tomaszas sokolowskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomaszas sokolowskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomaszas sokolowskis“.

Gražvydo Mikulėno vienuolikės pergalė kontroliniame mače

Sezonui besirengiantis vienas Lenkijos antrojo futbolo diviziono lyderių Chožuvo "Ruch" (38 tšk.) lyderių šeštadienį kontroliniame mače namuose 1:0 (0:0) nugalėjo devintojoje pozicijoje esančią Glivicės "Piast" (19 tšk.) ekipą.Nugalėtojų gretose iki 59-os minutės rungtyniavo Gražvydas Mikulėnas, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Tomaszas Sokolowskis (89 min.
2007-03-04

G. Mikulėno vienuolikė nugalėjo Atėnų klubo dublerių ekipą

Naujajam sezonui treniruočių stovykloje Graikijoje besirengiantis Lenkijos antrojo futbolo diviziono lyderis Chožuvo "Ruch" klubas su Gražvydu Mikulėnu pirmadienį kontroliniame mače 2:1 (0:0) nugalėjo Atėnų "Panionios" dublerių vienuolikę. G. Mikulėnas žaidė nuo 63-čios minutės. Įvarčius svečiams pelnė Tomaszas Sokolowskis (73 min.) ir Wojciechas Grzybas (76 min.
2007-02-20

Gražvydo Mikulėno vienuolikė sutriuškino Graikijos ekipą

Naujajam sezonui treniruočių stovykloje Graikijoje besirengiantis Lenkijos antrojo futbolo diviziono lyderis Chožuvo "Ruch" klubas su Gražvydu Mikulėnu trečiadienį kontroliniame mače 3:0 (2:0) sutriuškino Graikijos ketvirtojo diviziono "Ao Nea Artaki" komandą.G. Mikulėnas žaidė nuo antrojo kėlinio pradžios.Įvarčius nugalėtojams pelnė Tomaszas Sokolowskis (17 min.), Michalas Pulkowskis (30 min.) bei Grzegorzas Domžalskis (75 min.