Tour du Limousin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tour du Limousin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tour du Limousin“.

Dviratininkas E. Šiškevičius prarado lyderio poziciją

Lietuvos dviratininkas Evaldas Šiškevičius („La Pomme-Marseille“) po Prancūzijoje vykstančių lenktynių „Tour du Limousin“ trečiojo etapo prarado lyderio poziciją. Etapą laimėjo ir lyderiu tapo slovėnas Jurė Kocjanas („Type 1-Sanofi“). Jis 189,1 km nuvažiavo per 4 val. 36 min. 32 sek. Egidijus Juodvalkis („Landbouwkrediet-Euphony“) ir E. Šiškevičius finišavo pagrindinėje grupėje užėmė atitinkamai 12-ąją ir 20-ąją vietas. E. Šiškevičius bendrojoje įskaitoje nukrito į trečiąją vietą.
2012-08-16

Dviratininkas E. Šiškevičius lenktynėse Prancūzijoje iškovojo pergalę ir tapo lyderiu

Lietuvos dviratininkas Evaldas Šiškevičius („La Pomme-Marseille“) trečiadienį laimėjo Prancūzijoje vykstančių lenktynių „Tour du Limousin“ antrąjį etapą ir tapo lenktynių lyderiu. 23-ejų metų lietuvis 186 km nuvažiavo per 4 val. 17 min. 49 sek. Pagrindinėje grupėje finišavo 80 dviratininkų. Egidijus Juodvalkis („Landbouwkrediet-Euphony“) užėmė 45-ąją vietą. E. Šiškevičius bendrojoje įskaitoje antrąją poziciją užimantį prancūzą Žiuljeną Simoną (Julien Simon, „Saur-Sojasun“) lenkia 1 sek.
2012-08-15

Dviratininkas E. Šiškevičius lenktynėse Prancūzijoje finišavo šeštas

Lietuvos dviratininkas Evaldas Šiškevičius („La Pomme-Marseille“) Prancūzijoje vykstančių lenktynių „Tour du Limousin“ pirmajame etape antradienį užėmė šeštąją vietą. Nugalėjo slovėnas Jurė Kocjanas („Type 1-Sanofi“). Jis 162,1 km nuvažiavo per 3 val. 50 min. 23 sek. Kartu su nugalėtoju finišavo 12 dviratininkų grupė. Iš 125 startavusių dviratininkų klasifikuoti 122. Keturių etapų lenktynės baigsis penktadienį.