tomas balkelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas balkelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas balkelis“.
REKLAMA
Jurga turėjo progos pasikalbėti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Jūratės Stongvilienės nuotr.  Jurga turėjo progos pasikalbėti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Jūratės Stongvilienės nuotr.

Lietuvišką olimpinę mylią Vingio parke bėgo ir profesionalai, ir entuziastai

„Karantinas nesumaišė mūsų planų. Mes bėgsime olimpinę mylią“, – birželio 23-osios rytą džiūgavo aktyvaus užimtumo centro „Eik“ lankytojai. Visa komanda buvo pasiruošusi triračiais bėgti kartu su bėgimo profesionalais ir entuziastais visame pasaulyje.  Kol pastarieji dar tik ruošėsi startui, pakalbinome vilnietę Jurgą. Mergina jau metai intensyviai treniruojasi aktyvaus užimtumo centre „Eik“. „Dviračiu važiuoti man per sunku, nes skauda sąnarius, o bėgdama su triračiu jaučiuosi stabiliai.
2020-06-25

Tomas Balkelis: pabėgėlių problemą išspręsti galima tik kolektyvinėmis pastangomis

 Per dvejus metus ES šalys ketina pasidalyti 40 tūkst. Sirijos ir Eritrėjos pabėgėlių, kurie šiuo metu yra stovyklose Italijoje ir Graikijoje, bei 20 tūkst. sirų, gyvenančių stovyklose už ES ribų. Dabar vyksta daug diskusijų dėl pabėgėlių priėmimo. Norėdami sužinoti, kokia mūsų tautos istorinė atmintis, kalbiname Istorijos fakulteto Naujųjų laikų istorijos katedros vyriausiąjį mokslo darbuotoją Tomą Balkelį.

J. Ohmanas: trauminė tremčių patirtis Lietuvoje dar nėra tinkamai suvokta

Ką patyrė į Sovietų Sąjungos gulagus ištremti kaliniai, kokias istorines, kultūrines ir politines traumas tai sukėlė ir kokiu keliu einame ieškodami istorinės tiesos? Šiuos klausimus penktadienį Vilniaus knygų mugėje kėlė diskusijos dalyviai per straipsnių rinkinio „Maps of Memory: Trauma, Identity and Exile in Deportation Memoirs from the Baltic States“ (sudarė V. Davoliūtė ir T. Balkelis) pristatymą.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų