tomaševičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomaševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomaševičius“.

S. Greičichai – pasaulio sambo čempionato auksas

Baltarusijos sostinėje Minske vykstančio 36-ojo pasaulio sambo čempionato vyrų kovinės sambo varžybų svorio kategorijoje iki 62 kg Lietuvos atstovas Sergejus Greičicha iškovojo aukso medalį. Vilnietis finale nugalėjo Azerbaidžano atstovą Imraną Džavadovą. Bronzos medaliai atiteko Kazachstano ir Rusijos sportininkams.
2012-11-11

V. Tomaševičiui – pasaulio sambo čempionato bronza

Baltarusijos sostinėje Minske vykstančio 36-ojo pasaulio sambo čempionato vyrų kovinės sambo varžybų svorio kategorijoje iki 74 kg Lietuvos atstovas vilnietis Viktoras Tomaševičius iškovojo bronzos medalį. Pasaulio čempionu tapo rusas Aleksandras Panovas. Sidabras atiteko baltarusiui Eduardui Muravickiui. Antrąjį bronzos medalį pelnė Ukrainos atstovas Rustemas Seidalijevas.
2012-11-10

Pasaulio sambo čempionatas: gaila dėl neišsipildžiusios auksinės svajonės

„Buvo labai sunkūs burtai, todėl trečia vieta esu labai patenkinta“, - kalbėjo viena iš bronzos medalininkių S. Pakenytė. Tris dienas Vilniuje vykęs pasaulio sambo čempionatas Lietuvai padovanojo tris bronzos medalius. Ant nugalėtojų pakylos lipo kovinės sambo atstovas Viktoras Tomaševičius (svorio kategorija iki 74 kg), Aurelija Šukytė (iki 68 kg) ir Santa Pakenytė (virš 80 kg). „Čempionatas buvo įdomus, netrūko aistrų ir emocijų.
2011-11-14

Pasaulio sambo čempionate Vilniuje – dar dvi lietuvių bronzos

Vilniuje vykstančiame 35-ajame pasaulio sambo (sportinės ir kovinės savigynos imtynių be ginklo) čempionate du bronzos medalius Lietuvai iškovojo moterys. Apdovanojimus iškovojo Aurelija Šukytė (svorio kategorija iki 68 kg) ir Santa Pakenytė (per 80 kg). Šie medaliai šeimininkų kraitį čempionate papildė iki trijų.
2011-11-13

Lietuvos atstovams antroji pasaulio sambo čempionato diena nebuvo sėkminga

Vilniaus „Siemens“ arenoje vykstančio 35-ojo pasaulio sambo čempionato antrąją varžybų dieną - šeštadienį - Lietuvos atstovams medalių iškovoti nepavyko. 2004 metų pasaulio čempionė Ieva Klimašauskienė (svorio kategorija iki 64 kg), Silvija Prūsaitytė (80 kg), Denisas Sokolas (100 kg, visi - sportinė sambo) ir Donatas Karlonas (62 kg, kovinė sambo) užėmė penktąsias vietas.