Tour of Britain

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tour of Britain“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tour of Britain“.

Dviratininkas G. Bagdonas paskutiniajame „Tour of Britain“ etape – keturioliktas

Didžiojoje Britanijoje vykusių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Britain“ paskutiniajame, aštuntajame, etape sekmadienį lietuvis Gediminas Bagdonas („An Post-Sean Kelly“) užėmė 14-ąją vietą. Nugalėjo pasaulio čempionas britas Markas Kavendišas (Mark Cavendish, „Sky“). Jis 147,8 km nuvažiavo per 3 val. 33 min. 5 sek. Tai buvo trečioji M. Kavendišo pergalė šiose lenktynėse. G. Bagdonas nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek. Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“, +58 sek.) finišavo 57-as.
2012-09-16

„Jaguar XF Sportbrake“ ‒ dviračių lenktynėse

Šią savaitę Didžiojoje Britanijoje vykstančiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour of Britain“ vieną geriausių komandų „Team Sky“ lydi unikalus automobilis – „Jaguar XF Sportbrake“.  Įspūdingas universalas yra serijinio automobilio prototipas – Didžiosios Britanijos prekybos salonuose „XF Sportbrake“ pasirodys tik lapkričio mėnesį, o „Inchcape Motors“ prekybos sales Lietuvoje jis pasieks metų pabaigoje.