tu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tu“.

Brūzga pristato naują kūrinį: „O dabar laikas leistis į kelionę“

Atlikėjas Jurgis Brūzga, rodos, turi receptą padėsiantį greičiau išsivaduoti iš kasdienės rutinos ir atsibodusios žiemos pilkumos. Radijo stočių eterį pasiekė naujausias kūrinys – vasaros hitu pretenduojantis tapti singlas „Tu“. Pasak atlikėjo, tereikia pasigarsinti grotuvus ir energingas, modernaus skambesio kūrinys, geriausiai skambės leidžiantis pasitikti bundančios gamtos ir jausmų, rašoma pranešime spaudai.
2019-04-04

„X Faktoriaus“ scenoje – iki širdies gelmių jaudinantis aklo dalyvio pasirodymas

Marijampolėje gimęs ir Vilniuje gyvenantis Aurimas Papečkys gimė aklas. Tačiau tai jam nesutrukdė siekti savo svajonių ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. 35 metų vyras jau yra beveik įrašęs debiutinį albumą, kuria dainas, dainų tekstus, dirba garso inžinieriumi. Jau šį sekmadienį TV3 žiūrovų laukia trečioji muzikinio projekto „X Faktorius“ laida. Joje pasirodys neįtikėtiną talentą turintys projekto dalyviai. Ne ką mažiau nei įspūdingi balsai žavės jų asmeninės istorijos, tokios kaip Aurimo.
2017-10-03

„Tu“ ar „Jūs“: kaip geriausia kreiptis darbe?

Aušra Jakubonytė Darbo aplinkoje kreipinys „Jūs“ traktuojamas kaip oficialumo išraiška, o „Tu“ atskleidžia pasitikėjimą žmogumi, aiškina personalo ekspertė Edita Znutienė. Tačiau psichologas Marius Daugelavičius tvirtina, kad kuo prastesnis žmogaus savęs vertinimas, tuo labiau kreipinys „Tu“ jam gali būti psichologiškai pavojingas. „Negalima išskirti, kuris kreipinys – „Tu“ ar „Jūs“ – yra tinkamiausias tarp kolegų. Labai daug priklauso nuo kolektyvo, kolegų artumo bendraujant.
2013-06-04

Abipusis supratimas – tai ne paslaptis, o abipusis darbas

Jūsų santykiuose nėra tarpusavio supratimo? Kas yra abipusis supratingumas? Barnio įkarštyje daužote indus? Valandų valandas nesikalbate, vaidindami įsižeidusius? Išmokti taikiai spręsti reikalus ir, galų gale, sutarti vienam su kitu yra lengva. Pakanka tiesiog pasakyti, KO JŪS IŠTIES NORITE! Tokie skirtingi Kodėl gi suaugusieji bando perauklėti savo partnerį? Kodėl nieko nepasiekę suaugusieji pradeda „bausti“ vieni kitus? Priežastis slypi mūsų lūkesčiuose.
2012-04-04

Saldūs prisipažinimai apie nėštumą šv. Valentino dieną

Šv. Valentino diena – puiki proga prisipažinti apie tai, kad esate nėščia! Užsakykite savo vyrui šokoladą su užrašu „Tėvelis“. Užsakykite saldainių, ant kiekvieno iš kurių būtų užrašyta „Tu“, „būsi“, „tėvelis“ arba „Aš“, „laukiuosi“, „stebuklo“ ir pan. Saldainius galite atiduoti paeiliui arba leisti jam sudėti šiuos užkoduotus sakinius. Galima analogiškus šokoladinius siurprizus parengti būsimoms močiutėms ir diedukams.
2012-02-13

Seksas per heloviną: šiurpu ir seksualu (N-18)

Seksas – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. O ypač tada, kai galime atsipalaiduoti ir mėgautis paslaptingos nakties meilės žaidimais. Helovino naktis kaip tik tam ir skirta. 1. Išjunkite šviesas namuose, persirenkite patinkančiais personažais, uždekite daug žvakių ir įjunkite šiurpą keliančią muziką.
2011-10-27

V. Putinas tapo „Times“ metų žmogumi

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, prikėlęs Rusijos ekonomiką bei atnaujinęs Kremliaus ir Vakarų  priešpriešą tapo žurnalo „Times“ 2007 m. žmogumi, praneša „CBC News“. Anot žurnalo redaktoriaus Richardo Stengelo, Rusijos vadovas buvo pasirinktas dėl savo „sumanaus vadovavimo šaliai, kuri skendėjo chaose“ ir įnešto stabilumo.
2007-12-19

Meilės vasara - po 40 metų

Prieš 1967-ųjų Meilės vasarą gyvavo bytnikų karta, kurių kontrkultūrinis etosas buvo išreikštas Jacko Kerouaco knygoje „Kelyje“. 1957 išspausdintas Kerouaco sąmonės srauto padiktuotas romanas tūkstančius bendraminčių ieškotojų atvedė į San Francisko šiaurinį paplūdimį, bytnikų kultūros centrą. Kai prisidėjo LSD ir elektrinės gitaros, miestą įsupo nauja psichodelinio undergroundo banga. Ten buvusieji prisimena keičiančią psichodelinės patirties galią.
2007-07-18
Į viršų