tomas intas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas intas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas intas“.

Lietuvos atletai iš Berlyno grįžo ir be medalių, ir be rekordų

Vakar Berlyne pasibaigusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate mūsų sportininkai medalių neiškovojo ir šalies rekordų nepagerino. Iš penkiolikos Lietuvos atletų į geriausiųjų dešimtukus pateko du.
2009-08-24

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate varžysis 15 lietuvių

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate, rugpjūčio 15-23 dienomis vyksiančiame Berlyne (Vokietija), Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Lietuvos rinktinės sudėtis buvo patvirtinta sekmadienį, pasibaigus S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiam Lietuvos čempionatui.
2009-08-02

Ieties metikas T. Intas įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą. 27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą. 10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.
2009-08-02

Tomas Intas varžybose Ispanijoje – antras, Austra Skujytė – trečia

Saragosoje (Ispanija) vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų vyrų ieties metimo rungtyje Lietuvos atstovas Tomas Intas užėmė antrąją vietą. Lietuvis įrankį nuskraidino 74 m 80 cm. Tai yra geriausias šio sezono rezultatas tarp Lietuvos lengvaatlečių. Rutulio stūmimo sektoriuje Austra Skujytė užėmė trečiąją vietą. Lietuvė rutulį nustūmė 17 m 61 cm.
2009-07-20

Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo kelialapį į pirmąją lygą

Slovakijoje vykusiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmąją lygą. Mūsų šalies komanda surinko 216 taškų ir antrąją vietą užėmusius Airijos lengvaatlečius pranoko 15,5 taško. Trečiąją vietą užėmė Latvija (181 tšk.), ketvirtąją - Austrija (180,5 tšk.), penktąją - Slovakija (180 tšk.), šeštąją - Kroatija (174 tšk.), septintąją - Bulgarija (163 tšk.), aštuntąją - Kipras (140 tšk.
2009-06-21

LLAF taurės varžybose triumfavo kauniečiai

Šeštadienį Šiauliuose pasibaigusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose, klubų taurės varžybose bei Lietuvos daugiakovių čempionate pirmojoje miestų grupėje Kauno sportininkai (63531 tšk.) pralenkė Vilniaus atstovus (49187 tšk.). Antroje grupėje nugalėjo šiauliečiai (31056 tšk.), antri liko klaipėdiečiai (19273 tšk.), o treti - panevėžiečiai (4048 tšk.). Rajonų grupėje daugiausiai taškų surinko Pasvalio komanda (5213 tšk.), Marijampolė (4493 tšk.
2009-06-07

IAAF klasifikacijoje V. Alekna vis dar geriausias disko metikas

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijų asociacijos (IAAF) paskelbtoje naujoje planetos sportininkų klasifikacijoje dukart olimpinis bei dukart pasaulio čempionas disko metikas Virgilijus Alekna tarp vyrų su 1385 įskaitiniais taškais tebėra dešimtas.Lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje išsaugojo geriausiu 2006 metų planetos lengvaatlečiu pripažintas Jamaikos sprinteris Asafa Powellas (1452 tšk.
2007-05-30

IAAF klasifikacijoje Virgilijus Alekna dešimtas

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijų asociacijos (IAAF) paskelbtoje naujoje planetos sportininkų klasifikacijoje dukart olimpinis bei dukart pasaulio čempionas disko metikas Virgilijus Alekna tarp vyrų su 1385 įskaitiniais taškais per dvi savaites iš devintosios vietos nukrito į dešimtąją. Lietuvos disko metiką, kuris prarado 7 įskaitinius taškus, aplenkė Kenijos bėgikas Paulas Kipsiele Koechas (1386 tšk.
2007-05-23

Ieties metikas Tomas Intas varžybose Prancūzijoje buvo trečias

Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose trečiąją vietą vyrų ieties metime užėmė Tomas Intas, sėkmingiausiu bandymu įrankį nusviedęs 71,43 m. Nugalėjo turnyro šeimininkas Vitolio Tipotio (75,49 m), antrąją vietą užėmė estas Risto Matas (74,28 m).  ...
2007-05-14

IAAF klasifikacijoje Virgilijus Alekna tebėra devintas

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijų asociacijos (IAAF) paskelbtoje naujoje planetos sportininkų klasifikacijoje dukart olimpinis bei dukart pasaulio čempionas disko metikas Virgilijus Alekna tarp vyrų su 1392 įskaitiniais taškais tebėra devintas.Lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje išsaugojo geriausiu 2006 metų lengvaatlečiu pripažintas Jamaikos sprinteris Asafa Powellas (1452 tšk.