tomas krasikovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas krasikovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas krasikovas“.

Fechtuotojas T. Krasikovas pasaulio taurės varžybose Estijoje - 39-as

Estijos sostinėje Taline vykusiose pasaulio fechtavimo taurės varžybose Lietuvos špagininkas Tomas Krasikovas užėmė 39-ąją vietą. 25 metų atletas pirmajame atkrintamųjų varžybų rate (1/32 finalo) 14-15 nusileido rusui Pavelui Suchovui. Nugalėjo 29 metų Estijos atstovas Nikolajus Novosjolovas.
2010-02-15

Lietuvių fechtuotojas pasaulio čempionate - 57-as

Turkijoje vykstančio pasaulio fechtavimo čempionato špagininkų varžybose (153 dalyviai0 Lietuvos atstovas Nikolajus Čaldinas užėmė 57-ąją vietą. 34 metų sportininkas pirmajame atkrintamųjų varžybų rate (1/32 finalo) sekmadienį 12015 nusileido Estijos atstovui Nikolajui Novosjolovui. Atrankos barjero neįveikę Tomas Krasikovas ir Jurijus Seniuta užėmė atitinkamai 131-ąją ir 139-ąją vietas.