tomas švedkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas švedkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas švedkauskas“.

Brangiausiai 2021 metais vertinamas lietuvis futbolininkas – vartininkas be klubo

Futbolininkų rinkos vertinimų ir statistikos rinkimu pasižymintis portalas transfermarkt.com neseniai atnaujino Lietuvos futbolininkų rinkos vertes. Įdomiausia tai, kad daugiausiai vertinamas lietuvis yra žaidėjas be klubo – tai vartininkas Giedrius Arlauskis. Buvęs Klužo CFR vartininkas rinkoje vertinamas 1,2 mln. eurų. Priminsime, kad 34-erių metų telšiškis be klubo yra nuo rugsėjo mėnesio, kuomet susipyko su CFR klubu po ekipos prezidento pasikeitimų.
2021-12-08

Novikovas Turkijoje žaidė nuo pirmos minutės, Šetkus išsaugojo sausus vartus

Po traumos pasveiko ir į startinę „Erzurumspor BB“ klubo sudėtį sugrįžo Arvydas Novikovas. Lietuvos rinktinės narys žaidė 56 minutes, o 34 minutę gavo geltoną kortelę. Lietuvį pakeitęs puolėjas Elbasanas Rashani rungtynių pabaigoje sugebėjo įmušti du įvarčius ir taip „Erzurumspor“ klubas 3:2 palaužė „Denizlispor“ bei šventė pergalę. Po jos „Erzurumspor BB“ klubas su 31 tašku užima devyniolikta vieta.
2021-04-18

Nuostolių turintis Urbonas prieš dvikovą su Kosovu: „Laukia sunkus iššūkis“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio vakarą pasiekė Kosovo sostinę Prištiną, kur jau trečiadienį sužais pirmąsias rinktinių lango rungtynes – kontrolinėje akistatoje bus žaidžiama su Kosovo komanda. Į Kosovą išvyko ne visa rinktinės sudėtis – Pauliui Golubickui po išsamių medicininių tyrimų buvo nustatyta čiurnos trauma, rinktinės štabas taip pat priėmė sprendimą į išvyką vežtis tris vartininkus – Tomą Švedkauską, Marių Adamonį ir Igną Driomovą.
2021-03-24

Bartkus Izraelyje jau 360 minučių nepraleidžia įvarčio, kaip sekasi kitiems lietuviams?

Stipriausioje Izraelio lygoje Džiugas Bartkus dar kartą (ketvirtą kartą iš eilės) išlaikė sausus vartus, bet šįkart jo atstovaujamas Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas nelaimėjo. Rungtynės su Netanijos „Maccabi“ pasibaigė be įvarčių 0:0. Kirjat Šmonos klubas nesugebėjo laimėti šių rungtynių, nors varžovai nuo 63 minutės liko žaisti dešimtiese. Po šių lygiųjų „Hapoel Ironi“ ekipa vis dar nėra patyrusi pralaimėjimų.
2020-11-30

U-19 rinktinės saugas V. Slivka laimėjo Italijos jaunimo taurę

Vasarą Europos čempionate mūsų šalyje žaisiančios Lietuvos U-19 rinktinės saugas Vykintas Slivka su Turino „Juventus" komanda laimėjo Italijos jaunimo taurės varžybas. Antradienį antrose finalo rungtynėse po pratęsimo „Juventus" 2-1 nugalėjo „Napoli" ekipą. Italijos jaunimo (iki 19 metų - gimę 1994 m. ir jaunesni žaidėjai) taurės turnyre rungtyniavo 42 komandos. „Juventus" pradėjo kovas nuo aštuntfinalio (trečiojo etapo) ir įveikė „Siena", Genujos „Sampdoria" bei „Torino" komandas.