Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas verneris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas verneris“.

P. Vanagas ir M. Drobiazko šoks hiphopą

Garsiausia Lietuvos čiuožėjų pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko jau po kelių dienų gerbėjus nudžiugins nauju originaliu šokiu. Dar niekur nerodyta čiuožimo programa pagal populiaraus hiphopo atlikėjo „Usher“ muziką bus pirmą kartą pristatyta gruodžio 27 d. „Liepsnojančio Kalėdų Ledo 2008“ šou Vilniuje. Mūsų žiūrovų taip pat laukia įspūdingi renginio atidarymo ir uždarymo numeriai, specialiai šventei sukurti užsienio čiuožimo meistrų pasirodymai.
2008-12-23

Dailiojo čiuožimo čempionate kovas baigė vyrai

Švedijoje vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate vyrų vienetų varžybas įtikinamai laimėjo 2006 metų Olimpinių žaidynių bronzos medalininkas kanadietis Jeffrey Buttle`as, šeštadienį geriausiai čiuožęs ir laisvojoje programoje. Surinkęs 245,17 balo J. Buttle`as net 13,95 balo aplenkė antrojoje vietoje likusį bei čempiono titulą praradusį prancūzą Brianą Joubert`ą, kuris po trumposios programos buvo tik šeštas.
2008-03-22

Jaunasis čiuožėjas varžovų neaplenkė

Švedijoje vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate vyrų vienetų varžybose paskutinis - 45-as - liko penkiolikmetis kaunietis Saulius Ambrulevičius. Pirmenybių debiutanto pasirodymą trumpojoje programoje teisėjai įvertino 28,63 balo ir tai net 6,18 balo daugiau, nei prieš mėnesį Bulgarijoje vykusiame planetos jaunių čempionate. Toliau kovą dėl medalių tęs 24-i čiuožėjai, o S. Ambrulevičius 24-ojoje pozicijoje likusiam Abzalui Rakimgalijevui iš Kazachstano pralaimėjo net 22,95 balo.
2008-03-21

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Lenkijoje medalių dalybas pradėjo vyrai

Lenkijos sostinėje vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate trečiadienį medalių dalybas pradėjo 32 vyrai, iš kurių po trumposios programos kovą dėl medalių tęs 24-i sportininkai. Pirmuoju lyderiu tapo 20-metis čekas Tomas Verneris, kuris praėjusių metų Senojo žemyno pirmenybėse buvo tik dešimtas. Jis surinko 76,56 balo ir daugiau, kaip 5 balais pagerino savo asmeninį geriausią rezultatą.