trofėjus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „trofėjus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „trofėjus“.

PSG iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Prancūzijoje paaiškėjo pirmojo sezono trofėjaus laureatai. Paryžiuje įvykusioje Prancūzijos Supertaurės finalo rungtynėse Paryžiaus „Saint-Germain“ 2:0 palaužė „Toulouse“. Šį titulą PSG iškovojo antrus metus iš eilės. Rungtynėse į priekį PSG įsiveržė dar trečiąją minutę po Kang-In Lee tikslios atakos. Tuo tarpu pirmojo kėlinio pabaigoje jų pranašumą padvigubino Kylianas Mbappe. „Toulouse“ taip pat turėjo savo progų, bet jiems pasižymėti taip ir nepavyko, tad titulas atiteko Paryžiaus komandai.
2024-01-04

Lietuvė Staniulytė – Prancūzijos Supertaurės laimėtoja

Spalio mėnesį kovas užsienio šalių tinklinio lygose pradėjo ir Lietuvos sportininkai. Viena iš jų – Rūta Staniulytė – jau džiaugėsi ir pirmuoju trofėjumi. Prancūzijos čempionė „Volero Le Cannet“ komanda, kuriai atstovauja R. Staniulytė, sezoną pradėjo iškovodama Prancūzijos supertaurę. Turo mieste vykusiame supertaurės mače „Volero Le Cannet“ tinklininkės 3-0 (25:14, 25:17, 25:17) sutriuškino „Beziers“ komandą. R. Staniulytė buvo registruota rungtynėms, bet aikštėje nepasirodė.
2023-10-17

Pirmasis „Wolves“ trofėjus: Žiemelio klubas iškėlė į viršų V. Garasto taurę

Vilniaus „Wolves“ iškovojo pirmąją trofėjų savo klubo gyvavimo istorijoje. Kęstučio Kemzūros klubas Vlado Garasto taurės turnyre 83:65 palaužė Klaipėdos „Neptūną“. „Wolves“ klubą 2022 m. įkūrė turtingiausias Lietuvos žmogus Gediminas Žiemelis. Tiesa, šis titulas yra priskiriamas prie pasiruošimo sezonui dalies, todėl jo pernelyg sureikšminti nereiktų. 31-asis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas startuoja jau kitą savaitgalį. Šį sezoną „Wolves“ varžysis LKL čempionate ir Europos taurėje.
2023-09-09

UEFA Supertaurėje prireikė baudinių serijos: titulą pirmą kartą laimėjo „Man City“

Trečiadienį Georgios Karaiskakis (Pirėjus, Graikija) stadione prie maždaug 30 tūkst. sirgalių vykusiose UEFA Supertaurės rungtynėse praėjusio sezono Čempionų lygos laimėtojai „Manchester City“ po baudinių serijos 2:1 (1:1) nugalėjo Europos lygoje triumfavusią „Sevilla“ ekipą ir iškovojo pirmąjį tokį trofėjų. Tai jau ketvirtasis „Man City“ trofėjus 2023 m. Už pergalę UEFA Supertaurėje „Man City“ savo sąskaitą papildys 5 mln. eurų, tuo tarpu „Sevilla“ už pralaimėjimą gaus 3 mln. eurų.
2023-08-17

Krapikas atskleidė, kaip „Žalgiris“ atšventė iškovotą KMT trofėjų

Kauno „Žalgiris“ po trumpos pertraukos sugrįžusias Eurolygos kovas pasitinka su iškovotu pirmu sezono titulu – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) trofėjumi. Žalgiriečiai, Šiauliuose tapę KMT laimėtojais, spėjo simboliškai atšvęsti titulą, tačiau jau trečiadienį išskrido į Madridą, kur ketvirtadienį žais su vietos „Real“ klubu.
122 2023-02-22

„Manchester City“ ir „Liverpool“ mūšis – dėl pirmojo sezono trofėjaus

Prasideda Anglijos futbolo sezonas. Jis startuos šį sekmadienį „Community Shield“ rungtynėmis. Jose kovos milžinai – „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubai. Šiose rungtynėse susitinka „Premier“ lygos čempionas ir „FA Cup“ turnyro laimėtojas. Praėjusį sezoną „Manchester City“ triumfavo abejose varžybose. Tokiu atveju varžovu tampa „Premier“ lygoje antrąją vietą užėmusi ekipa – „Liverpool“. Tai bus pirmas kartas, kai šie klubai galynėsis „Community Shield“ mače.
2019-08-02

Lietuvos regbio-7 rinktinė iš prestižinio turnyro Amsterdame grįžta su trofėjumi

Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinė savaitgalį varžėsi viename labiausiai prestižinių regbio-7 turnyrų – „Amsterdam Sevens“. Nyderlanduose Lietuvos regbininkai per dvi dienas iškovojo penkias pergales ir iškovojo „Boot“ trofėjų. Pirmąją varžybų dieną lietuviai kovojo pirmoje grupėje ir turnyro starte apmaudžiai 14:21 nusileido „Mo Bro‘s“ (Anglija) ekipai. Antrajame mače Lietuvos regbininkai net 66:0 sutriuškino „AAC Adventurers“ (Nyderlandai) klubą ir iškovojo pirmąją pergalę.
2019-06-03

Salės futbolo čempionate – čempionų titulą apgynusių kauniečių triumfas

Sekmadienį Prienų arenoje buvo sprendžiamas 2018-19 m. „Betsafe Futsal A lygos“ čempionų titulo likimas. Kauno „Vytis“ ir Gargždų „Pramogos-SC“ sužaidė atsakomąsias finalo rungtynes, kuriose kauniečiai įrodė savo pranašumą 6:2 ir apgynė praėjusiais metais iškovotą trofėjų. Pirmąsias rungtynes „Vytis“ Gargžduose laimėjo 8:4, tad šios dienos akistatoje jiems užteko mažiausiai lygiųjų, jog švęstų pergalę.
2019-03-31

Sirgalių atsiprašymus išgirdęs Adomaitis: „Visi žinote, koks mūsų sezonas“

Vilniaus „Rytas“ po trejų metų pertraukos gali džiūgauti titulu – sekmadienį vilniečiai Karaliaus Mindaugo taurės finale 70:67 įveikė Kauno „Žalgirį“. Dainius Adomaitis po sėkmingų rungtynių nusilenkė žaidėjams ir pripažino, kad šis sezonas jam yra sunkiausias per kol kas ganėtinai trumpą trenerio karjerą. „Rytas“ beveik visas rungtynes atsiliko, o ketvirtame kėlinyje turėjo net 9 taškų deficitą. Vis tik tada tritaškiais prapliupo Rokas Stipcevičius, o sustojęs „Žalgiris“ atidavė rungtynes.
2019-02-17

Ronaldo pasidalijo miela akimirka: sūnus iškovojo pirmąjį savo trofėjų

Vienas geriausių planetos futbolininkų, Cristiano Ronaldo, Italijoje džiaugiasi ne tik puikiu savo ir Turino „Juventus” komandos žaidimu. Pirmadienio pavakarę portugalas pasidalino besišypsančio sūnaus nuotrauka – Cristiano Ronaldo Jr iškovojo pirmąjį savo futbolininko trofėjų. Vasarą į Turino miestą C. Ronaldo persikėlė kartu su šeima. Jį čia palaiko širdies draugė ir sūnus, taip pat atstovaujantis „Juventus” organizacijai.