tomas šakys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas šakys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas šakys“.

Šalies smiginio pirmenybių medaliai išdalinti Jonavoje

Savaitgalį Jonavoje vyko XII Lietuvos klasikinio smiginio čempionatas, kuriame dėl medalių varžėsi 31 vyras ir 10 moterų.Šalies čempionės titulą pirmą kartą iškovojo Vilma Armalienė iš Trakų, finale 4:1 įveikusi porinių varžybų partnerę šiaulietę Audronę Nagevičienę.Vyrų grupėje jau penktą kartą per paskutiniuosius šešerius metus Lietuvos čempionu tapo Arūnas Čiplys iš Mažeikių, finale po atkaklios ir permainingos kovos 5:3 palaužęs klaipėdiečio Tomas Šakio. pasipriešinimą.
2007-11-26

Paaiškėjo Lietuvos smiginio taurės varžybų IV etapo nugalėtojai

Sekmadienį Jonavoje 30 vyrų (5 - latviai) ir 10 moterų dalyvavo pirmosiose šių metų smiginio varžybose - Lietuvos taurės IV etapo varžybose. Geriausi III etapo vyrai varžėsi elito klasėje, kur nugalėjo Tomas Šakys, antras buvo Artūras Damaševičius, trečias - Darius Labanauskas. Pagrindinėse varžybose Arūnas Čiplys (4:0) užkirto kelią latvių lyderiui Juriui Aleksaniui į aštuntuką, o Gintaris Armalis tik lemiamame etape (3:4) nusileido kitai Latvijos žvaigždei Guntarui Grebskiui.