tomas vaitkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas vaitkus “. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas vaitkus “.

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje – jau dešimtas

Belgijoje vykstančių daugiadienių „Tour of Belgium“ dviratininkų lenktynių antrąjį etapą Kazachstano „Astana“ komandos narys Tomas Vaitkus baigė su pagrindine grupe ir užėmė 32-ą vietą. Jis 201 km distanciją, kaip ir nugalėtoju tapęs rusas Borisas Špilevskis, įveikė per 4 valandas 50 minučių bei 47 sekundes: 1. Boris Špilevsky (Rusija)              4 val. 50 min. 47 sek.
2008-05-30

T. Vaitkus laimėjo antrąjį dviratininkų lenktynių Portugalijoje etapą

34-ą kartą Portugalijoje vykstančių daugiadienių "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynių antrąjį etapą laimėjo bei antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užima Kazachstano "Astana" ekipos narys Tomas Vaitkus. Ketvirtadienį 189,5 km jis nuvažiavo per 4 valandas 32 minutes ir 18 sekundžių, finiše aplenkęs vokiečius Robertą Forsterį bei Bjorną Schroderį.
2008-02-22

Dviratininkų lenktynėse Portugalijoje T. Vaitkus buvo antras

34-ą kartą Portugalijoje prasidėjusių daugiadienių "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynių pirmajame etape antras finišavo Kazachstano "Astana" ekipos narys Tomas Vaitkus. 164,4 km distancijos finiše jis vieną sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui vokiečiui Robertui Forsteriui.
2008-02-21

Dviratininkas T. Vaitkus finišavo šeštas

Septynioliktą kartą Ispanijoje rengiamų daugiadienių "Challenge Volta a Mallorca" dviratininkų lenktynių antrajame etape šeštą vietą užėmė ir bendroje lenktynių įskaitoje į 45-ą vietą pakilo Kazachstano "Astana" komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus. 162,7 km distanciją pirmadienį jis baigė kartu su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo australas Graeme`as Brownas: 1. Graeme Brown (Australija)           3 val. 53 min. 52 sek.
2008-02-12

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 42-as

67-ą kartą vykusiose "Circuit Franco-Belge" keturių etapų daugiadienėse dviratininkų lenktynėse 42-ąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus. Lietuvos dviratininkas 26 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtoju tapusiam belgui Gertui Steegmansui.
2007-10-08

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynių Prancūzijoje pirmajame etape buvo 18-as

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių pirmajame etape aštuonioliktas finišavo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.
2007-06-12

Griūtis sukliudė T. Vaitkui užbaigti dviratininkų lenktynes Belgijoje

Patekęs į griūtį trečiadienį klasikinių dviratininkų lenktynių Gentas-Vevelgemas Belgijoje nebaigė "Discovery Channel" komandai atstovaujantis lietuvis Tomas Vaitkus.207 km distanciją greičiausiai įveikė vokietis Marcusas Burghardtas, finiše aplenkęs prizininkai tapusį britą Rogerį Hammondą bei ispaną Oscarą Freire Gomezą: 1. Marcus Burghardt (Vokietija)                 4 val. 52 min. 14 sek.
2007-04-12

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo šešioliktas

Šešioliktąją vietą Belgijoje pasibaigusiose trijų etapų daugiadienėse "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynėse užėmė "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus, o "Jartazi Promo Fashion" komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas tarp 159 finišavusių dalyvių buvo 111-as.
2007-04-05

Antrajame dviratininkų lenktynių Belgijoje etape T. Vaitkus buvo trečias

Belgijoje vykstančių daugiadienių "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynių antrajame etape trečias finišavo bei iš aštuonioliktosios vietos į šešioliktąją bendrojoje įskaitoje pakilo "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus. Trečiadienį 227 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finišavo kartu su etapo nugalėtoju italu Daniele Bennati bei antrąją vietą užėmusiu australu Graeme`u Brownu - po 5 valandų 30 minučių ir 32 sekundžių.
2007-04-05

T. Vaitkus dviratininkų lenktynių Belgijoje pirmajame etape buvo aštuonioliktas

Antradienį Belgijoje prasidėjusių daugiadienių "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynių pirmajame etape aštuonioliktas finišavo "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas 192 km distancijoje 1 minutę bei 20 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui italui Lucai Paolini.