trečias

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „trečias“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „trečias“.

Manto Kalniečio gyvenime džiugios naujienos – krepšininkas trečią kartą tapo tėčiu

Krepšininko Manto Kalniečio ir jo žmonos Mingailės gyvenime džiugios naujienos ir permainos – porai gimė dukra. Sutuoktinių porai tai jau trečioji atžala. Jie taip pat augina penkerių metų dukrą Gretę ir dvejų metų sūnų Taurą. Mergaitė gimė ketvirtadienį. „BasketNews.lt“ žiniomis, dukrą pamatyti norintis Kalnietis šiandien iš Italijos turėtų sugrįžti į Lietuvą. Mantas ir Mingailė susituokė 2009 metų vasarą Kaune.
2016-02-12

Dviratininkas A. Kruopis lenktynių Belgijoje antrajame etape finišavo trečias

Belgijoje vykstančių 72-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de Wallonie Picarde - Circuit Franco-Belge“ antrajame etape penktadienį lietuvis Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) finišavo trečias. Nugalėjo vokietis Marcelis Knitelis (Marcel Kittel, „Argos-Shimano“). Jis 178,5 km nuvažiavo per 4 val. 13 min. 50 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzas Naseras Buani (Nacer Bouhanni, „FDJ-Big Mat“). Pagrindinėje grupėje finišavo 1010 dviratininkas.
2012-09-28

M. Griškonis ir D. Vištartaitė tapo Europos irklavimo čempionais

Varezėje (Italija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate Mindaugas Griškonis trečią kartą tapo Europos čempionu. Europos čempione tapo ir Donata Vištartaitė. Lietuvis finale 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 57,56 sek. Sidabras atiteko kroatui Damirui Martinui. Jis nuo M. Griškonio atsiliko tik 0,07 sek. Iki finišo likus 500 m, lyderis M. Griškonis artimiausią persekiotoją D. Martiną lenkė 5,15 sek.
2012-09-16

Plaukikas G. Titenis varžybose Prancūzijoje – trečias

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančių tarptautinių plaukimo varžybų „Open EDF“ vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą. Lietuvis finale distanciją įveikė per 2 min. 13,76 sek.
2012-07-07

L. Grigelis pateko į trečiąjį „French Open“ atrankos ratą

Lietuvos tenisininkas Laurynas Grigelis atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) antrajame atrankos varžybų rate trečiadienį 6:4, 7:6 (7-4) įveikė 117-ąją pasaulio raketę 21-erių metų argentinietį Federiką Delbonį (Federico Delbonis). 20-metis L. Grigelis, kuris pasaulio reitinge užima 189-ąją vietą, paskutiniame, trečiajame, rate susitiks arba su 25-erių metų britu Džeimiu Beikeriu (Jamie Baker, 206-oji pasaulio raketė), arba su 30-mečiu Danieliu Munjosu de la Nava (Daniel Munoz...