tomas sinkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas sinkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas sinkevičius“.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka  Asociatyvi nuotrauka

2 000 eurų veterinarijos gydytojo sąskaita už suėstus šokoladinius saldainius

Sveikata augintiniams gali sutrikti netikėtai lygiai taip pat, kaip ir žmonėms. Tai puikiai iliustruoja neseniai įvykęs draudžiamasis atvejis: suėdęs šokoladinių saldainių, airių seterių veislės šuo smarkiai sunegalavo ir jam reikėjo atlikti keletą gydymo procedūrų. Šeimininkams šios veterinarijos paslaugos kainavo 2 000 eurų. „Šokoladas šunims yra ne tik netinkamas, tačiau ir nuodingas, tad labai svarbu gyvūnus apsaugoti nuo šių mūsų pamėgtų skanėstų.
2024-06-18

Skelbia populiariausius Lietuvos šunų ir kačių vardus: štai, kokie jie

Lietuvių noras įsigyti augintinį neblėsta, o kaip rodo Gyvūnų augintinių registro duomenys, įregistruojamų šunų ir kačių skaičius per metus išaugo kone dukart.
697 2023-01-20

Įvertinkite: grupė „Husarai“ su nauja daina planuoja pasiekti rekordą

Bene gražiausios dainos gimsta iš tikrų istorijų, nutikusių kiekvienam iš mūsų. Neseniai tuo įsitikino ir grupės „Husarai“ nariai Tomas Sinkevičius bei Rimtautas Balevičius. Ne vienerius metus scenoje esantys atlikėjai pristato naują dainą „Apie mus“, kurioje yra vieno iš narių meilės istorija. „Rimtauto patirtis sugulė į naujausią mūsų kūrinį. Ne veltui yra sakoma, kad tikriausios dainos yra tos, kuriose yra daug tiesos.
2019-02-09

„Husarų“ atlikėjai nusiaubė Ukrainą: ne viskas gali pakliūti į viešumą

„Pasakysiu labai atvirai: kiekvienam vyrui rekomenduoju bent kartais pasikviesti draugus ir išvykti į kelionę be jokios moteriškos draugijos. Moterys, mes labai jūs mylime, jūs mums esate viskas, tačiau kartais labai gera pabūti ir be jūsų“, – pasakoja ką tik su kolega iš grupės „Husarai“ bei dar dviem draugais iš Lvovo (Ukraina) grįžęs atlikėjas Tomas Sinkevičius. 4 vyrai tiesiog mėgavosi kiekviena akimirka, kurią leido lietuvių vis dažniau lankomame Ukrainos mieste, rašoma pranešime spaudai.
2018-09-21

„Husarų“ lyderis T. Sinkevičius verčia naują gyvenimo puslapį: išpildė svajonę

Šiandien vaikinų grupės „Husarai“ lyderis Tomas Sinkevičius atvertė naują gyvenimo puslapį. Dabar vyrą bus galima pamatyti ne tik ant scenos, tačiau ir... masažo kabinete. „Vaikystėje turėjau kelias svajones. Viena iš jų buvo dirbti pramogų pasaulyje. Ją jau pavyko įgyvendinti ir toliau puoselėti, o kita svajonė buvo tapti masažistu. Šiandien esu  „Sveikatos faktoriaus“ šeimos dalimi. Nuo šiol pajūryje gyvenantys ar besilankantys žmonės galės užsirašyti masažui“, – pranešė atlikėjas.
2018-08-07

Grupė „Husarai“ švenčia ypatingą progą: padovanojo gerbėjams dovaną

Šie metai populiariai vaikinų grupei „Husarai“ ypatingi: duetas ne tik surengė rekordinį koncertų skaičių, bet ir po beveik trijų metų nuo debiuto nufilmavo pirmąjį savo vaizdo klipą dainai „Tobulas pasaulis“, rašoma pranešime spaudai. „Švenčiame 1000-ąją grupės dieną. Kadangi skaičius didelis, sau ir gerbėjams padovanojome dovaną. Nusprendėme nufilmuoti pirmąjį klipą“, – pasakojo grupės lyderis ir įkūrėjas Tomas Sinkevičius.
2018-07-30

Alkoholio vartojimo draudimų nepalaikantys „Husarai“ pristato dainą ir siūlo sprendimą

Šiuo metu visuomenėje vyksta aršios diskusijos dėl galimų suvaržyvų vartojant, parduodant ar reklamuojant alkoholį. Vaikinų grupė „Husarai“ pristato naują dainą „Į trasą“, su kuria tarsi spjauna į veidą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai bei dideliam alkoholio vartojimo priešininkui, Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai. Visais laikais visuomenėje gerai žinomi asmenys savo pozicijas mėgdavo deklaruoti per savo darbus ar kūrybą.
2017-05-19

Algirdo Šociko turnyre – Lietuvos ir užsienio žvaigždės

Trečiadienį Kauno sporto halėje prasideda tarptautinis Algirdo Šociko bokso turnyras. Tarptautinės bokso federacijos (AIBA) aukščiausios A kategorijos turnyras – vienas didžiausių Europoje. Šiais metais Kaune kovos beveik pusė šimto boksininkų iš 9 valstybių. Jie medalius išsidalins aštuoniose svorio kategorijose. Šeimininkų garbę gins 16 lietuvių, tarp jų ir vienas tituluočiausių Lietuvos boksininkų – 2012 m. Londono olimpiados ir 2015 m. Europos čempionato prizininkas Evaldas Petrauskas.
2017-05-17

Geriausi Lietuvos boksininkai kovos Algirdo Šociko turnyre

Trečiadienį Kauno sporto halėje prasidės tarptautinis Algirdo Šociko bokso turnyras. 21-us metus iš eilės organizuojamas A. Šociko turnyras – vienas didžiausių Europoje. 2015 metais turnyrui suteikta aukščiausia Tarptautinės bokso federacijos (AIBA) A kategorija. A. Šociko turnyras yra ne tik vienas didžiausių, bet ir vienas stipriausių. Praėjusiais metais jame dalyvavo trys, vėliau vykusioje Rio de Žaneiro olimpiadoje prizininkais tapę boksininkai.
2017-05-15

„Husarai“ apie piršimąsi: jei pats nerandi žodžių – imk mūsų dainos tekstą

Žinoma vaikinų grupė „Husarai“ šv. Valentino dienos proga pristato naują kūrinį „O meile“. Kaip tikino pats grupės lyderis Tomas Sinkevičius, jis iš patirties žino, kad Valentino dieną ar jos išvakarėse Lietuvoje savo gyvenimo moterims peršasi labai daug vyrų.
2017-02-11
REKLAMA
REKLAMA

Akibrokštas: vaikinų grupė „Husarai“ įsiamžino su moteriškomis krūtimis

Netikėtai provokacijai ryžosi sparčiai per pastaruosius metus išpopuliarėjusi ir kone kasdien koncertuojanti vaikinų grupė „Husarai“. Linksmuolių trijulė ryžosi kontroversiškai fotosesijai, kurios rezultatai ne vieną privers nusišypsoti. Lietuvos ir užsienio pramogų pasaulyje yra vieša paslaptis, kad klausytojams reikia ne tik gražių dainų, puikių balsų, bet ir pikantiškų naujienų ar gražių kūnų. Žiniasklaidos užkulisiuose dažnai sakom esą „šou pasaulyje su krūtimis yra gerokai lengviau.
2016-07-19

Draudikai pataria, kaip neprisišaukti nelaimės per „Facebook“

 Dalinatės savo savaitgalio planais socialinėje erdvėje? Prieš paspaudžiant mygtuką „dalintis“ vertėtų pagalvoti du kartus. Reklamuodami savo atostogas pateikiate puikų receptą galimai turto vagystei. Dalindamiesi detalėmis, kad įsigijote naują televizorių ar kitą techniką galite prisivilioti neprašytų svečių į namus.
2015-01-21

„If“ pristato naujovę – 3-jų metų gyventojų turto draudimo sutartis

Draudimo bendrovė „If“ pristato naujieną Lietuvos rinkoje – 3 metų gyventojų turto draudimo sutartis. Iki šiol rinkoje egzistavo du gyventojų turto draudimo sutarčių tipai: trumpalaikės metinės ir su būsto paskola susietos ilgalaikės.  3 metų sutartimis galima drausti tiek nekilnojamąjį, tiek kilnojamąjį turtą, tiek civilinę atsakomybę, sudarant naują ar pratęsiant seną gyventojų turto draudimo sutartį.
2014-09-26
Į viršų