tonis parkeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tonis parkeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tonis parkeris“.

Tony Parkeris ruošiasi antrą kartą tapti tėvu, bet tai nėra gera žinia Prancūzijos rinktinei

San Antonijaus „Spurs“  ir Prancūzijos rinktinės įžaidėjas savo „Twitter“ paskyroje pranešė džiugią žinią – jo šeima laukia pagausėjimo. Tiesa, iškart po šios naujienos, radijo laidoje T.Parkeris atskleidė, kad tai apsunkina jo šansus dalyvauti artėjančiose varžybose. „Turiu naujienų. Mano žmona yra nėščia ir pirmasis mano sūnus Joshas greitai turės broliuką. Situacija yra kiek komplikuota, kadangi vaikas turėtų gimti liepos pabaigoje. Žiūrėsime, kaip bus su nacionaline komanda.
2016-02-02

NBA lyderiai pratęsė pergalių seriją iki aštuonių

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate šeštadienį absoliuti lygos lyderė „San Antonio Spurs" komanda savo aikštėje po pratęsimo 112:106 (28:31, 25:18, 27:22, 20:29; 12:6) įveikė „Memphis Grizzlies" ekipą ir iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės. San Antonijaus komandoje (23 pergalės/3 pralaimėjimai) rezultatyviausiai žaidė Tony Parkeris. Jo sąskaitoje - 37 taškai.
2010-12-19

NBA vicečempionai patyrė antrąją nesėkmę

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse ketvirtadienį lygos vicečempionė „Los Angeles Lakers“ komanda namuose 80:107 (30:36, 18:23, 17:16, 15:32) pralaimėjo „Los Angeles Clippers“ krepšininkams ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. „Lakers“ (0 pergalių/2 pralaimėjimai) gretose rezultatyviausiai žaidė Vladimiras Radmanovičius. Jis pelnė 14 taškų. Pau Gasolis, Kobė Brajantas ir Džordanas Farmaras įmetė po 12 taškų, Trevoras Ariza pridėjo 10 taškų.
2008-10-10

Naudingiausias Europos čempionato žaidėjas - Š. Jasikevičius

Į čempionų sostą Lietuvos rinktinę atvedęs jos lyderis Šarūnas Jasikevičius išrinktas naudingiausiu 33-iojo Europos vyrų krepšinio čempionato žaidėju. Kartu su Lietuvos rinktinės kapitonu, puolėju Saulium Štombergu jis pateko ir į simbolinį čempionato penketuką. Be dviejų lietuvių, į jį dar išrinkti Prancūzijos rinktinės gynėjas Tonis Parkeris (Tony Parker), Rusijos ekipos puolėjas Andrejus Kirilenko bei Ispanijos ekipos vidurio puolėjas Pau Gasolis.
2003-09-15

Lietuvos krepšininkai - vėl Europos čempionai!

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė - 33-iojo Europos čempionato nugalėtoja!Sekmadienį Stokholme finalo rungtynėse Lietuvos komanda nugalėjo Ispanijos ekipą 93:84 (20:19, 20:12, 22:17, 31:36) ir trečiąkart iškovojo Europos auksą, pakartojusi 1937 ir 1939 metų triumfą. Sunkiame ir atkakliose mače tarp dviejų rinktinių, kurios finalą pasiekė nepatyrusios pralaimėjimo, lietuviai įrodė grėsmingiems ispanams, kad šiame čempionate jie buvo stipriausi.
2003-09-14

Lietuvos krepšininkai po pratęsimo įveikė prancūzus

Europos čempionatui besirengianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sekmadienį pergalingai baigė keturių komandų turnyrą Strasbūre, dramatiškose rungtynėse po pratęsimo nugalėjusi Prancūzijos krepšininkus 110:100 (20:21, 16:32, 33:19, 17:14; 24:14). Šiame mače lietuviai parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo išplėšti pergalę, po dviejų kėlinių atsilikdami net 17 taškų - 36:53. Trečiajame kėlinyje mūsiškiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų, o per ketvirtąjį ir pavijo šeimininkus.