Tomas Lukminas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tomas Lukminas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tomas Lukminas“.

Nesėkmingas rytas Lietuvos plaukikams: į kitus etapus nepavyko prasibrauti nė vienoje rungtyje

Trečiadienį Dohoje (Kataras) prasidėjo ketvirtoji pasaulio plaukimo čempionato diena. Į baseiną rytiniuose atrankos plaukimuose šoko ir Lietuvos plaukikai.  Pirmoji 50 m nugara rungtyje pasirodė 16-metė Patricija Geriksonaitė. Lietuvė distanciją įveikė per 29.88 sek. ir savo atrankiniame plaukime buvo šešta. Bendroje įskaitoje ji buvo 36-a ir į pusfinalį neprasibrovė. P. Geriksonaitės šios rungties karjeros rekordas – 29,12 sek. „Sakyčiau, ganėtinai neblogai.
2024-02-14

Paaiškėjo Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtis artėjančiam pasaulio čempionatui

Vasario 2–18 dienomis Kataro sostinėje Dohoje vyksiančiame „World Aquatics“ pasaulio čempionate Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Asociacijos „LTU Aquatics“ vykdomojo komiteto nutarimu į Dohą vyks 13 plaukikų ir du šuolininkai į vandenį. Plaukimo varžybose, kurios prasidės vasario 11 dieną, dalyvaus čempionato „A“ normatyvus sėkmingai įvykdę Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas ir Mantas Kaušpėdas.
2024-01-02

Lietuvos plaukikai baigė savo pasirodymus Europos U23 čempionate

Sekmadienį Airijos sostinėje Dubline pirmą kartą vykstančiame Europos U23 plaukimo čempionate savo pasirodymą užbaigė Lietuvos sportininkai. Ryte Kajus Stankevičius ir Edvinas Česnakas pasirodė vyrų 100 m plaukimo nugara kvalifikacijoje. K. Stankevičius distanciją įveikė per 56,42 sek. ir užėmė 18-ą vietą, o E. Česnakui (56,60 sek.) atiteko 20-a vieta. Atrankoje varžėsi 40 dalyvių, o vietą finale užtikrino 55,05 sek. laikas.
2023-08-13

Lukminas – Europos U23 plaukimo čempionato finale

Dubline (Airija) prasidėjo pirmą kartą organizuojamas Europos U23 plaukimo čempionatas. Airijos sostinėje vykstančiose varžybose penktadienio rytą pasirodė ir šeši Lietuvos atstovai. Vyrų 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje į finalą pateko Tomas Lukminas. 19-metis panevėžietis laimėjo savąjį atrankos plaukimą, kai finišavo su nauju asmeniniu rekordu. Lietuvis užfiksavo 1 min. 49,11 sek. laiką. ir bendroje įskaitoje buvo 11-as.
2023-08-11

Atvirajame Belgijos čempionate – būrys Lietuvos plaukikų

Penktadienį Belgijos mieste Antverpene prasideda tris dienas truksiantis atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas, kuriame startuos ir būrys mūsų šalies plaukikų. Wezenbergo olimpinio plaukimo centro baseine pasirodys Matas Činga, Adomas Gatulis, Erikas Grigaitis, Rokas Jazdauskas, Danielis Kvederis, Tomas Lukminas, Kajus Stankevičius, Kiril Stepanov, Kristupas Trepočka, Agnė Šeleikaitė ir Radvilė Kerševičiūtė.