tomas kristensenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas kristensenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas kristensenas“.

Daugiausiai pergalių Le Mane iškovojęs Tomas Kristensenas baigia lenktynininko karjerą

Tomas Kristensenas automobilių sporto gerbėjams bus žinomas kaip „Audi“ komandos lenktynininkas ir Le Mano 24 valandų lenktynių laimėtojas. Tačiau šis lenktynininkas žinomas ir dėl dar vieno fakto. Jis Le Mano 24 valandų lenktynėse iškovojo net devynias pergales, o tai yra pasaulio rekordas. 47-erių metų danas, pirmąją pergalę Le Mane iškovojo 1997 metais. Anuomet jis atstovavo „Joest“ komandą ir lenktynėse dalyvavo su „WSC95“ bolidu, kuris turėjo „Porsche“ kompanijos variklį.
2014-11-21

Ištvermės lenktynių sezono starte − dviguba „Audi“ pergalė

„Audi“ pergalingai pradėjo 2013 metų ištvermės lenktynių (FIA World Endurance Championship - WEC) sezoną. Abu komandos „Audi R18 e-tron quattro“ automobiliai dominavo visas 6 lenktynių valandas, o jų pilotai po varžybų užėmė abu aukščiausius nugalėtojų pakylos laiptelius. Pirmąją vietą iškovojusiam ekipažui atiteko ir pagrindinis Silverstouno lenktynių prizas - legendinė „RAC Tourist Trophy“ taurė.