tour de pologne

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tour de pologne“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tour de pologne“.

Siaubingą avariją sukėlusį dviratininką norima pasiųsti net už grotų

Į komą per lenktynes „Tour de Pologne“ panirusio dviratininko Fabio Jakobseno  komandos vadovas pareiškė bylinėsiantis su olandų sportininku Dylanu Groenewegenu, dėl kurio „nešvarių“ veiksmų jo varžovas rėžėsi į atitvarus ir sunkiai susižalojo, ketvirtadienį pranešė naujienų agentūra „Belga“. Nelaimė įvyko likus paskutiniams metrams iki pirmojo lenktynių etapo finišo Katovicuose.
2020-08-06

Penktąjį lenktynių „Tour de Pologne“ etapą G. Bagdonas baigė 108-as

Iš Lenkijos į Slovakiją persikėlusių daugiadienių dviratininkų lenktynių "Tour de Pologne" penktajame etape 108-as finišavo ir bendrojoje įskaitoje į 105-ą vietą iš 120-os pakilo "AG2R La Mondiale" komandos narys Gediminas Bagdonas. Lietuvos dviratininkas 190 km distancijoje 12 minučių bei 44 minutes pralaimėjo penktojo etapo nugalėtojui lenkui Rafalui Maikai, aplenkusiam ispanus Benatą Intxaustį Elorriagą ir Joną Izaguirrę Insaustį: 1. Rafal Majka (Lenkija) 4 val. 30 min.
2014-08-08

Trečiąjį daugiadienių lenktynių „Tour de Pologne“ etapą G. Bagdonas baigė 63-ias

Lenkijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de Pologne“ trečiajame etape 63-ias finišavo ir bendrojoje įskaitoje į 122-ą vietą iš 127-os pakilo „AG2R La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas. Lietuvos dviratininkas 174 km distanciją įveikė kartu su trečiojo etapo nugalėtoju olandu Theo Bosu, akimirka aplenkusiu prizininkais tapusius slovėną Luką Mezgecą bei australą Michaelą Matthewsą: 1. Theo Bosas (Olandija), 3 val. 39 min. 27 sek.
2014-08-06

G. Bagdonas lenktynių „Tour de Pologne“ antrajame etape buvo tarp autsaiderių

Lenkijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių "Tour de Pologne" antrajame etape "AG2R La Mondiale" komandos narys Gediminas Bagdonas, aplenkęs vos du varžovus, finišavo 162-as ir bendrojoje įskaitoje nukrito į 127-ą vietą.
2014-08-05

R. Navardauskas ir A. Kruopis „Tour de Pologne“ lenktynėse finišavo antrajame šimtuke

Lenkijoje vykstančių daugiadienių lenktynių „Tour de Pologne“ penktajame etape šeštadienį lietuviai Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) ir Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) užėmė atitinkamai 134-ąją ir 135-ąją vietas. Nugalėjo britas Benas Sviftas (Ben Swift, „Sky“). Jis 163,1 km nuvažiavo per 4 val. 1 min. 22 sek. R. Navardauskas nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 46 sek., o A. Kruopis - 3 min. 53 sek.
2012-07-14

Tomas Vaitkus: jau buvau pasiilgęs lenktynių jausmo

Finalinis „Tour de Pologne“ lenktynių etapas (7 etapas) maloniai nustebino tiek Tomo Vaitkaus gerbėjus, tiek patį dviratininką, kuris į lenktynes kaimyninėje Lenkijoje atvyko po gerokos pertraukos. Antroji vokiečio pergalė Paskutinysis etapas, kuriame jėgų pritrūko net 14-ai dviratininkų, baigėsi masiniu sprintu ir antrąja vokiečių sprinterio Andre Greipelio („Columbia“) pergale šiose lenktynėse (po 2 etapo). A. Greipelis ir pernai laimėjo finalinį „Tour de Pologne“ etapą.
2010-08-08

Įpusėjus „Tour de Pologne“ lenktynėms – nauji lyderiai

Ketvirtąją dieną Lenkijoje (trečiadienį) „Tour de Pologne“ lenktynės persikėlė į kalnus, pirmąsyk lenktynių istorijoje kirsdamos Čekijos sieną, ir po 4 etapo „Tychy – Cieszyn“ (177,9 km) pasikeitė ne tik lenktynių lyderis, bet ir pirmasis lyderių 10-tukas. Olando pabėgimas Distancijoje su 3 kalnais (1 kat.
2010-08-05

„Tour de Pologne“ – trumpiausias, bet ne lengviausias, etapas

Antradienį, po ilgiausio „Tour de Pologne“ lenktynių etapo (2 etapas), sekė pati trumpiausia distancija „Sosnowiece – Katowice“ (122,1 km), skirta Franco Ballerini atminimui ir pasibaigusi dar vienu masiniu sprintu, kurį laimėjo baltarusas Yauheni Hutarovitch („Francaise des Jeux“), aplenkęs argentinietį Lucasą Sebastianą Haedo („Saxo Bank“). Garbės svečias Pradžiai reikia pasakyti, kad dieną, skirtą tragiškai žuvusio didžio italų dviratininko Franco Ballerini-Ballero atminimui, garbės sveči...
2010-08-04

T. Vaitkus tęsia „Tour de Pologne“ lenktynes

Pirmadienį, „Tour de Pologne“ lenktynių ilgiausiame etape (2 etapas, 240 km), po 6 val. kelio, pergalę masiniame sprinte iškovojo vokietis Andre Greipelis („Columbia“), finišo linijoje aplenkęs australą Allaną Davisą („Astana“) ir belgą Wouterį Weylandtą („Quick Step“). Be traumų 240 km  ilgio distancijoje „Rawa Mazowiecka – Dabrowa Gornicza“, kuri prasidėjo 10 km (!) neutraliu startu, nepasitaikė susidūrimų, kurie masinėje griūtyje prieš pat finišą išguldė dviratininkus pirmąją le...
2010-08-03

Pirmoji diena „Tour de Pologne“ baigėsi masine griūtimi

Tebegyvenantiems neseniai praūžusių „Tour de France“ lenktynių prisiminimais – naujos emocijos. Tomo Vaitkaus („RadioShack“) startas vakar Lenkijoje, „Tour de Pologne“ lenktynėse, praėjo sklandžiai, nors nemaža dalis dviratininkų buvo įtraukti į masinę griūtį. Vienam iš jų teko pasitraukti iš lenktynių jau pirmąją dieną.