trevizo nutribullet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „trevizo nutribullet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „trevizo nutribullet“.

Tomas Dimša atvedė Italijos klubą į kitą FIBA Čempionų lygos etapą

Trevizo „Nutribullet“ komanda su Tomu Dimša žengė į kitą FIBA Čempionų lygos etapą Lietuvio ekipa antrose serijos rungtynėse svečiuose 90:78 (22:14, 17:18, 23:23, 28:23) dar kartą įrodė pranašumą prieš Lavrijo „Megabolt“ krepšininkus ir seriją laimėjo 2-0. T.Dimša ant parketo praleido 33 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit., 5/6 baud.
2022-01-18

Tomas Dimša dukart lygino rezultatą, bet galiausiai prametė lemiamą metimą

FIBA Čempionų lygoje be pralaimėjimų žygiavusi Trevizo „Nutribullet“ (3/1) komanda su Tomu Dimša patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Italijos klubas svečiuose po dramatiškos kovos 80:81 (24:18, 9:23, 24:18, 23:22) nusileido Sombathėjaus „Falco“ (3/1) krepšininkams. Per paskutines 15 mačo sekundžių T.Dimša dukart lygino rezultatą, tačiau paskutinis lietuvio bandymas, galėjęs išplėšti pergalę, tikslus nebuvo ir minimalia pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai.
2021-11-17

Tomas Dimša vedė Trevizo klubą į pergalę Čempionų lygoje

Be pralaimėjimų ir toliau FIBA Čempionų lygos D grupėje žygiuoja Trevizo „Nutribullet“ (3/0) krepšininkai su Tomu Dimša. Lietuvio klubas šį kartą namuose 68:60 (9:15, 23:12, 23:17, 13:16) įveikė Sombathėjaus „Falco“ (2/1) komandą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė turnyre. 29 minutes rungtyniavęs T.Dimša pelnė 19 taškų (1/7 dvit., 5/11 trit., 2/4 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.
2021-11-03

Tomas Dimša degino tinklelį Italijoje – įskraidino net 8 tritaškius

Aštuonis tritaškius Italijos lygoje pataikęs Tomas Dimša atvedė Trevizo „Nutribullet“ (1/0) komandą į pergalę. Lietuvio klubas svečiuose 92:77 (17:15, 23:20, 30:18, 22:24) nugalėjo Tortonos „Bertram Derthona“ (0/1) ekipą. T.Dimša per 25 minutes pelnė 28 taškus (2/4 dvit., 8/10 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, bet 3 kartus prasižengė ir dukart suklydo.
2021-09-26

Tomo Dimšos klubas žengė į finalinį FIBA Čempionų lygos atrankos etapą

Trevizo „Nutribullet“ komanda su Tomu Dimša prasibrovė į FIBA Čempionų lygos atrankos finalinį etapą.Lietuvio klubas rezultatu 92:90 (19:24, 19:23, 29:12, 25:31) po sunkaus mūšio palaužė Orhuso „Bakken Bears“ klubą iš Danijos. 32 minutes ant parketo praleidęs T.Dimša įmetė 10 taškų (2/6 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.