tomas makarovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas makarovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas makarovas“.

Lietuvos fechtavimo čempionais tapo Makarovas ir Serapinaitė-Navakauskienė

2020 m. Rugsėjo 5-6 d. Vilniuje vyko Lietuvos fechtavimo suaugusiųjų čempionatas. Vienos svarbiausių metų varžybų, kurios buvo perkeltos iš gegužės mėn., surinko per pusšimtį sportininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių, kurie kovėsi asmeninėse ir komandinėse varžybose. Šeštadienio rytą kovas pradėjo moterys. Čempione tapusi Emilija Serapinaitė – Navakauskienė, pogrupyje nugalėjo visas varžoves, atkrintamosiose taip pat neturėjo sau lygių.
2020-09-08

„Subačiaus taurės“ turnyre – geriausi Lietuvos špagininkai

Šeštadienį Kaune vyko pirmasis “Subačiaus taurės” turnyras, skirtas praeityje garsaus fechtuotojo ir trenerio Juozo Subačiaus atminimui. Turnyre dalyvavo visi pajėgiausi šalies vyrai špagininkai, tad šios varžybos savo lygiu iš esmės neatsiliko nuo Lietuvos čempionato, vykusio gegužės mėnesį. Šį kartą finale susitiko Tomas Makarovas, pusfinalyje 15-14 įveikęs Tomą Kriščiūną, bei Edgaras Dvariškis, kuris kelyje į finalą 15-6 palaužė Daliaus Strazdo pasipriešinimą.
2014-10-20

Penkiakovininkas T. Makarovas Europos čempionate – 30-as

Didžiojoje Britanijoje vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato vyrų varžybose Lietuvos atstovas Tomas Makarovas užėmė 30-ąją vietą. 25-erių metų lietuvis surinko 5612 taškų. Europos čempionu antrą kartą tapo dukart olimpinis čempionas 32-ejų metų rusas Andrejus Moisejevas, surinkęs 5996 taškus. Antras liko pasaulio čempionas rusas Sergejus Karjakinas (5952 tšk.), o trečiąją vietą užėmė ukrainietis Dmitrijus Kirpulianskis (5896 tšk.). Finale dalyvavo 36 sportininkai.
2011-07-31

Lietuvių komandai – pasaulio čempionato auksas

Kinijoje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato vyrų varžybų komandų įskaitoje Lietuvos atstovai – Justinas Kinderis, Edvinas Krungolcas ir Tomas Makarovas užėmė pirmąją vietą. Mūsų šalies penkiakovininkai surinko 16 788 taškus. Antri liko Čekijos, o treti – Vengrijos atstovai. Jie nuo lietuvių atsiliko atitinkamai 180 ir 404 taškais. Ketvirtąją vietą užėmė Pietų Korėja (15772 tšk.), penktąją – Italija (15520 tšk.), o šeštąją – Rusija (15508 tšk.
2010-09-03

Lietuvos penkiakovininkai Europos čempionato estafetės varžybose pelnė bronzą

Lietuvos penkiakovininkai - Justinas Kinderis, Edvinas Krungolcas ir Tomas Makarovas Europos čempionato estafetės varžybose pelnė bronzą Lietuvos penkiakovininkų komanda - 23-ejų metų Justinas Kinderis, 37-erių metų Edvinas Krungolcas ir 24-erių metų Tomas Makarovas antradienį Vengrijoje pasibaigusio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato estafetės varžybose pelnė bronzą. Nugalėtojų titulą gynę lietuviai surinko 6062 taškus.
2010-07-20

Edvinas Krungolcas Italijoje pateko į finalą

Lietuvos penkiakovininkas Edvinas Krungolcas pateko į Romoje (Italija) vykstančio ketvirtojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etapo finalą. 36-erių metų olimpinis vicečempionas atrankos varžybų B grupėje ketvirtadienį užėmė šeštąją vietą (4624 tšk.). Kitas Lietuvos atstovas – 23-ejų metų Tomas Makarovas A grupėje liko 26-as (4380 tšk.) ir į finalą nepateko. Atrankos varžybose dalyvavo 67 sportininkai. Į finalą iš abiejų atrankos grupių pateko po 18 penkiakovininkų.