Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas laurušas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas laurušas“.

Šachmatų olimpiadoje – pergalinga diena lietuviams

Indijoje pirmadienį tęsėsi 44-oji šachmatų olimpiada. Tarp beveik 190 šalių savo atstovus turi ir Lietuva, atsiuntusi tiek vyrų, tiek moterų rinktines. Lietuvos vyrai ketvirtajame ture 3,5:0,5 pranoko Kirgizijos šachmatininkus.
2022-08-01

Pasaulio jaunimo šachmatų čempionate Tomas Laurušas pakilo į septynioliktą vietą

Penktą pergalę Rusijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) šachmatų čempionate iškovojo bei į septynioliktą vietą iš 25-os su 5 taškais iš 8 galimų pakilo 19-metis lietuvis Tomas Laurušas (ELO koeficientas 2429). Ketvirtadienį aštuntajame rate juodosiomis figūromis žaidęs Lietuvos šachmatininkas nugalėjo Šamsidiną Vochidovą (2292) iš Uzbekistano, kuris su 4 taškais nukrito į 30-ą vietą.
2015-09-11

H. Asauskas: šachmatai turėtų tapti masiškesniu sportu

Nors šachmatai Lietuvoje yra nepelnytai primiršti ir sulaukia mažai visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio, savaitę trukęs tarptautinis elitinis turnyras „LŽŪU taurė- 2009” teikia vilčių, kad padėtis pamažu pasikeis. Penktadienį pasibaigusį aukšto lygio turnyrą (keturi iš keturiolikos dalyvių - didmeistriai) laimėjo kaunietis didmeistris Šarūnas Šulskis. Jo ir kitų meistrų kovas atidžiai stebėjo ne tik Lietuvos, bet ir Europos šachmatų gerbėjai.
2009-08-30

Europos jaunių šachmatų čempionate D. Daulytė ketvirta

Kroatijoje pasibaigusiose penkių amžiaus grupių Europos jaunių šachmatų pirmenybėse dalyvavo trylika Lietuvos jaunųjų šachmatininkų.Sėkmingiausiai žaidė aštuoniolikmečių merginų grupėje rungtyniavusi Deimantė Daulytė. Ji surinko 6,5 taško iš 9 galimų bei tarp 55 dalyvių užėmė galutinę ketvirtąją vietą.Europos čempione šioje amžiaus grupėje tapo rusė Inna Ivachinova (7,5 tšk.), aplenkusi lenkę Hanną Leks (7 tšk.) bei rumunę Sabiną-Francescą Foisor (6,5 tšk.
2007-09-24

Paaiškėjo Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių šachmatų čempionai

Druskininkuose baigėsi Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių (vaikinų ir merginų - iki 10, 12 bei 16 metų amžiaus) šachmatų pirmenybės, kuriose dėl šešių kelialapių į pasaulio ir Europos jaunių šachmatų čempionatus kovojo 195 dalyviai.Lietuvos jaunių (merginų iki 16 metų amžiaus) čempione tapo Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" auklėtinė Gabrielė Šaulytė, surinkusi 7,5 taško iš 9 galimų.