praneša užsienio šaltiniai, „Fiat“ klubo žaidėjai jau kelis mėnesius negauna atlyginimų, o administracijos darbuotojai atlygio negauna dar ilgiau.
2019-03-11

Adomaitis po pergalės Europos taurėje: turime energetinį krepšininką

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Rytas“ (2-2) savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo antrają pergalę Europos taurės turnyre. Ketvirtose D grupės rungtynėse vilniečiai rezultatu 86:79 (22:12, 22:22, 16:19, 26:26) įveikė iki šiol pergalės neiškovojusius Turino „Fiat“ krepšininkus (0-4). Dainiaus Adomaičio auklėtiniai rungtynėse pirmavo nuo pirmos iki paskutinės sekundės, tačiau ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė (trečio kėlinio metu „Rytas“ pirmavo 17 taškų, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandas sky...
2018-10-24

Čempionų lygos starte ietis sukryžiuos milžinai

„Barcelona“ – prieš Turino „Juventus“. Vieni garsiausių Europo futbolo klubų susitiks akis į akį jau antradienį, pirmajame UEFA Čempionų lygos ture. Šias ir dar trejas rungtynes rodys „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai bei vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt. Nemažai dvikovų transliuos „Viasat Xtra“ kanalai. „Barcelona“ su „Juventus“ kovėsi praėjusio sezono ketvirtfinalyje.